Ikona „Nevyčerpateľná Chalice“ - význam, história, ako to pomáha, ako sa modliť + fotografia

Jedným z hrozných ochorení je alkoholizmus, skutočne veľká katastrofa.Zúfalý v boji proti nemu sa uchýli k rôznym spôsobom vyslobodenia.V tomto môže pomôcť nevyčerpateľná misa ikony, ktorá poskytuje duchovnú podporu tým, ktorí snívajú o návrate do normálneho života.Tomuto obrazu sa venuje osobitná modlitba, ktorá, ako veria svedkovia, sa dokáže zbaviť zvyku, ktorý je pre človeka smrteľný.

Popis ikony

“Nevyčerpateľná Chalice “zobrazuje Pannu Máriu bez dieťaťa v náručí (Oranta).Spasiteľ stojí s dlaňami zdvihnutými do neba a posielajú modlitby za hriešnikov.Pred ňou na stole je šálka av ňom je malý Ježiš.

Toto je Pohár spoločenstva, ktorý ako živá jar prinesie radosť duši a pohoda je nepretržitá.Blahoslavená Panna Mária ľuďom zvestuje, že všetci veriaci dostanú nebeskú pomoc a na ne čaká nevyčerpateľná Chalice naplnená milosrdenstvom.

Božské dieťa v páse hlboko v pásme tiež roztiahlo ruky v modlitbe.Čistenie Matky Božej je jednoduché a prísne.

Dni oslavy

V 19. storočípamätný deňpadol na znamenie (27/11/10/10).O storočie neskôr ho Moskovský patriarcha presťahoval do 05.05.18.(deň smrti sv. Varlaama Serpukhova).Dnes sa obnovuje tradícia zimných osláv.

Čo pomáha

Nielen tí, ktorí trpia neodolateľnou túžbou po zelenom hadovi, ale aj majitelia iných návykových a škaredých návykov, hľadajú pomoc pri ikonách.Vedomí toho, čo pomáha obrazu nevyčerpateľného Chalice, závislých a ich blízkych, k tomu obracia svoje modlitby.Každý, kto sa naozaj chce zbaviť týchto závislostí, môže požiadať Pannu Máriu pred touto ikonou.Ide o

 • fajčenie,
 • opilosť,
 • zneužívanie návykových látok,
 • príťažlivosť k akýmkoľvek drogám,
 • duchovné choroby,
 • ]
 • vášeň pre smilstvo,
 • hazardné hry.

Ako sa modliť

Najskôr sa zaväzujeme prečítať akatistu počas 40 dní.Text obsahuje všetko, čo musíte v tomto prípade požiadať Boha.Spravidla by ste nemali nič vymýšľať, ale ak to naozaj chcete.Môžete pridať niekoľko návrhov od seba.

Na odporúčanie svätých otcov je predovšetkým potrebné, aby sa človek pozrel do seba, ak je jeho svedomie jasné.Bolo by pekné činiť pokánie a zúčastňovať sa.Modlite sa za niekoho iného iba vtedy, keď si svoju očistu uvediete na odpočinok.Nesmie dôjsť k žiadnemu odsúdeniu ani hnevu voči iným.

Najlepším riešením modlitby za zbavenie opitosti je výlet do kláštora Vysotsky, kde je dnes ikona „nevyčerpateľná chalupa“.Tam môžete zostaťpár dní.Ak nie je možné navštíviť, často si len objednajú modlitebnú službu telefonicky alebo poštou.

Môžete sa modliť aj doma, najlepšie pred posväteným obrazom.Hovoria modlitbu, jednotlivo alebo spolu.Povolený moderný jazyk alebo cirkev slovanský.Sviečky svietia.Je vhodné to z času na čas zopakovať, aj keď človek zabudol na vinu.

V ktorých prípadoch sa obrátia na

Keď rodičia prepúšťajú svoje dieťa do dospelosti, rodičia môžu požiadať o pomoc nevyčerpateľnú chatu.Ak sa príbuzný alebo len priateľ veľmi obáva o niekoho, najmä o osobu, ktorá sa stratila, stratila morálne priority.V prípade nadobudnutia alebo zmeny bývania.

Kam umiestniť ikonu do obydlia

Pre obrázok nevyčerpateľnej (nevyčerpateľnej) misy je vhodnejšie zvoliť si roh alebo stenu z východu.V blízkosti by mal byť dostatok miesta, aby sa doň zmestilo niekoľko veriacich bez toho, aby sa navzájom utláčali.

Niekedy je ikona umiestnená oproti vchodu do miestnosti.Dá sa umiestniť do detskej izby, ale dieťa ju vidí, aj keď leží v posteli.

História

Modlitby v zázračnom obraze sa konajú v mnohých ruských cirkvách.S ním sa spája mnoho zázrakov, vďaka ktorým sa posilňuje viera v jeho živú silu.

