Hawkeye Stone: Liečivé vlastnosti

Drahé a polodrahokamy vždy priťahovali záujem ľudí, boli im pripisované mystické vlastnosti.Oko kamenného sokola pripomínalo žiaka dravého vtáka, a preto dostalo zodpovedajúce meno.V starovekom Egypte si boli istí, že tento minerál je prototypom strateného oka boha Horusa a že osoba, ktorá ho nosí, môže získať múdrosť a nahliadnutie do nebeských.Zoberme si mystické a liečivé vlastnosti sokola.

Kúzelné vlastnosti kameňa

Tento minerál modro-modrej tóny, ktorý sa prechádza čiernou a hnedou, má výnimočné vlastnosti, ktoré mu ľudia pripisujú.V Indii je sokolie oko hodnotené viac ako smaragdy a diamanty, pretože symbolizuje vlastnosti boha Brahmy.

Existuje niekoľko druhov vláknitého kremeňa, ktorý má názvy očí - tigr, sokoly, hovädzí dobytok, mačky.Všetky tieto odrody sa používajú na ochranu pred zlým okom a poškodením.Falcon stone je vhodný ako talisman pre mužov aj ženy.Mriežka z kremenného kryštálu absorbuje negatívnu energiu a chráni osobu pred poškodením energiou.

Kameň je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí komunikujú s veľkým počtom ľudí a sú stredobodom pozornosti.Amulet odzrkadľuje závideniahodné a nevľúdne pohľady, pohlcuje zlé myšlienky konkurentov.Kameň je univerzálny, pretože je vhodný pre predstaviteľa akéhokoľvek znamenia zverokruhu.

Tí, ktorí si s amuletom vyberú oko sokola, budú obdareníintuícia a dar predvídania.Kameň pomáha pri formovaní a rozvoji podnikania, podpisovaní zmlúv a zmlúv, získavaní nových užitočných vzťahov.Sokoliarsky kameň má ďalšiu úžasnú vlastnosť: stáva sa ťažšou, ak sa pred vami objaví osoba, ktorá nemá dobré úmysly.Sokolie oko je teda nevyhnutným nástrojom pri komunikácii s obchodnými partnermi a inými ľuďmi.

Silným amuletom proti temným silám je dvojica minerálnych šperkov - prsteň a náramok na jednom ramene.Takáto ochranná bariéra neprekoná žiadny úder energie.Aby ste chránili osobu pred poškodením, môžete jednoducho položiť kameň na jeho fotografiu - a váš milenec bude zachránený pred nepriaznivými situáciami.Charakteristickým rysom hawkeye je pomôcť každému a každému, nielen jeho pánovi.

V takom prípade sa používa jastrab:

  • na odvrátenie zlého vzhľadu;
  • chrániť dieťa pred kazom zlým okom;
  • ako talisman domu alebo kancelárie;
  • na ochranu proti zraneniam a zraneniam.

Minerálne látky liečia choroby, pomáhajú pri láske a pomáhajú pri katastrofách.Ak potrebujete situáciu vyriešiť, naplánujte si budúcnosť a pozrite sa na perspektívu nového podnikania - využite pomoc minerálu.Účasť na stretnutí, absolvovanie rozhovoru, dosiahnutie mieru s priateľom - vo všetkých prípadoch pomôže sokoliarsky kameň.

Pre ezoterikov slúži kameň ako vodítko pre svet jemných energií.Svetlé tóny minerálu pomáhajú ladiť v kontemplácii o budúcnosti, tmavé tóny prispievajú ku komunikácii so svetomduchovia a pripravení na meditáciu.

Liečivé vlastnosti

Aké choroby môžu minerály uvoľniť?Zázračné vlastnosti sokola sú známe už od staroveku.V modernom svete sa používa na liečebné masáže, pretože kremeň má dobrý vplyv na ľudskú kostnú a svalovú sústavu a lieči chrbticu.Teplé kamene sa na určitý čas umiestňujú pozdĺž chrbtice, aby sa liečila osteochondróza.Lithoterapia sa používa aj na boj proti artróze a artritíde.

Kameň má vynikajúcu schopnosť obnoviť auru človeka a obklopiť ho ochranným poľom.Liečivé vlastnosti minerálov dobre zvládajú všetky zápalové procesy v tele a dokonca liečia hnisavé rany.Kameň odstraňuje bolesť pri zraneniach a chorobách vnútorných orgánov.Predpokladá sa, že zázračný kremeň pomáha v tých beznádejných prípadoch.

Falcon stone tiež harmonizuje vnútorný stav:

  • upokojuje psychiku;
  • zmierňuje únavu a podráždenie;
  • vyrovnáva dušu človeka.

Náušnice s minerálom zvyšujú hladinu hemoglobínu v krvi a odstraňujú cholesterolové plaky na stenách krvných ciev.Náhrdelníky z sokola očistia pokožku a eliminujú kožné ochorenia.Prívesky a prívesky z kameňa normalizujú tráviaci trakt, majú priaznivý vplyv na pečeň a žlčník.

Kto by mal používať jastrab?

S akými znameniami zverokruhu má minerál osobitnú súvislosť?Fire Signs Stonepomáha vyrovnať sa s vzrušenými emóciami: vyrovnáva duševný stav.Minerál zachraňuje Vodnára a Kozorožca pred nepriateľmi a chorými.

Raky, Scorpions a Virgos by mali byť opatrné - neustále nosenie minerálnych šperkov spôsobí, že sa budú cítiť neisto.Kameň však bez výnimky pomáha vytvoriť silnú rodinu a nadviazať priateľstvá.Kameň pomáha mladým dievčatám nájsť verného partnera v živote.Jasná pozitívna aura minerálu priťahuje v živote iba pozitívne udalosti.

Neodporúča sa nosiť kameň ľuďom, ktorí sú zvyknutí oklamať iných - budú potrestaní drahokamom.Akákoľvek duchovná nečistota je nezlučiteľná s duchom hawkeye.Minerál by tiež nemali používať ľudia so slabou vôľou a nedostatkom vlastného názoru - nepomôže im.