Had sníval: ako správne interpretovať knihy snov

Had ako symbol je spojený so zvádzaním, dlhovekosťou, múdrosťou, duchovným znovuzrodením.Zosobňuje problémy, prírodné katastrofy a iné nešťastia?Prečo snový had?Kniha snov poskytne odpovede na tieto otázky.

Všeobecná interpretácia spánku

Aký bol plán sna?Had bol veľký alebo malý, na jeho sfarbení, vo vzťahu k vám záleží.Kto sníval: muž alebo žena mali sen?Kde bol plaz?

Žena videla sen a zviera bolo veľké - to je prísľub úspechu v mužskej spoločnosti.Muž uvidel hada - bude mať sanitku so svojím snúbencom, voľba bude úspešná: jeho manželka zabezpečí pokoj a pohodlie v dome.

V snoch na vás čaká veľká anakonda - nepriatelia.Obetujte hada bohom - k bohatstvu, ak spolu s mláďatami - pre blaho vašich potomkov.

Hadi boli malí a roztiahnutí - konfrontácia s nepriateľom bude nevyhnutná, ale vyhráte.Plaz napadol - klebety a urážky.Jedovaté zvieratá sa chystajú do nadchádzajúcej neúspešnej bitky s nepriateľom alebo konkurenciou.

Vidieť mŕtve hady je predzvesťou nových známych, pri komunikácii musí byť čitateľná.Hadí had nesie odkaz nečakanej zrady milovanej osoby.Rovnaká interpretácia sa uvádza aj v knihách snov, ak ánosnívali v dome.

Rojko ju videl plávať v jazere - aby sa zvýšila obsluha alebo zmena bydliska.Vízia, v ktorej je stočená do vody, predpovedá zmätenú životnú situáciu.Ak bude kúsok, prehráte.

Plávanie v rybníku s plazmi je odkazom na intriky a prekážky v práci.Ak by bola voda bahnitá - existuje šanca, že bude vtiahnutá do pochybného obchodu.Veľmi zriedkavo taký sen prichádza pred bezprostrednou smrťou snívateľa.

Čierne sfarbenie hada - k psychologickým problémom.Pocit viny vám nedá odpočinok.Žltý had sa vplížil do domu - aby profitoval, obkolesil strom - k pokušeniu zhýrenia, vyhrievaniu na slnku - k chorobe a obavám rodiny.

Príchod zelených hadov vo sne je priaznivý.Predpovedajú úspech, prosperitu a kariérny rast.Scarlet alebo červené zvieratá varujú pred nebezpečenstvami.

Biela je dobrá správa, aj keď je to had.Vidieť takýchto plazov bude odsúdených na šťastie, hojnosť, materiálne blaho a prosperitu podnikania.Pripravte sa na miláčik osudu.

Albinos sa zbavil svojej pleti - musíte premýšľať o metódach použitých na implementáciu vašich plánov.Krútia sa okolo vás - čakajú na neoceniteľné informácie, vyhrá to najviac beznádejné podnikanie.

Zabíjanie zmije vo sne - v skutočnosti príde neočakávané rozumné riešenie predtým neriešiteľných problémov.Ak bol zničený v dome - chráňte rodinu pred spormi privedenými zvonka.

Zrezali jej hlavu - zbavili nepriateľov zbraní namierených proti vám.Interpretácia spánku, pri ktorej bolo zviera zničené paličkou, je pre snílek nepriaznivá: prichádzajú ťažké skúšky osudu.Život preverí vašu silu.Najneobvyklejší zápletky snov pomôžu rozlúštiť populárne knihy snov.

