Interiérový alebo dekoratívny brečtan, známy ako heder, sveter: aké znaky sú spojené s touto rastlinou

Zaujíma vás: mierumilovný svinie, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu na okennom parapete - je to izbový brečtan, je možné ho nechať v dome, napokon, znamenie nakoniec pripisuje známosti rastlín ... Ale je to pravda?Ezoterický brečtan sa považuje za dobrý alebo zlý a stojí za to hádzať tento nenáročný „ker“, ak už bol „zaregistrovaný“ vo vašom dome už niekoľko mesiacov?

Aký druh energie má táto rastlina?

Verte tomu alebo nie, ale tento „mini-liana“ je upír zo skutočnej energie poháňaný „životnými prúdmi“ vlastníkov domu.V rovnakom čase môže sveter svinstvo dať ľuďom pocit dôvery v ich vlastné schopnosti (nie narcizmus a nie sebectvo, konkrétne vieru v seba samých).

Ezoterici odporúčajú: udržiavanie domáceho brečtanu je v rodinách, kde emócie neustále zúri.Rastlina vyhladí žarty nadmerne aktívneho dieťaťa, zúrivý rytmus príliš emotívneho človeka (napríklad čistokrvného cholerika), vášeň „talianskej lásky“ vo dvojiciach.Zelené listy absorbujú všetky prebytočné emócie - najmä negatívne „emócie“.

Pozitívne signály o brečtane

 • Ivy sú silným zdrojom mieru.Keďže zelené vetvy zhromažďujú silnú energiu, môžu „absorbovať“ škodlivú negativitu, ktorá zostala po hádkach.
 • Rastlina odrádza zlých ľudí, ktorí vás často navštevujú, a tiež čistí atmosféru domu od zlých myšlienok, ktoré títo hostia zanechali.
 • Ivy, ktorá rastie pri pracovnom počítači v kancelárii, funguje veľmi dobre.Múdrym ľuďom sa odporúča, aby ho držali v kancelárii (najmä ak máte obzvlášť škodlivého, hlučného šéfa alebo sa snažíte vybudovať kariéru).
 • Ak dievča sníva o rodine, ale napriek tomu nemôže súhlasiť s „rovnakým“ chlapom, „babkám“ sa odporúča kúpiť väznicu.Verí sa, že jej môže pomôcť nielen zaujať, ale aj získať srdce milovaného človeka, alebo konečne spoznať jeho osud.
 • Ak vydatá manželka vysadí heder, stane sa z neho štít pred rodinnými hádkami.
 • Rastlina sa okrem toho odporúča ako všeliek na neistotu.Si príliš plachý, tichý človek?Pokúste sa spriateliť s brečtanom - a možno v čase, keď jeho „popínavé rastliny“ začnú opletať jednu zo stien vášho domova, sa v tomto živote začnete „vysoko“ zdvíhať.
 • Ak zasadíte rastlinu nie v dome, ale na ulici (povedzme na balkóne, ale tak, aby vetvy obkolesovali balkónové dvere a okno), vytvoríte spoľahlivý štít, ktorý chráni váš domov pred akýmkoľvek energetickým zlom, ktoré pochádza zvonka.

Negatívne značky

 • Znaky hovoria: dekoratívny brečtan vyháňa mužov z domu.Preto mu neodporúčajú, aby ho zasadil v manželskom veku, často k nemu pozýval chlapa, ako aj mladé ženy, ktoré nedávno vytvorili rodinu a bojia sa o jej silu.
 • Ak od podobnýchzdravé, zarastené vetvy brečtanu vypadnú (nerozpadnú sa, ale spadnú), môžete utrpieť vážne materiálne straty.
 • Ak je hrniec s väzbou v obývacej izbe, môže neustále kradnúť vitalitu všetkých členov rodiny.
 • Hedera je úplne kontraindikovaná u ľudí melancholického charakteru, utláča ich.
 • Ak po vysadení brečtanu sa o neho nebudete dostatočne starať (neustále zabudnite na vodu, nejedzte), začne sa živiť vašimi emocionálnymi silami a natiahnite ich viac ako je obvyklé.

Ďalšie zaujímavé magické údaje o brečtanu

 1. Pomocou brečtana môže chlap alebo muž povedať svojmu milovanému bohatstvo.Neskoro večer vyberte 10 listov, z ktorých 9 pošlite pod vankúš a posledný vytiahnite na ulicu.Po tejto manipulácii príde vo vašom sne spať vaša budúca milovaná osoba, s ktorou spojíte život.Tento obrad funguje najlepšie na Deň všetkých svätých.
 2. Rimania, ktorí si želali zostať mladí a krásni po mnoho rokov, mali na hrudi vetvičku brečtanu.Neskrývali ho vo svojom lone, ale pripínali ho k oblečeniu ako ozdobu.Mimochodom, táto zeleň priniesla aj svojej milenke úspech.

Podobné videá

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=sb2WSvJW6lQ [/youtube]

PovoliťRastie vo vašom dome?

Ak väzba rástla v dome (byte) už mnoho rokov, pamätajte: aká atmosféra v rodine po celý čas prevládala?Ak ste sa cítili vyčerpaní, zbavení sily, skúste sa zbaviť kvetináča - možno to bol ten, kto sa celý čas „rozmaznával“.Ak naopak v dome vládne ticho a hladkosť, naďalej sa starajte o svojho domáceho maznáčika, pretože možno to bol ten, kto celý čas pomohol vytvoriť správne „počasie v dome“.

Zaujímavý okamih!Fanúšikovia domácich rastlín veria, že vetvičku si môžete kúpiť alebo prosiť od priateľa, ale ak ju skutočne chcete zakoreniť, musíte ju ukradnúť.Môžete ho prepašovať z kvetináča na chodbe verejnej inštitúcie (po tom, čo ste videli básnika v nemocnici, kancelárii, verejnej inštitúcii), alebo keď ste navštívili priateľa, spýtajte sa jej: odvráťte sa, teraz ukradnem útek.Ale nezabudnite: musíte to urobiť čo najšetrnejšie, aby ste nepoškodili „materskú“ rastlinu.