Ikona All-Tsaritsa: v tom, čo jej môže pomôcť a ako sa s ňou modliť

Pravdepodobne viete, že existuje veľké množstvo ikon Matky Božej.Existujú však také obrazy Panny, ktoré sa vďaka svojim úžasným liečivým vlastnostiam líšia od všeobecnej omše.Jedným z obrázkov takého plánu je ikona „Tsaritsa“, o ktorej mágii sa ďalej rozprávam.

Historické pozadie ikony Matky Božej, All-Tsaritsa

Božskú tvár Panny, ktorá sa nachádza pod názvom „All-Tsaritsy“ (v gréckej verzii „Pantanassa“), nájdete na Svätej hore Athos pri severovýchodnom stĺpci katedrálneho kostola.Kláštor Vatopedi na ľavej strane od kráľovskej brány.

Ikona sa vyznačuje miniatúrnymi parametrami a podľa povesti dal Athos starší svoje požehnanie Jozef Hesychast, ktorý ho odovzdal svojim nasledovníkom.Vzhľad tváre sa datuje do sedemnásteho storočia.

Posvätný predmet nám ukazuje blahoslavenú Pannu Máriu oblečenú v karmínovej farbe, ktorá sedí na cisárskom tróne.Vo svojich rukách drží Božského Dieťaťa, ktorého ľavá ruka drží zvitok apravá ruka - vyjadruje požehnané gesto.

Panna Mária pravou rukou ukazuje na svojho Syna, čo jasne ukazuje, že je Spasiteľom celého sveta.Na sekundárnom pozadí môžete vidieť obraz dvoch anjelských stvorení, ktoré svojimi krídlami priaznivo zatienili Pannu Máriu.

Ikona Panny Márie Cáritsa je uctievaný obyvateľmi Athos aj ďaleko od jeho hraníc.Táto ikona dokáže liečiť ľudí, ktorí objavili onkológiu - najstrašnejšiu modernú patológiu.Existuje veľké množstvo prípadov pacientov s rakovinou, ktorým ochorenie odišlo potom, čo sa modlili tvárou v tvár Vecaritse.Ikona vám umožní zbaviť sa vášne pri praktizovaní mágie, eliminuje závislosť adolescentov od alkoholu a drog.

Význam ikony Tsaritsa, ktorá pomáha

Zázračná ikona sa odkázala stúpencom hory Athos Josepha Hesychasta na vrchu Athos.

Ikona Panny Márie „Tsaritsa“ (tiež nazývaná „Pantanassa“) má veľký význam pre všetkých prívržencov kresťanského náboženstva a jednoducho pre pravoslávnych ľudí.

 • sú známe prípady zázračného uzdravenia ľudí, ktorí trpeli závažnými patológiami;
 • obrázok má tú vlastnosť, že motivuje ľudí k tomu, aby prestali pracovať na hriešnych skutkoch (mágia, rúhanie);
 • Okrem toho je Svätá Matka Božia schopná poučiť človeka o správnej ceste života, posilňuje vieru a umožňuje úľavu od problémov;
 • Hlavnou liečivou vlastnosťou tejto ikony je však jej vylúčenieonkologické patológie.Samozrejme, aby sa moc tváre skutočne prejavila, bude potrebná viera a navyše veľmi silná.Iba s úprimnou vierou a modlitbou sa môžete zbaviť akýchkoľvek ťažkostí.

Na obrázku ikony Tsariny Pantanassy sa tiež uvádza názov „panovník“, na základe ktorého je zrejmá jej skutočná mocnosť.

Príbehy o úžasnom uzdravení tvárou All-Tsaritsa

Ľudia po prvýkrát sledovali pôsobivú silu obrazu Panny Márie už pred mnohými rokmi.Starší Joseph Hesychast hovoril o tomto úžasnom incidente, ktorý sa udial tvárou opísanej ikony.Raz vstúpil istý istý mladík do kostola a chcel sa pokloniť ikonám, ale zrazu sa tvár Panny rozžiarila ako blesk a mladý muž bol neviditeľnou silou hodený na zem.

Keď vstal, upokojene činil pokánie a povedal kňazom, že nedodržal spravodlivý životný štýl a praktizoval okultizmus.Dokonca aj samotný účel jeho návštevy v kláštore Vatopedi bol testovať silu jeho mágie na posvätných obrazoch.Ale pod vplyvom zázračného zásahu Matky Božej navždy stratila mládež záujem o mágiu, radikálne zmenila jeho život a zmenila sa na bohabojného človeka.

Ľudia z celého sveta sa snažia vidieť túto zázračnú ikonu na vlastné oči, aby sa jej klaňali.A o tom, že obraz vám umožňuje zbaviť sa rakoviny - je známe z veľkého množstva potvrdených faktovlekármi.Navrhujem ďalej o nich hovoriť podrobnejšie:

 • Tento príbeh sa odohral v Kyjeve Pechersk Lavra.Na ikonu blahoslavenej Panny Márie s modlitbou prišla dievčina, ktorá stratila zrak, pretože jej zrakový nerv bol zasiahnutý rakovinou.Niekoľko dní sa obrátila na ikonu so žiadosťou o pomoc a nakoniec sa jej ozývali horlivé žiadosti - prekvapivo sa jej jej oči vrátili, hoci lekári povedali, že to nemá žiadnu šancu.
 • Ak vás zaujíma miesto, kde nájdete ikonu All-Tsaritsa v Moskve, upozorňujem na skutočnosť, že v roku 1995 požehnal Archimandrit Efraim písanie presnej kópie Panny Márie.Tento zoznam bol doručený do Moskvy na žiadosť Pomocného združenia pod vedením Johna Kronshtadstkého (so sídlom v Detskej onkologickej nemocnici).Odvtedy sa mnoho detí začalo cítiť oveľa lepšie.
 • ​​

A po niekoľkých mesiacoch, o Vianociach, sa tvár Panny Márie začala rozdávať svetu, objavilo sa na nej iba pár kvapiek, ktoré dávali všetko okolo nej vynikajúcu vôňu.Pri príležitosti osláv vstupu do kostola Panny Márie prišlo opakované prúdenie myrhy.

