Husi snívali: to, čo kniha snov prorokuje, ako správne interpretovať

Bez ohľadu na to, čo človek v živote robí, môže byť čokoľvek sen.Dnes budeme analyzovať situácie, keď sa husi snívajú.Tieto zradné vtáky nás prenasledujú od detstva - v piesňach, rozprávkach, v dedine mojej babičky.Aj keď ste tieto sebavedomé vtáky nevideli už dávno, pripomínajú vám ich existenciu snívaním jednej noci.Husi sa vo väčšine prípadov považujú za dobré znamenia, ale stáva sa to naopak.Husa je niekedy symbolom hlúposti.

Stádo snov bolo snívané

Moderná kniha snov spája vzhľadvo sne o husách s intrikami v živote.Ale v balení je určite hus, ktorý predpovedá stretnutie s dôležitou osobou pre vás.Dievča môže bezpečne súhlasiť, že sa ožení so svojím milovaným, ak uvidela hus vo sne pred tým, ako sa rozhodla oženiť.Husi však varujú ženícha pravého opaku.Jeho milenka sa nebude vyrovnať s úlohou manželky a nenájde s ňou spoločný jazykpríbuzní.

Husi budú rodinnému príslušníkovi pripomenuté jeho povinnosti voči manželovi.Máte šťastné manželstvo a pre spoľahlivosť sa oplatí venovať väčšiu pozornosť sebe.

Výklad snu Hasse nás uisťuje, že kŕdeľ husí symbolizuje pohodu rodiny.

Ak ste snívali o domácich husách, francúzska kniha snov uvádza, že čakáte na podporu vplyvnej osoby, rešpekt kolegov.

Husi na lúke

Miller's Dream Book sľubuje veľa šťastia.Ak má váš život čierne pruhy, čoskoro skončí.

Úspech vedeckého výskumu mladej husi prorokuje.Ale ak veda nie je vaša vec, máte šťastie v inej oblasti.

Biele husi na zelenej tráve len zriedka snívajú.Ak ste to videli, nenechajte si ujsť šancu, teraz je čas na najbláznivejšie podniky.Všetky sny sa splnia, všetky projekty sa splnia.

Husi vo vode

Čakajte v živote globálnych zmien.Všetko, čo sa stane, je k lepšiemu.Akékoľvek zmeny sú len vo váš prospech.

Zranený vták

Je to kvôli nejakej smutnej situácii, ktorú spôsobí dieťa.

Husi, ha-ha-ga ...

Husí plač

Výklad snovje presvedčený, že husacia škriatok je predzvesťou sporu.Ak nemôžete niečo zdieľať s príbuzným alebo susedom, pripravte sa, že vás táto osoba bude žalovať.

Divé husi

Ak ste vo sne, ako je Ivanushka v rozprávke, letíte na divokej husi, budete mať rýchly kariérny vzlet.

Žena, ktorá videla divé husi vo sne, sa s ňou úspešne ožení a zvýšia muž stretne luxusného milenca.Ak je všetko jasné so ženou a neexistujú žiadne prekážky v manželstve, potom by mal človek premýšľať o tom, či bude schopný splniť požiadavky novej vášne.Ak nie, nemali by ste začať.

Predávate husi

Takýto sen je stratou.

Husi na vás zaútočili

Zradí vás niekto z vás.Ak vás hus zasekla vo sne, v skutočnosti očakávajte ťažkosti od vysokého úradníka.Alebo na vás čaká vážna choroba.Oslabiť všetky obranyschopnosti tela - fyzické aj duševné.Preto sa snažte vyhnúť hlučným spoločnostiam, nehádajte sa nad maličkosťami a nestrácajte svoju energiu nezmyslom.Máte ich tak málo.Ak existuje niekoľko takýchto agresívnych husí, v naj neočakávanejších situáciách na vás čakajú problémy.

Škádlenie husí

Stretnutím s priateľom v lone.

Krmite husi

Toto je dobrý sen, ktorý mnohé knihy snov uznávajú.Kniha snov Millera predpovedá výnosný nákup a kniha snov Hasse sľubuje zábavu s priateľmi.

S určitou mierou trpezlivosti a vytrvalosti splníte svoj starý sen.

Ak ste sa ešte stále necítili šťastní v barque, situácia sa čoskoro zmení a váš manžel bude venovať váš problém.Nakoniec budete vedieť, čo je šťastné manželstvo.

Chytili ste husa

Počkajte na rýchle víťazstvo.Môže to byť lotéria, dohoda s partnermi, neočakávaný nález.

Ak ste slobodní, čoskoro sa stretnete so svojím duším.

Ukradnúť husi

Lepšie si kradnú husi sami, potomzisk je omnoho väčší ako pozorovanie niekoho iného, ​​kto kradne husi.

Dead Goose

Millerova kniha snov je istá, že stratíte niekoho vo vašom okolí.Tu leží malé nuansy: ak vidíte, ako je hus zabitý, počkajte na dedičstvo.Ak sa zabijete, dedičstvo sa bude od vás očakávať.Takže vyvodzujte závery, či byť agresívny aj vo sne.

Anglická kniha snov má svoj vlastný názor.Dievča, ktoré vidí taký sen, stratí svojho milenca a vydatá žena riskuje, že zradí manžela so svojím priateľom.

Pásate husi

Ak pasiete husi vo sne, počkajte na povýšenie.Možno čoskoro získate nejaký majetok vrátane nehnuteľností.

“- Musik !!!Ste pripravení na hus? “

Jedli ste hus

Vaša pečeň signalizuje úzkosť.Možno sa k nej pripojí štítna žľaza.Ak máte problémy s týmito orgánmi, dohodnite si stretnutie so svojím lekárom.Možno vás prevencia zachráni pred zhoršením choroby.

Ak ste pripravovali hus vo sne, ale nemali ste čas jesť, v skutočnosti čakajte na hostí.

Snívali o husacích vajciach

Vajcia vo všeobecnosti snívajú o zisku.Je logické uvažovať, čím viac vajíčok, tým väčší zisk.Husí, samozrejme, nie je najväčší, ale zisk sľubuje značné.

Kurčatá

Malé batoľatá pre mužov sľubujú kariérny vzlet a pre ženy dlho očakávané tehotenstvo.Tak hovorí ezoterická kniha snov.

Aká je farba hus vo vašom sne

Čierna hus predstavuje úzkosť.Ak si nie ste istí zúžením,zrušte svadbu, ak máte pochybnosti o úspechu, obchod odmietnite.Biele sny o bohatstve.Nevesta dostane bohatého ženícha, podnikateľovi bude poskytnutá výhodná zľava, poľnohospodár bude zbierať bohatú úrodu atď.Šedá hus je ľahostajnosť, prevaha šedého každodenného života vo vašom živote, v najhoršom prípade smrť.Okamžite pridajte do svojho života emócie a farby.

Ako vidíte, všetko je dôležité, dokonca aj farba a vek snových husí.Predtým, ako sa pokúsite na určitú situáciu, skúste si spomenúť na všetky vlastnosti svojho spánku.Interpretácia môže zmeniť akýkoľvek maličkosť.