If Enemy Dreams: Význam populárnych interpretácií snov

Interpretácia sna, v ktorom ste videli nepriateľa, závisí od zápletky vášho sna.Ak vo sne vidíte stretnutie s nepriateľom, potom v skutočnosti budete čoskoro mať napätý boj, v ktorom budete musieť brániť svoje záujmy a z ktorého budete mať víťazstvo, aj keď budete musieť vynaložiť všetko úsilie, aby vyhral túto bitku.

Všeobecný výklad spánku

, žeako interpretovať rozhovor s nepriateľom vo sne sa líši v závislosti od vývoja tejto konverzácie.Pokojnú konverzáciu treba chápať ako menšie problémy v reálnom živote, s ktorými sa ľahko môžete vyrovnať.Ak sa hádate s nepriateľom, predstavuje to vážny konflikt, ktorému bude ťažké sa vyhnúť.

Keď snívate o tom, že zabíjate svojho nepriateľa, symbolizuje to, ako sa zbaviť choroby alebo zložitosti života, ktorá vás už dlho trápila.Takýto sen môže navyše znamenať nájdenie harmónie v sebe, zmierenia s vlastnými charakteristikami a akceptovanie „ja“.Ak smrť nepriateľa vo sne neprišla vinou - je to znamenie úplného a bezpodmienečného víťazstva nad nepriateľom v skutočnom živote.

Ak bojujete proti nepriateľovi, taký sen naznačuje, že vás v reálnom živote intrigujú nešťastní priatelia, ktorí sa vás snažia vyradiťpôda spod nôh.V tomto prípade vám môže pomôcť iba podpora pravých priateľov.

Porazte nepriateľa vo sne - odhodlanie a bojový duch.Pre ľudí podnikajúcich takýto sen predznamenáva nadchádzajúce víťazstvo nad konkurenciou.

Pri boji s nepriateľom je zbraň, ktorá sa tiež používa, symbolická:

 • bič - znamená zásah slovom;
 • Šabľa je čestná a ťažká bitka.

Víťazstvo nad nepriateľom je sen o dosiahnutí úspechu, plnení úloh a cieľov.Začnete zvládať situáciu vo svojom živote.Porážka je sen o problémoch, provokáciách od oponentov, sklamaní, domácich nepokojoch.

Objať vo sne osoba, ktorá je v skutočnom živote nepriateľom, znamená víťazstvo v konfrontácii s ním.Navyše, ak v skutočnosti pre vás táto osoba nie je nepriateľom, potom stojí za zváženie, že s vami zaobchádza ako so svojím protivníkom.

Snívalo sa vám, že sa na vás usmieva váš prísahný nepriateľ?Taký sen je láskavým znakom.Nepriateľ sa na vás usmieva a žiada vás o odpustenie - to sa dá interpretovať ako pokus o krúžok prsta, ostražitosť v spánku, hoci niektoré knihy snov to interpretujú ako riešenie dlhotrvajúceho konfliktu.

Ak sa nepriateľ stane vaším priateľom, naznačuje to tiež, že vo vašom živote sú falošní priatelia, ktorí vás tajne chcú zlí a sú pripravení vás bodnúť do chrbta v ľubovoľnom vhodnom čase.

Sny, v ktorých pokojne hráte s nepriateľom, s ním sedia pri stole, majú dobrý čas, pijú, symbolizujú zmierenie s týmtomuž čoskoro.Táto osoba sa môže stať vaším priateľom alebo dobrým priateľom.Podobný význam má nočné videnie, v ktorom vás nepriateľ osloví.

Bozk s nepriateľom tiež znamená zmierenie.Možno budete čoskoro musieť analyzovať príčiny začiatku svojho nepriateľstva, po ktorom dôjde k prehodnoteniu situácie a všetko sa uplatní.

Ak sa bozkávate na pery a váš nepriateľ je osobou opačného pohlavia, je možné, že medzi vami a ním je vzájomná príťažlivosť, a dôvodom vášho nepriateľstva je podvedomie týchto pocitov.Intímne vzťahy s nepriateľom vo sne znamenajú to isté.

Ale keď ťa nepriatelia prenasledujú a vo sne im utečieš, je to zlé znamenie:

 • , ak sa necítiš strachu, taký sen predpovedá chorobu;
 • Ak vás však sprevádza strach, takáto vízia môže byť poslom smrti.

Vo sne ste vás chytil a zajal nepriateľ - pred nami sú vážne prekážky pri prebudení.Vo sne sa vaši nepriatelia snažia zabrániť vám - nájdete úspech a prosperitu vo všetkých svojich záležitostiach.

Snívať vo sne, ako si ľudia okolo seba vysmievajú svojho nepriateľa - symbol toho, že ste pre neho stálym zdrojom problémov, s ktorými sa ťažko vyrovná.Spánok vás varuje, mali by ste byť miernejší.

Vzlykanie nepriateľa symbolizuje problémy, ktoré narúšajú vaše šťastie a ktoré sa neúspešne snažíte eliminovať.

Tlmočenie podľa snových kníh rôznych autorov

Miller's Dream Book

Stretnutie s nepriateľom vo sne, podľa Gustava Millera, vám sľubuje sanitku, ale krátkodobú chorobu.Takýto sen môže byť tiež predzvesťou skutočnosti, že v blízkej budúcnosti budete musieť aktívne obhajovať svoje záujmy, životné postavenie, inak sa nedá vyhnúť vážnym stratám.

Po porazení nepriateľov sa budete v skutočnom živote vyrovnať s ťažkosťami, ktoré bude potrebné prekonať.

Ak ste ohováraní nepriateľmi vo sne, potom je vo vašom kruhu niekto, kto sa vám snaží ublížiť.

Kniha The Wanderer Dream Book

Podľa knihy Wanderer Dream Book:

 • vidieť nepriateľa vo sne - mať problémy vreality;
 • Ak ťa nepriateľ bude brániť, potom ťa čaká zlyhanie;
 • poraziť nepriateľa je úspech.
 • Interpretácia Freudovho snu

  Sigmund Freud veril, že ak vás vo sne prenasleduje nepriateľ, podvedome túžite, ale vo svojom živote sa bojíte sexuálnej rozmanitosti.

  Zároveň priateľstvo s nepriateľmi podľa Freuda hovorí o zmierení a dosiahnutí harmónie s libidom.

  Dreamwalker Tsvetková

  Evgeny Petrovich Tsvetkov vo svojich snoch spomínal tieto témy týkajúce sa nepriateľa:

  • vidieť nepriateľa.- na šťastie, ak je nepriateľ známy, a na neočakávané získanie, ak je nepriateľ neznámy;
  • Ak nepriateľ preukáže svoju nadradenosť nad vami, čaká vás zlyhanie;
  • byť obklopení nepriateľmi - malými hádkami a hádkami v rodine.

  Výklad snu Nostradamusa snov

  Ak ste snívali o svojom najhoršom nepriateľovi, mali by ste sa dôkladne pozrieť na ľudí,tí okolo vás, jeden z nich sa snaží vo všetkých ohľadoch ublížiť.