Je možné udržať cyperus doma - znamenia a povery

Z Afriky k nám prišla Swamp Guard alebo Cyperus.Známky a povery spojené s cyperom sú čiastočne vysvetlené pôvodom rastliny, jej posvätným významom.Obrazy cypra na starodávnych papyrusoch dokazujú jeho použitie v medicíne av magických rituáloch zo staroveku.Zväzky rastlín boli obetované bohom, jedlé korene slúžili ako liečivo pre deti hľadajúce vedomosti.Neponáhľajte vyskúšať korene a nežujte žuvačku z kvetov indoor - niektoré druhy sú jedovaté.

Rastlina sa rovnako efektívne používala na liečenie neplodnosti, ako aj na leptanie plodu, reguláciu cyklu, ako hygienické výrobky.Niektoré znaky priamo naznačujú pozitívny účinok rastliny v dome, niektoré naopak radia, aby sa cyper nechal doma.

Užitočné vlastnosti rastliny

 • Tsiperus účinne ničí hnilobné baktérie, má mierne všeobecné baktericídne vlastnosti.
 • Neutralizácia a šírenie negatívnych, zlých emanácií v stredných množstvách.Jedna veľká rastlina stačí na odstránenie negatívu v bežnej rodine a na odstránenie nepríjemných emanácií od susedov.Život bude naplnený zmyslom a radosťou.Ak je však príliš veľa negativity, rastlina uschne a pokúsi sa ju vyzdvihnúťživotná sila.Neodporúča sa uchovávať chorú rastlinu v obývacej izbe.
 • Papyrusové byliny zvyšujú pravdivosť, chránia pred lichotivosťou, klamstvom a závisťou.Rastlina pre deti posilňuje túžbu po pravde, vedomostiach, ale tiež zvyšuje kategoricitu, tvrdohlavosť, vytrvalosť.Ak chcete, aby vaše dieťa bolo veselé, nežné, diplomatické a zvedavé - je lepšie zvoliť si pre škôlku pelargónie.
 • Rovnosť, opovrhnutie konvenciami, jasné pochopenie dôležitosti času pomôže vyrovnať sa s lenivosťou.

Zlé príznaky spojené s cyperom

 • Predpokladá sa, že rastlina aktívne absorbuje negatívnu energiu.Pre väčšinu ľudí to má pozitívny význam, láska má väčšiu šancu na výhru.V rodinách je menej hádok, chorôb, nočných morí.Ale ak niet lásky, cyperus sa stane upírom.To znamená, že môžeme povedať, že rastlina pomôže s depresiou, zúfalstvom, chorobou alebo smútkom, ale nepomôže cynickým a zlým ľuďom so zlými úmyslami.Cyperus obzvlášť netoleruje závistlivých ľudí, doslova ich ničí a suší.Ak máte sklon závidieť - upustite od umiestnenia tejto rastliny v dome.Ale ak máte niečo, na čo môžete byť hrdí, okolo seba je veľa priateľov a kamarátov, ktorých úmysly nie sú celkom jasné, nedovolíte si povedať dobré správy alebo zdieľať radosť - vložte cyper doma alebo skôr málo.Rastlina je krásna, vytrvalá, dobre rastie a dokonale chráni pred tými, ktorí chcú profitovať zo šťastia niekoho iného.
 • Z dôvodu opatrnosti nenastavujterastlina v spálni, s výnimkou choroby, keď pacient s touto chorobou aktívne bojuje.Tsiperus pomôže vyrovnať sa s beznádejou, beznádejou, bolesťou.Nezabudnite si oddávať rozmarom pacienta, aby dal viac podnetov na uzdravenie.
 • Hypochondriálna rastlina môže tiež zamrznúť.Alebo naopak, odstráňte negativitu, ktorá vás núti hľadať spasenie vo večných bolestiach a sebaľútosti.

Ktorý cyperus zvoliť

Existuje asi 40 odrôd rastlín s rôznou výškou a vzhľadom.Najmenšia rastlina je vysoká iba 30 cm a odroda papyrusu môže dorásť až do 3 metrov.Pred nákupom nezabudnite skontrolovať odrodu, aby ste neboli v nevhodnej polohe.

Pokiaľ ide o získanie zariadenia, na predávajúceho sa nevzťahujú žiadne požiadavky.Môžete si kúpiť v skleníku, v obchode, vyfotiť, požiadať o povolenie alebo nie.osobný prístup k majiteľovi rastliny, nezáleží ani na morálnych kvalitách.

Tsiperus dokonale zvlhčuje vzduch, pomáha zlepšovať atmosféru, odporúča sa pri alergických a pľúcnych ochoreniach, častých nachladeniach.

Akvárium cyperus je najlepšou možnosťou pre domácnosť, čistí vodu, poskytuje krásne pozadie, dobre rastie a nepoškodzuje domácu energiu.

Pravidlá udržiavania cypra v dome

Ak sa rozhodnete vysadiť tento nejednoznačný závod v dome, poskytnite mu správne podmienky.

 1. Adekvátna hydratácia.V lete je potrebné hrniec s rastlinou vložiť do väčšieho hrnca, napoly naplnenéhovoda.V zime je dosť zavlažovania.Pôda by nemala vyschnúť.
 2. Pôda je piesočná alebo mierne kyslá.Môžete vziať hotovú pôdu pre palmy a pridať 50% piesku.Vrchné obväzy sú bežné pre izbové rastliny, ale ich množstvo by sa malo znížiť na polovicu.Pre mladú rastlinu je ideálne hnojivo fosforu a draslíka v malých dávkach.Ak rastú rastliny, stačí jedna transplantácia ročne alebo 3 roky, ak sa nesnažíte zväčšiť objem.V tomto prípade je potrebné mladé klíčky vyradiť na jar a na jeseň.
 3. Denné svetlo musí byť najmenej 12 hodín.V severných oblastiach sa bude musieť závod označiť špeciálnymi lampami.
 4. Najlepšia teplota je v lete +24 stupňov s poklesom na 18 - 20 v zime.
 5. Priame slnečné svetlo je nežiaduce, dostatočne rozptýlené osvetlenie.

Záver

Udržiavanie silnej magickej rastliny vo vašej domácnosti si vyžaduje veľkú zodpovednosť.Poskytnite pre Swamp Guard optimálne podmienky, zabezpečte krytie, nepreťažujte ho negativitou - a odpovieme vám ochranou pred klamstvami, hnevom, závisťou, lenivosťou a pomôžte realizovať svoj vlastný potenciál.Ak si nie ste úplne istí, vyberte si mäkšie rastliny a vytvorte domácu atmosféru.