Miller Dream Book

 • Žena vo sne bola pohryzená mŕtvou zmijí - možné duševné utrpenie: zrada blízkej osoby, pokrytectvo priateľov, hnev.priateľka.
 • Na to, aby sme videli guľku krútiacich sa alebo padajúcich hadov - v boji o existenciu bude musieť použiť všetky prostriedky, bez ohľadu na morálku.
 • Aby ste vo sne zabili plazov - existuje boj so zákerným nepriateľom, získate víťazstvo, ak použijete všetky možné metódy a spojenia.
 • Prechádzka medzi plazmi - musíte žiť v neustálom strachu o svoje zdravie a svoje miesto v spoločnosti.
 • Uhry zmijí snívajú o machináciách nepriateľov a konkurentov.
 • Kobra stočená okolo vášho tela a postriekaná jedom - riskujete, že ochoriete, nebude možné odolať nepriateľom.
 • Had bol vo vašich rukách - bezvýznamné udalosti pre vás spôsobia problémy a starosti.
 • Na krok na hadí rieku - po pochmúrnych udalostiach prídu radostné dni.
 • Deti si hrajú s hadmi sú znamením budúcej bezmocnosti pri výbere priateľov.
 • Pre ženu je sen, v ktorom počula syčanie hadov, ktoré ohrozujú jej dieťa, posolstvom o ohrození intríg.V tejto špinavej hre bude mať úlohu pešiaka.
 • Vidieť priateľa vo sne uprostred stúpajúcich anakas - vystaviť sprisahanie proti nemu.
 • Ak bol tvoj kamarátpán hadov - vplyvní ľudia vám pomôžu v boji proti konkurentom.
 • ​​

Dreamwright z Wangi

Ak plaz plazí vo sne vo sne, budete čeliť otvorenej konfrontácii s prísahou nepriateľa.Bude nemožné vyrovnať sa s jedovatými zvieratami.

Podľa sprisahania sna sa hadi stočili do gule - varovanie pred množstvom nepriateľov, ktorí proti vám vzali zbrane.Osamelý plaz zvinutý zosobňuje nepriateľa, ktorý vás čaká na zakopnutie.

Python, ktorý niekoho škrtil, sníva o smrteľnej chorobe priateľa.Snívalo sa o obrovskom strašnom zvierati - svetu hrozí hlad, vojna, chudoba, prírodné katastrofy.

Satan bude ovládať loptu na Zemi.Ak je monštrum zničené, príde mier a ľudia sa prebudia zo sna.Znovu sa obrátia k Bohu, znovuzrodia sa duchovné hodnoty.

Tlmočenie snov pre celú rodinu

Vo sne sen ležel ticho na zemi - predzvesť zbytočnej práce, ktorá si vyžaduje veľa úsilia.Plaz plazí po ceste sníva o tajných nepriateľov, ktorí pripravili ohavnosť.

Ak bola vízia od štvrtka do piatku - v hmotných veciach sa môžete spoľahnúť na pomoc priateľov.Sen bol od piatku do soboty - očakávajte sklamanie vo svojom osobnom živote.

Aesopova kniha snov

 • Vidieť plaza, ktorý sa vyhrieval na slnku, je zradou vášho chrániča.
 • Vidieť hada, ktorý žaby prehltne, je znamením budúceho tlaku na vás vysoko postavená osoba.Ak sa vzdáte, budete ľutovať na dlhú dobu.
 • Viper sa plazil po zemi - znamenie, že ľudia, ktorých poznáte, budúpoškodenie: zničiť podnik, rozbiť rodinu.
 • Vidieť bitku dvoch hadov je varovaním pred nešťastím, ktorému musíte zabrániť.
 • Vo sne sa zmija sťahovala z kože - v skutočnom živote sa stretnete s dobrým a múdrym priateľom, zlepšíte si zdravie a získate dobrú radu.
 • Podľa scenára spánku ste sa stali obeťou útoku niekoľkých jednotlivcov - pripravte sa na odrazenie útokov závislých.Jeden z hadov vás bodol - vaša povesť môže utrpieť.

Dreamwalker T. Smirnov snová kniha

Ak bol snílek pohryznutý hadom vo videní, snová kniha odporúča venovať pozornosť zdraviu,ktoré môžu byť rozložené.Vidieť ju je stretnutie so zákernou ženou.

Pohladený, priateľský - predpovedá vášnivého milenca.Snívať vo sne celú guľu hadov - na duševné utrpenie, vnútorný zápas so sebou samým.

Biely plaz sľubuje znalosť zakázaných, hrozbu duchovného zničenia.Viper plávajúci vo vode prorokuje nešťastie, ktoré prišlo z minulosti.Najpriaznivejší sen, ak si zabil hada.