Interpretácia snov v suteréne - osvetlená, tmavá

Aby ste zistili, prečo je suterén sníva, je potrebné znovu vytvoriť snový obraz.Obraz suterénu predstavuje niečo hlboké.Možno sa snílek snaží zakryť svoje obavy alebo zlosť pred niekým.Interpretácia snov uvádza, že interpretácia spánku bude závisieť od typu suterénu.Pohľad do suterénu predstavuje vnútorný svet sníva.Než začnete vyberať tlmočenie, nezabudnite, ako vyzerala táto miestnosť.

)Všeobecný výklad

Ak je snílek v suteréne, mali by ste byť opatrní, inak riskuje stratu cti a reputácie.Ak ste mali možnosť dostať sa do metra vo sne, musíte byť na pozore: možno sa pokúsia vtiahnuť snívateľov do rizikovej situácie.V nočných snoch som musel ísť dole do suterénu - nezabudnite, ako to vyzeralo a čo ste tam potrebovali urobiť.

  • Šli do suterénu na jedlo - musíte sa stretnúť s dobrým človekom.
  • Ak sa opravy vykonali v suteréne, stojí za to sa pripraviť na fyzické úsilie.
  • Vo sne sa snažíte utiecť v suteréne - môžete sa dostať z ťažkej situácie.
  • V nočných snoch ste sa stratili v suteréne - oplatí sa pripraviť na dlhé cesty.
  • Po zničení bolo možné zhrabnúť suterén - tajomstvá iných ľudí budú odhalené rojko.

Vo sne som sa stal vo vínepivnica a prebiehala tu celá neporiadok - to naznačuje, že snílek sa snaží pred každým skryť nejaké tajomstvo.Ak sú kontajnery usporiadané v poriadku a existuje úplná čistota - ukazuje to snílka ako zodpovednú osobu, ale snaží sa ju skryť pred verejnosťou.

Vo sne musel utiecť do bomby - to naznačuje, že snílek sa bojí odsúdenia ostatných.Keby sa bunkr musel skrývať pred vojenskými situáciami, snílek sa bude môcť vyhnúť zbytočným problémom v pracovnom tíme.

Ak ste počas tréningov museli sedieť v suteréne, snílek sa obáva straty svojho milenca.Ak ste vo sne mali vidieť suterén pre zeleninu - prorokuje snílkovi veľký materiálny zisk.Takýto výklad by bol pravdivý, keby zelenina bola chutná.Ak v pivnici bola rozmaznaná zelenina - stojí za to pripraviť sa na silný odpad.

Iné interpretácie

Ak sa snílek nachádza v ponurej kobke hradu, oplatí sa venovať pozornosť pochodňam.Ak svieti žalár, spiaci človek bude vedieť, prečo ho urazili blízki ľudia.A ak bola žaláre temné, snílek nebude schopný pochopiť dôvod ich sklamania.

Ak ste padli do katakomb v nočných víziách, tento obrázok varuje snílka, že bude musieť dočasne opustiť svoje presvedčenie a morálku.Ak vo sne nie je možné nájsť východisko zo suterénu, snívatelia sa obávajú toho, čo urobili, a nemôžu prestať o tom premýšľať.Ak dvere pomohli nájsť mladého muža - u snílkaobjaví sa vynikajúca podpora mužov.

Ak suterén vo sne bol s potkanmi a prenasledovali rojko, jeho nepriatelia začnú opäť aktívne konať.Ak sa im podarí ich odraziť - snílek bude schopný odraziť činy nešťastníkov.Ak ho však hlodavci nebáli, neváhajte začať podnikať, pôjde to do kopca a úspech dosiahnete bez veľkého úsilia.

Vo sne som musel dlho sedieť v suteréne - oplatí sa pripraviť na rutinnú a monotónnu prácu.Ak sa snílek práve pozrel do suterénu a okamžite sa odtiaľ dostal - problém môžete vyriešiť rýchlo a pokojne.

Ak ste hodili osobu do suterénu počas nočných vízií, varuje vás to, že táto osoba šíri klebety o vás.Stojí za to ho obmedziť z jeho sveta a prestať s ním kontaktovať, alebo sa pokúsiť dosiahnuť minimálnu komunikáciu.Zabili hlodavca v suteréne - existuje možnosť zbaviť sa závislej osoby.Byť zamknutý v pivnici - ste veľmi závislí od názoru vášho kolegu.

Miller's Dream Book

Podľa tejto knihy snov je suterén znakom, ktorý stelesňuje emócie snívateľa.Ak sa vo sne ocitnete v mrazenom suteréne, ste medzi ponúknutými možnosťami zmätení.

Stojí za to získať vieru v seba samého a stať sa majstrom svojho života.Ak ste snívali o suteréne plnom alkoholu a jedla, získate materiálny zisk, ale spôsob jeho získania bude pochybný.Pre mladé dievča nemá obraz pivnice nič spoločnédobré - oplatí sa pripraviť na hádky s blízkym alebo so závažnou chorobou.

Dream Book of Zadkiel

Sníval som o suteréne s veľkou pivnicou - oplatí sa pripraviť na to, že sa musíte rozlúčiť so svojím blízkym.Takýto sen sa tiež interpretuje týmto spôsobom: dievča sa neúspešne ožení s mužom, ktorý predtým bol v manželskom vzťahu.

Celá pivnica s potravinami a alkoholom pre dievča znamená, že dostane návrh na sobáš, ale nemusí s tým okamžite súhlasiť - možno táto osoba nie je tá, ktorú potrebujete a neprinesie vám nič dobré.life.

Výklad snu Mayov

Dobré znamenie je obraz, kde je snílek zamknutý v suteréne - to naznačuje, že ste smiešnisituácia, keď nemôžete nájsť východisko, ale nebuďte naštvaní - čoskoro sa objaví osoba, ktorá vám pomôže vyriešiť vaše problémy.Táto kniha snov ponúka dať šálku kávy do suterénu alebo do pivnice, aby ste tejto osobe nevynechali.

Zlé znamenie je sen, v ktorom sa dostanete zo suterénu - oplatí sa pripraviť sa na to, že vaša povesť bude v dôsledku nepredvídaných okolností vážne poškodená.Výklad snu naznačuje, že by ste niečo chytili zo suterénu, aby ste sa vyhli tejto nepríjemnej situácii.