 • Ďalším úžasným zázrakom, ktorý predstavila ikona Matky Božej v Ruskej federácii, bolo uzdravenie mladého muža, ktorý už dlho trpel drogovou závislosťou.Následne bol schopný úplne opustiť svoju závislosť a vrátiť sa k normálu.

Aké požiadavky sa môžu týkať ikony Panny Márie?

V análech úžasného uzdraveniamodlitby za posvätný obraz Panny Márie systematicky obnovujú potvrdenie Božieho milosrdenstva všetkým ľuďom, ktorí sa k nej obrátili o pomoc.

Najčastejšie sa od Najsvätejších teotokosov žiada, aby poskytovali nasledujúcu pomoc:

 • na liečenie rakoviny a iných závažných patológií;
 • odstrániť závislosť osoby od závislostí - alkoholu a drog;
 • vylúčiť démonov, odstrániť posadnutosť, poskytnúť ochranu pred všetkým čarodejníctvom a spojeným s mágiou;
 • rodičia žiadajú o pomoc svoje deti, aby ich Svätá Matka Božia viedla na správnej ceste a potešila Stvoriteľa.

Na konci článku môžete zistiť, aký druh modlitby možno adresovať Panne Márii, keď sledujete video s modlitbou za Pannu Máriu.Medzitým zistíme, kde nájdete tvár All-Tsaritsa na území Ruskej federácie.

Obrázok cisárovnej Pantanassy v Rusku

Už sme už povedali, že v Rusku je tvár Matky Božej slávou ikony, ktorá sa hľadá ako pomoc pri liečení rakovinových patológií.Mimochodom, rakovina nie je vôbec novým fenoménom (ako si mnohí myslia), hovorí o tom staroveký Papyrus zo starého Egypta z roku 1600 pred Kristom a hovorí o všetkých hrôzach tejto najťažšej patológie.Už v tých vzdialených dobách onkológia bojovala s dospelou populáciou aj s deťmi.

V roku 1991 v Moskve v Detskej onkologickej nemocnici (ktorá sa nachádza na Kashirskoye Shosse) zaznamenala jedna dievčina dojem úžasnej žiary z ikony„Tsaritsa“).O tomto fenoméne informovala lekárov a svoju rodinu.

Táto správa bola, samozrejme, pre dospelých veľmi skeptická, kým si ostatní malí pacienti v miestnosti všimli svetlo.A potom ho videli aj dospelí.Prekvapivo sa potom vážne ochorenie dievčaťa začalo postupne zotavovať.Rodičia a lekári nenašli vysvetlenie takej úžasnej udalosti.

O niečo neskôr charitatívne spoločenstvo v Detskej onkologickej nemocnici v Moskve vytvorilo prvý zoznam tvárí „Tsaritsa“.Opát Vatopediho kláštora, Archimandrite Efraim, dal jej požehnanie a obraz maľoval ruský maliar ikon, ktorý patrí k Vatopediskému bratstvu.

Odvtedy sa za ikonou chorých detí a ich rodín hovoria modlitby.A práve v tejto nemocnici bolo veľké množstvo ľudí schopné získať magickú pôsobivú podporu od vyšších mocností.

Čoskoro bola úžasná tvár presunutá do kostola Všetkých svätých (ktorý sa nachádza v Červenej dedine), ktorý sa dnes nazýva Alekseevský kláštor.Obraz Pantanassy sa však stále často vracia do Onkologickej nemocnice, aby mohol slúžiť modlitbám.

Ikona mesta Vecaritsa, ktorá sa nachádza v Moskve

Ak žijete v Moskve a chceli by ste sa modliť za ikonu mesta Vecaritsa, odporúčame vám navštíviť predovšetkým Alekseevský kláštor aviac - Novopasský kláštor a kostol sv. Mučeníka Tatianu na Moskovskej štátnej univerzite.

V poslednom chráme sa v roku 2005 objavil zoznam s ikonou, ktorý bol predložený chrámufarári, ktorí sa vrátili z púte na posvätnú horu Athos.Odvtedy sa tu pravidelne konajú modlitby s akatistami - raz mesačne v utorok.

V Novopasskom kláštore sa zoznam s tvárou „Všetci Tsaritsa“ objavil v roku 1997.V roku 2000 sa stal zázrak - ikona začala stekať myrha, po ktorej sa začali objavovať dôkazy o úžasných uzdraveniach.Akathista je čítaný každý deň v chráme pred nádhernou tvárou a každú nedeľu sa koná modlitebná služba.

Pokiaľ ide o kláštor Alekseevskij (nachádzajúci sa v Krasnoye Selo), modlitby s akatistou v tvári „Tsaritsa“ sa vykonávajú raz týždenne v nedeľu o pol štvrtej večer.Ak by mal byť v pondelok veľký sviatok, modlitba sa začína o 3 popoludní.

Teraz už viete, aký význam má ikona Panny Márie All-Tsaritsa a kde sa nachádza v Rusku, najmä v Moskve.

Nakoniec si pozrite tematické video s modlitbou priamo pred tvárou All-Tsaritsa:

Marissa