Sen bývalého vojaka

Je známe, že kedysi obyčajný človek žil v provincii Tula.Nedávno sa vrátil z vojenskej služby.Život v dedine Efremov mu nepriniesol radosť, veľa pil.V dôsledku toho stratil zdraviea všetky obživy.

Táto situácia nezastavila nepretržité oslobodenia.Pokračoval vo svojom neobmedzenom opitosti, až sa rozmnožil.Človek už nemohol chodiť, ale nechcel sa zastaviť.

Nejako sníval o určitom starovlasom starom mužovi a povedal mu, aby šiel do Vladychneho kláštora (Serpukhov).Prikazuje ísť na ikonu „Nevyčerpateľný Chalice“ a modliť sa z opitosti.

Ústup ignoroval víziu a nikam nešiel.Sen sa však zopakoval ešte dvakrát.Potom vojak zhromaždil svoju silu a nejako sa vyvalil po ceste.Dokonca som sa musel pohnúť na všetky štyri a keď som sa plazil.Nohy plášť nedržali vôbec.

Cesta bola dlhá.Noc padla a musela stráviť noc v neznámej dedine so staršou ženou.Keď videla jeho chorobu, niečo mu trie nohy.Ráno sa tulák uľavilo a už išiel sám.

Po tom, čo sa dostal na miesto, začal sa pýtať mníchov na túto ikonu, našli ju ťažko, pretože sa nenachádzalo na viditeľnom mieste, ale v úzkom úseku.Muž sa vrúcne modlil pred ňou, a keď mu ukázali rakovinu sv.Varlaam, potom v ňom spoznal svojho starca zo sna.

Od tej doby bola ikona známa na celej Zemi a v chráme bola obesená.Kláštor začali navštevovať mnohí.zbaviť sa seba alebo pomôcť blízkym časťou so zeleným hadom.

Riza ako darček

Ľudia rôznych tried sa obrátili k obrazu a dostali pomoc a poďakovali sa.Štefan Fedorov tak zaplatil za výrobu krásneho ikonostasu pre ikonu aosobne položil hodnotný plášť.A kedysi bol moskovským požívateľom, opilcom obchodníka.

Plat za svätyňu

Raz sa na verande dielne na maľovanie ikon našla podivná zvitka.Odvíjajúc sa, mníšky v ňom našli starodávny vyrezávaný ikonový kufrík vo vynikajúcom stave.Zaujímavé je, že určite prišiel s ikonou Saving Bowl.
Až o niekoľko rokov neskôr sa ukázalo, že týmto spôsobom matka vyliečeného alkoholu poďakovala chrámu.

Ikona v nasledujúcich rokoch

Až do zatvorenia Vladychnevského kláštora (1919) sa tam ikona uložila.Potom bola presunutá do katedrály Nikola Bely (uzavretá v roku 1929), z ktorej po zatvorení bola väčšina obrazov zničená.

Existuje verzia, že scenár nevyčerpateľného Chalice je spálený.Zostáva iba fotografia, ktorá si zachovala svoj pôvodný vzhľad v pamäti ľudí.Toto je verzia, pretože nikto iný nevidel samotnú ikonu.V roku 1993 sa fotografia stala zdrojom presnej kópie.

Autorom je Sokolov A. Zasvätenie (máj 1993) sa uskutočnilo v kláštore Vysotsky, kde sa dodnes nachádza.

Zoznamy obrázkov nevyčerpateľných Chalíc

Táto ikona Matky Božej bola nájdená len pred niekoľkými storočiami.Presné pozadie stvorenia je dnes neznáme.
Sú známe 2 prospešné zoznamy.Obidve sú v Serpukhovských kláštoroch (Vysockij a Vladychny).Zastúpili tu zástupy nielen pravoslávnych, ale aj ľudí inej viery, ktorí chceli prekonať zlé návyky.

Hlavné zoznamy boli vypracované v roku 1995. Zohľadnili sa pri tvorbe štýlu aproporcie skriptu.Existujú ďalšie, ktoré sú distribuované po celom svete.

Nové zázraky

Napriek skutočnosti, že originál nebol zachovaný, zoznam tiež pomáha ľuďom zbaviť sa strašných návykov.
Zázraky sú už známe:

 • Myrrhove vysielanie (od augusta 2000).
 • Zakrývajúce oči Matky Božej na ikone (je fotografia).
 • Liečenie drogovo závislých drogovo závislých.
 • Zmena zlého života na zbožné odmietnutie zhýrenia.
 • Pomoc pri riešení problémov s bývaním.

Zistilo sa, že tí, ktorí sa zaoberajú úprimnými pocitmi, dokonca menia svoj životný štýl.Modlitba od opilcov alebo drogovo závislých je obzvlášť účinná, považuje sa za vhodnejšiu ako od príbuzných.