Kalanchoe - príznaky a povery na zlepšenie zdravia

Kalanchoe má mnoho užitočných vlastností, očividne sa to stalo príčinou starodávnych znamení a povier, ktoré prežili dodnes.Čo znamenajú, učíme sa z populárnych zdrojov.

Kde zasadiť rastliny Kalanchoe

Kalanchoe má korene Madagaskaru, čo je kríženec divokých rastlín ostrova.Možno práve preto uchováva mnoho jedinečných prvkov samých o sebe a často sa používa na liečebné a preventívne účely, ktoré sa pestujú, aby v dome vytvorili priaznivú atmosféru.

Jedným z najobľúbenejších názorov je, že táto rastlina je schopná absorbovať negatívnu energiu všetkých ľudí, ktorí žijú v dome, a nastaviť ju dobrým a pozitívnym spôsobom.Aby sa to však stalo, musíte poznať niektoré nuansy pestovania.

Tento vnútorný ker je nenáročný, nevyžaduje si dlhé a starostlivé súdenie.Postačuje, aby jeho trojuholníkové, zúbkované listy boli čisté, mierne k vode a raz ročne sa presádzali na čerstvú pôdu s vrchnou úpravou pôdy.

Naši predkovia verili, že je to taká rastlina, ktorá dokáže zmocniť, očistiť od zlých myšlienok a nasmerovať energiu človeka správnym smerom.Každá domácnosť mala svoj vlastný účinok a poskytla stopercentnú pomoc.

Prekvapivo ani jedno z označení nevykazuje negatívny výklad.A to je pravda, pretože taký čarovný ker, ktorý vylieči choroby, nemôže súčasne prilákať zlých duchov a rušiť druhý svet.

Aby mal Kalanchoe najpriaznivejší účinok na celú rodinu, mali by ste hrniec umiestniť do miestnosti, kdeSpoločne budete často diskutovať o naliehavých záležitostiach nad šálkou kávy alebo miskou polievky.Najčastejšie je takým miestom kuchyňa.

Nezabudnite, že tento typ izbových rastlín vo filozofii Feng Shui sa pripisuje ohňu.Miluje slnko a svetlo.Najlepšie je umiestniť na okná južnej strany.Podľa legendy platí, že čím viac listov je nasýtených slnečným žiarením, tým viac absorbujú negatívny efekt a vyčistia tak priestor okolo pre radosť a hojnosť.

Tento ker je od vás vzdialený meter a dokáže zmeniť vašu náladu a vytvoriť atmosféru priaznivú pre plodnú komunikáciu.Ale na to musíte byť ľahostajní k kvetu, vode, všimnúť si a pochváliť jej kvitnutie, malo by cítiť, čo potrebujete.Naše prababičky tomu verili a odovzdali nám znamenie.

Znaky na zlepšenie zdravia a pracovnej kapacity

Tento zázrak na Madagaskare by sa mal dať tým, ktorí majú často nepravidelný pracovný čas, ktorí sú prepracovaní, sú vystavení stresovým situáciám, majú slabé energetické pole a nachádzajú sa v situáciách.zhoršujúci sa psychoemocionálny stav.

Kalanchoe pestovaný v byte obnovuje sily stratené počas náročného a dlhého pracovného dňa, vracia osobu do primeraného vnímania okolitého priestoru a to, čo sa v ňom deje, chráni zdravie majiteľa pred potenciálnymi energetickými upírmi.

Pracovná nálada potrvá, ak sa tento kúzelný ker predloží vašej kancelárii.Môže tiež ľahko zistiť, kto k vám príde.do kancelárie so zákernými plánmi a nezaujímajúc sa o váš úspech a prosperitu.Aby ste to mohli urobiť, musíte len pozorovať kvetinu: zrazu to začalo chradnúť a chradnúť - naliehavo musíte zvážiť možnosti ochrany podniku pred konkurenciou.

Jedna z povier našich predkov naznačuje, že táto rastlina môže ľahko diagnostikovať situáciu v dome, mentálny stav domácnosti.Ak nie je kvitnutie a krík klesá, potom rodina potrebuje pomoc.Kalanchoe zúfalo absorbuje všetky choroby, problémy a smútok obyvateľov, ale bez toho, aby sa s tým vyrovnal, môže ľahko zomrieť.

Svetlé, svieže kvetiny a svieže zelené listy Kalanchoe sú naopak znakom stability a pohody.Izoláciou živín sa vnútorný vzduch stáva čerstvejším, čistejším a bez choroboplodných zárodkov.

Poverskí ľudia sa domnievajú, že táto rastlina dokáže liečiť prechladnutie pri bežnom prechladnutí, rýchlo uzdravuje krvácajúce rany, čistí krv a odstraňuje z tela rôzne toxíny a toxíny.Na tento účel použite čerstvo vylisovanú šťavu z kmeňa a kvetov.

Známky šťastia - ako kvetina chráni rodinu

Všeobecne sa uznáva, že tento magický kvet filtruje vzduch a šetrí jemné častice od negatívnych častíc.Umiestnením rastliny do miestnosti detí posilníte svoju imunitu pridaním živosti, aktivity a statočnosti.Všimnite si, že deti sa zobúdzajú rýchlejšie a radujú sa v krásnom raji a novom dni.A večer ľahko zaspali, zahalení v mierne viditeľnej vôni Kalanchoe.

Kvet sľubuje pre školákov a študentovzlepšovať akademický výkon, pretože sa usilovnejšie zameriavajú na triedy.V tomto prípade budú všetky myšlienky a činnosti zamerané na pozitívnu tvorbu.

Liečitelia liečili dokonca aj v pohanských dobách lektvary pripravené z Kalanchoe.Starší ľudia verili, že infúzie predlžujú ich život, chránia ich pred nadmernou únavou, slabosťou a melanchólia, ktorá je pre starých ľudí charakteristická.

Dlho kvitnúce Kalanchoe je šťastné znamenie - to znamená, že v dome sa usadí šťastie a prosperita a milovaní ocenia každý okamih strávený spolu v láske a starostlivosti o seba.

Podľa čínskej filozofie prinesie Kalanchoe prúdy bohatstva a hojnosti, ak sa umiestnia do ľavého ľavého rohu miestnosti, kde to nebude okamžite badateľné.Tento skromný, nenáročný závod nemá rád rozruch okolo seba.Je schopný poskytnúť materiálne bohatstvo tým, ktorí to neurčujú ako hlavný a jediný cieľ svojej existencie.

V dávnych dobách bol kvetín Kalanchoe na Vianoce prekvapený.Verili, že čím viac si prajete dobré v okamihu darovania, tým rýchlejšie nájdete šťastie a prosperitu.