Hviezda Ruska sa zachovala - keď sa používa a aká je mocná

Kúzlo Hviezdy Ruska je tradičný slovanský symbol, ktorý zaujíma okrem iných magických znakov osobitné miesto.Nie každý vie, čo to znamená a na čo sa používa.Chceme vám v tomto článku povedať o posvätnom význame amuletu, o rozsahu jeho aplikácie a vlastnej výroby.

Symbolikaamulety Hviezda Rus

Amulety starovekých Slovanov sa vyznačujú svojou jedinečnosťou: dokázali zhromaždiť múdrosť našich predkov a priniesť ju do našich dní.Každý amulet bol pod záštitou konkrétnej božskej podstaty a tiež hral obrovskú úlohu v živote našich predkov.To boli amulety, ktoré pomohli starým Slovanom viesť ich život v harmonickom kanáli.

Ruská talismanská hviezda má obrovskú moc, ktorá sa prejavuje v zjednotení troch svetov (Yavi, Navi a Pravi).

 • Realita je fyzický svet, v ktorom žijeme.
 • Námorníctvo je ďalší svet obývaný duchmi a rôznymi esenciami.
 • Pravidlom je božský svet.

Starí Slovania boli presvedčení, že pre stabilitu vesmíru je dôležitá harmonická interakcia medzi týmito tromi svetmi.Preto bol amulet Hviezdy Ruska naplnený mystickou energiou a pozemskýmsilou.Výsledkom bol talisman zosobňujúci kombináciu tela, ducha a duše.

Ďalší amulet naznačuje vzťah osoby k jej rodine.Kombinuje minulosť, prítomnosť a budúcnosť.Život na Zemi môže pokračovať v nerozlučiteľnom spojení troch svetov.

Po starostlivom preštudovaní symboliky, ktorá zdobí amulet, nájdete v ňom prejav ženskej i mužskej energie - guľatosť a Kolovrat.Ukazuje sa, že Ruská hviezda nie je iba zväzkom troch svetov, ale aj spojením medzi mužom a ženou, čo znamená, že symbolizuje nový život.A integrita amuletu svedčí o sile Slovanov ako rasy, ktorá dokázala vyrovnať sa s chaosom a zlými silami.

V nasledujúcom videu nájdete veľa zaujímavých informácií o tomto symbole:

Pre koho je kúzlo Hviezdy Ruska vhodné?

MôžeteNeváhajte použiť tento symbol pre každého, kto chce vedieť, ako je náš vesmír vybudovaný.Maskot je vhodný pre obe pohlavia.Je pravda, že existujú určité rozdiely v tom, ako symbol pôsobí na mužov a ženy:

 1. Používanie silnejšieho sexu pomôže amuletu dostať sa na správnu cestu v živote, zlepšiť intuitívne schopnosti a pomôcť pri sebarealizácii.Stojí za to sa bližšie pozrieť na tento amulet tým mužom, ktorí trpia pochybnosťami.Amulet pracuje na sile veľkého Svaroga, preto láka charakter pomocou rôznych pokusov a ťažkostí, takžemaximálne vyvinutá mužská energia.
 2. A ženy sa zvyčajne obracajú na opísaný amulet o pomoc, keď sa v ich živote vyskytnú ťažké situácie (najmä ak nie sú v blízkosti žiadni muži).Dnešná moderná predstaviteľka spravodlivého sexu môže dnes nosiť symbol, aby získala svoju patrimoniálnu silu, ak je prinútená obsadiť ťažké a zodpovedné pozície alebo vychovávať dieťa sama.

Keďže sa amulet nazýva iným spôsobom

Hviezda Ruska sa v rôznych zdrojoch nazýva aj Lada Panny Márie a Námestie Svarog.Pozrime sa podrobnejšie na popis každého z týchto názvov.

Ladská hviezda

Lada je veľká matka všetkých božstiev, spravodlivý sex sa vždy snažil dosiahnuť svoju božskú ochranu.Amulet Ladin Cross bol veľmi populárny.Namiesto toho začali používať hviezdu Ruska po dosiahnutí dospelosti.

​​

Symbol pomohol harmonizovať vedomie, zbaviť sa negatívnej energie.Naplnil ženy múdrosťou, rozvážnosťou, vyvinul intuitívne schopnosti, pomohol odhaliť jeho ženskú (najmä materskú) energiu.

Hviezda Ruska bola často zavesená na hrudi ako svoj vlastný talisman, potom dostala meno Hviezda Panny Márie Ladovej, existovala tiež možnosť požiadať o textilný nosič pomocoukvalita obrazu.V posledných verziách pomohlo použitie magického symbolu zachovať harmóniu v rodinných vzťahoch.

Námestie Svarog

Názov „Svarozhich“ sa používal vo vzťahu k amuletu, ktorý sa používal pre silnú polovicu ľudstva.4 okvetné lístky a kosoštvorec v znamení predstavovali kovárnu Svarogu.Takýto amulet je zvlášť vhodný pre mužov spojených s vojenskou sférou.

Svarozhich tiež tradične vyhovoval tým mužom, ktorí sú zodpovední za obnovenie klanovej jednoty.Symbol ich naplnil sebavedomím, múdrosťou, prilákal veľa šťastia v ich živote, zlepšil ich prirodzené schopnosti a tvrdo pracoval.

Ako vytvoriť pôvab vlastnými rukami

Dnes môže každý, kto rešpektuje slovanskú tradíciu a rešpektuje slovanské božstvá, urobiť kúzlo Hviezdy Ruska na vlastnú päsť,

Ak však chcete, aby amulet pracoval čo najefektívnejšie, musíte dodržať niekoľko dôležitých bodov:

 • môžete pre svojho príbuzného urobiť talizmana, ale urobiť ho sami je neprijateľné;
 • musíte zažiť úprimné úmysly osoby, s ktorou vytvoríte magický symbol;
 • amulet vyrobený pre jeho príbuzného v krvi bude mať väčšiu moc;
 • amulet môže byť vo svojom východiskovom materiáli kov, hlina, koža alebo drevo;
 • Pri vytváraní symbolu majte na pamäti obraz osoby, pre ktorú ste ho vytvorili;
 • Je dôležité dodržiavať proporčný pomer všetkých obrázkov daného symbolu.

Najviacvhodným materiálom na výrobu symbolu je drevo (ale správny výber dreva je dôležitý pri zohľadnení osobných vlastností budúceho majiteľa).

Ak je pre vás ťažké pracovať s drevom, môžete vyšívať amulet na látku alebo ju nakresliť.Typicky sú tieto amulety zavesené na stenách svojich domovov.Populárne je tiež uskutočnenie amuletu vo forme aplikácie, pričom ako východiskový materiál sa berie slama.

Na výrobu amuletu existuje veľa techník, hlavnou vecou je nezabudnúť na najdôležitejšie pravidlo - prísne dodržiavať pomerový pomer a správne zvoliť materiál.A samozrejme je potrebné úprimne veriť v silu amuletu, žiadať o podporu božstvá a rešpektovať slovanskú tradíciu.