Gagatov kameň pre mystikov a kúzelníkov: magické vlastnosti

Jet je čierny jaspis alebo čierny jantár, je to ozdobný klenot s krásnym lesklým alebo matným leskom.Kameňový prúd zmäkčuje horkosť odlúčenia a odstraňuje duševné bolesti.Vďaka svojej čiernej farbe má absorpčnú schopnosť - absorbuje negatívne energie.Tento minerál sa používa ako ochrana pred poškodením, zlým okom a duchmi.Lúč je kameň kúzelníkov a čarodejníkov, s pomocou ktorých prenikajú do sveta jemných energií.Pozrime sa, aké ďalšie vlastnosti má čierny jantár.

)Opis

Tento organický minerál je druh uhlia, má bohatý čierny odtieň a perleťovo zamatový lesk.Vo svojich vlastnostiach pripomína obyčajné uhlie, ktoré vzniklo splyňovaním ihličnatých stromov.Niekedy sa prúd nazýva čierny jantár, hoci jantár je zamrznutá živica ihličnatých stromov.Minerál sa ťaží v ílových horninách a uhoľných slojoch.

Osobitou črtou čierneho lúča je schopnosť vyžarovať teplo - tento kameň môže človeka ohriať.Preto sa používa v masážnych miestnostiach.Masáž hlavy tryskovými guličkami zmierňuje bolesti hlavy a odvádza temné myšlienky.

V dôsledku vlastností zahrievania a stávania sa plastom sa prúd používa v okrasných prácach.Z toho sa vyrábajú suveníry,okuliare, rakvy, figúrky zvierat, sochy, vázy, rukoväte nožov, rámy obrazov - môžete vidieť na fotografii.Náhrobky sú tiež vyrobené z dýzy.

Kúzelné použitie

Kto by mal používať vlastnosti dýzy?Jedná sa o ochranný kameň, ktorý chráni pred akýmkoľvek negatívom.Minerál sa na Kaukaze hojne využíval - používal sa na výrobu kúziel.S príchodom kresťanstva začali ich čepele vyrábať kríže a ružence.

Použitie dýzy:

  • zmierňuje stres a bolesť;
  • oslobodzuje od rozhorčenia a sklamania;
  • odstraňuje strach a úzkosť;
  • chráni pred zlým okom, zlými myšlienkami a kazom;
  • zbavený karmického zaťaženia;
  • dáva osobe dôveru v seba a svoje právomoci;
  • vyhnáva démonov a diablov, zlých duchov a strašidiel z priestorov;
  • vyzýva liehoviny zosnulých príbuzných, aby pomohli živej osobe.

Lietadlo je schopné varovať svojho majiteľa pred hroziacou katastrofou, chrániť pred fyzickým násilím, odhaľuje klamstvá a podvody.Tryska šetrí homosexuálne sklony a inšpiruje človeka so sexuálnou nechuťou pre ľudí podobného pohlavia.

Minerál poskytuje hlboký pokojný spánok, ktorý odstraňuje nočné mory.Ako talizman môžete použiť šperky, dať postavy do miestnosti alebo jednoducho vložiť nespracované kamienky do miestnosti.Ak chce niekto majiteľa lietadla pominúť, nebude úspešný.

Upozornenie!V ráme zlata stráca prúd magické vlastnosti.Pre nehoVhodná je iba meď alebo striebro.

Tryska sa používa aj v láske kúzla, pretože môže prenášať energiu z jednej osoby na druhú.Ak to chcete urobiť, musíte nabiť okruhliak svojou energiou, doňho vložiť myšlienky o láske a dať ho osobe.

Lietadlo sa používa aj v prediktívnych postupoch, ale pomocou neho nie je možné vidieť minulosť - iba budúcnosť.

Terapeutické vlastnosti

Tryska bola použitá na liečbu dny a kŕčov.Diagonálne gule robia profylaktickú masáž proti ochoreniam kĺbov.Ak držíte štrk v rukách niekoľko minút, môžete sa zbaviť stresu a úzkosti.

Tryska sa používa aj na liečenie chorôb žien, nervových a duševných porúch.Ak pijete vodu, v ktorej minerál leží, pôrod pôjde ľahko.

Bol pozorovaný liečivý účinok čierneho jantáru na videnie - lieči niektoré očné choroby a pomáha zaostriť videnie.

Ako sa používa prúd v liečiteľskej praxi?Stačí držať kameň v ruke alebo pripevniť tanier trysky k boľavému miestu - zmierňuje bolesť, zmierňuje príznaky choroby.Vyhrievaný kameň vyžaruje liečivú arómu, ktorej inhalácia lieči niektoré choroby.V dávnych dobách sa práškový prúd zmiešal s voskom a trval na víne.

Známky zverokruhu

Komu astrológovia odporúčajú nosiť čierne jantárové šperky, koho zaujímajú vlastnosti Jet?Kameň má nepochopiteľný charakter, takže sa dá vyjsť iba so zástupcami štyroch znamení zverokruhu - Ryby, Raky,Škorpióni a kozorožci.Zástupcovia zvyšných znakov môžu používať minerál iba na určitú dobu, napríklad aby vytvorili talizman na dosiahnutie tohto cieľa.

Jetové šperky Ryby a Raky zbavujú zbytočných fantázií a vracajú sa na zem.S pomocou tohto minerálu sa zástupcovia vodného prvku stanú praktickými vyváženými ľuďmi.Tryskanie Kozorožca a Škorpióna poskytuje šťastie, eliminuje nadmerné temperovanie a rovnováhu.Vďaka čiernemu jantáru môžu predstavitelia týchto značiek dosiahnuť harmóniu v komunikácii s ľuďmi a stať sa viac diplomatickými.

Ako zistiť, či je prúd vhodný alebo nie?Ak sa energia kameňa líši od energie človeka, pocítite nepohodlie a stratu sily - musíte sa minerálu rýchlo zbaviť.Poškodený kameň tiež nemôžete nosiť, ak to bol talisman.Akákoľvek škrabanec, čip alebo zmena farby naznačujú, že talisman plnil svoj účel.