Funkcie a ako správne interpretovať sen osy

Aby sme pochopili, prečo sa osa sníva, budeme analyzovať vlastnosti hmyzu a vlastnosti jeho správania.Vosy pre človeka neprinášajú výhody, považujú sa za škodcov, vyznačujú sa nepríjemným a pomstychtivým charakterom, sú perzistentné, majú radi sladkosti a alkohol.

Osa je predátor, aj larvy osy sú predátormi.Kousnutie je veľmi bolestivé, hmyz vylučuje silný neurotoxín, ktorý v prírode ochromuje obeť a spôsobuje silnú bolesť.Okrem žihadla v chvoste môže osa zahryznúť aj silnými čeľusťami.Vosy milujú robiť hniezda v blízkosti ľudských obydlí, v podkroví, pod klenbami strechy.

Môžu si usporiadať hniezdo v prázdnej miestnosti, v komore.Existujú prípady, keď hmyz vytvoril hniezdo pod kapotou automobilu.Počiatočná výstavba vyžaduje iba niekoľko hodín.Narušte hniezdo sršeň - zaručene sa stanete obeťou útoku.Aby ste sa zbavili osika v dome, musíte zavolať kontrolu škodcov pomocou špeciálneho vybavenia.

V oblastiach hryzenia škodcov otravujú kyanidmi - iba tento smrtiaci jed ich môže poškodiť.Vzhľad osy vo všeobecnosti znamená vážnu agresiu.Niekto sa vám snaží ublížiť, odobrať sladký čaj alebo pivo, urobiť si v posteli hniezdo.Vďaka vášnivej aktivite, nezničiteľnosti, nebojácnosti má váš malý súper veľmi dobré šance.

Čo znamená osa vo sne všeobecne

 • Komunikácia osoby s osami je obmedzená na niekoľko foriem - útok, let, pokus o preosnutie osy, útokhniezda, chovné osy, bodavé osy,ošetrenie uhryznutím.
 • Ak ťa osy zaútočia na teba - je to príležitosť maximalizovať opatrnosť, nedôverovať nikomu.Je možné, že vás vyšetruje bezpečnostná služba, a bolo by lepšie, keby vaše dokumenty boli v poriadku.Nepokrývajte sa, nekrikujte, konajte opatrne, rýchlo, presne, bez zbytočných rozhovorov, zdvihnite všetky možné chvosty a nezrovnalosti.
 • Hmyzový útok na suseda - predmetom útoku je iná osoba.Pred zapojením do ochrany vyhodnoťte stupeň nebezpečenstva.Útok osami nie je útok slimákov, väčšina ľudí vám šťastne prenesie úlohu cieľa a ustúpi.
 • Niekto sa snaží presmerovať útok vaším smerom - problémy, problémy a nedokonalosti sa vás snažia obviňovať.
 • Vidíte iba hmyz, ktorý je zaneprázdnený svojou činnosťou.Napríklad sa pokojne plazí na parapete a premýšľa o tom, kde ste skryli jam.Takýto sen znamená nebezpečenstvo, skrytá hrozba.Ak okamžite neprijmete najprísnejšie opatrenia, čoskoro narazíte na mimoriadne nepríjemné následky tejto zdanlivo pokojnej a neškodnej invázie.
 • Ak vás osa uštiepi vo sne, budete mať ťažké skúsenosti.Liečiť sústo, vytiahnuť žihadlo, dať obklady znamená pokoru s osudom.Ak sa nechcete liečiť, hnevajte sa a pokračujte v pohybe, napriek zraneniam a pálčivej bolesti - podľa vášho názoru ste vytrvalí.Máte dobrú šancu na výhru.

O čom sníva osa vo svojich knihách snov

 • Miller Dream Booksa zameriava na osy, ktoré sú pre vašich nepriateľov nemilosrdné.A kolegom, ak označia vaše miesto alebo miesto, ktoré chcete zaujať.Ak vo sne uvidíte útok hmyzu na svojich nepriateľov a závistivých ľudí - vaša pozícia sa posilní.Úprimní priatelia a sympatizanti sa však znížia.Ak vás uštipne hmyz, musíte sa stať obeťou.Nezabudnite na extrémnu sebectvo hmyzu.Neexistuje žiadny úžitok z toho a jed je veľmi aktívny.Alergie sa môžu dokonca vyvinúť na špecifické toxíny, uhryznutie do jazyka a hrtan je niekedy smrteľný kvôli silnému opuchu tkanív.
 • Roj okolo, ktorý vás upozorní na nebezpečenstvo vašej situácie.Ak zostanete na rovnakom mieste - ste v nebezpečenstve.Pohybujte sa okolo.A pokiaľ možno energeticky.
 • Freudova kniha snov interpretuje osu a jej túžbu zničiť ju so strachom z nového vzťahu.Nemôžete sa rozhodnúť kontaktovať, pretože sa bojíte zranení, nie ste pripravení dôverovať ľuďom.Zdá sa, že potenciálni partneri sú jedovatým a nepríjemným hmyzom, ktorý hľadá spôsob, ako vám ublížiť.Freud považuje druhú interpretáciu uhryznutia hmyzom za latentnú túžbu po homosexuálnom styku.Strach sa premieňa na skusový pocit.
 • Ázijská kniha snov sa domnieva, že osy sú akýmsi nástrojom božskej spravodlivosti a sú potrebné na usmerňovanie bláznov.Koža bláznov a tvrdohlavá je hrubá, na ich napomenutie sú potrebné radikálne opatrenia, ale zatiaľ bez sebapoškodzovania.Predpokladá sa, že ten, kto vo sne vidí hrozivé varovanie, bude vďačný aporozumenie a opustenie zvolenej škodlivej cesty.Bitka s hmyzom vyzerá smiešne a zjavne stráca.Dokonca aj Jackie Chan stratí zmyselný roj nahnevaných vos.Vo sne to znamená - márnosť a nebezpečenstvo prijatých rozhodnutí.
 • Kniha Wangi Dream Book sa vysoko cení za zničenie hniezd hmyzu.Podľa jej názoru to znamená odstránenie príčin konfliktu a prispieva k mieru a mieru.Sústo znamená ťažkosti.

Záver

Vidieť vosu vo sne znamená vidieť nebezpečného a nenahraditeľného nepriateľa.Sen dešifruje podrobnosti správania nepriateľov - či už sú pripravení na útok.Vzhľad osy vo sne je už zlým znamením, ale tiež varovaním, že ste napadli územie niekoho iného alebo porušili záujmy niekoho iného alebo máte zdroje, ktoré by nepriatelia chceli zachytiť.Nepríjemnou vlastnosťou osy je ich nebojácnosť, podobne ako väčšina hmyzu.Osa s radosťou obetuje svoj život pre potešenie z bodnutia.Predtým, ako sa zapojíte do bojového umenia, si musíte túto funkciu pamätať.