Kameň Talisman pre Taurus ženu - ako nájsť minerál?

Každé z 12 znamení zverokruhu má svoj vlastný talizman.Výber minerálu, ktorý bude aj naďalej slúžiť ako amulet, závisí nielen od zodiakových charakteristík majiteľa, ale aj od jeho pohlavia.Napríklad talismanový kameň pre ženu v Tauruse by mal zodpovedať charakteru jej pani a zároveň by nemal uškodiť jej karme.

Charakteristika Býk

Býk je znamením zverokruhu, známeho svojou úžasnou tvrdohlavosťou a tvrdohlavosťou.Ľudia narodení pod týmto znamením sú zvyknutí ísť za každú cenu a dokázať ostatným, že majú pravdu.Milujú stabilitu vo všetkom a radšej riešia problémy, ktoré vznikajú dôsledným a metodickým spôsobom.

Taurusova žena nie je bez vytrvalosti a odhodlania.To jej však nezabráni v tom, aby mala pokojné dispozície, pokoj a pokojnosť.Zároveň však v charaktere týchto tvrdohlavých osôb prevláda určitá utajenosť a pragmatizmus.Žena Taurus je vo svojej práci mimoriadne opatrná a dáva prednosť tomu, aby sa všetko robilo presne podľa pokynov.

Mladá dáma, ktorá sa narodila v znamení Býk, tiež nie je cudzia romantike a sentimentu.Je to zmyselná povaha, ale v láske ukazuje istújeho partnerovi sa postupne odhaľuje opatrnosť.

Tieto dámy milujú pohodlie a eleganciu, preto pristupujú k akémukoľvek výberu s osobitnou starostlivosťou.To isté platí pre talismany.

Správny kameň - čo to je?

Najsilnejšími talismany sú kamene prijaté ako odkaz alebo ako dar.Minerály nakúpené za svoje peniaze začnú plniť funkciu talismana až po niekoľkých rokoch.A ukradnuté drahokamy nenesú nič iné ako negatívnu energiu.

Aký je teda talismanový kameň pre Taurusovu ženu zo všetkého najlepšieho, ako ju zvoliť, na ktoré parametre sa spoľahnúť?Jedno jednoduché odporúčanie vám pomôže odpovedať na túto otázku: Býk je jarná značka a jej predstavitelia majú radi jarné farby.Preto by maskotské kamene mali byť šťavnaté a zároveň jemné jarné odtiene: modrá obloha, biele oblaky, mladé zelené.

Ľudia, ktorí sa narodili v súhvezdí Býk, majú od prírody vysoký energetický potenciál (vrátane žien).Preto je lepšie zvoliť minerály, ktoré sú aktívne a zároveň nie príliš agresívne ako talismany.Ich hlavnou úlohou by malo byť nasmerovať vrodenú energiu svojho vlastníka správnym smerom.

Vyberte si podľa dátumu narodenia

Najlepším riešením je vybrať si pre očarujúcu ženu Taurus kameň talisman na základe obdobia jej narodenia.Celkovo existujú 3 takéto obdobia:

 1. Taurusky narodené 21. apríla - 1. mája.
 2. Taurusky narodené 2. - 11. mája.
 3. Býk ženy narodené 12. - 20. mája.

Každá skupina bude mať svoje vlastné amulety.

Prvé desaťročie (21. - 1. mája)

Taurusky narodené do svetaobdobie od 21. apríla do 1. mája sú pod kontrolou planéty Ortuť.Ich charakteristickými črtami sú poise, úžasné šťastie, štedrosť, láska k príjemným prekvapeniam.Najlepšie maskotové kamene pre tieto mladé dámy a dámy sú:

 • Aventurín je kameň, ktorý prináša majiteľovi prosperitu a chráni ju pred rôznymi nepríjemnými situáciami.Minerál tiež zvyšuje vodcovské vlastnosti svojej pani.Pomáha aktivovať pozitívnu energiu, uvoľňuje ju.Priťahuje šťastie a šťastie.
 • ​​
 • Achát - chráni svojho majiteľa pred vplyvom temných síl, pred zlým okom.Upokojuje a zjemňuje jej temperament, dáva dôveru vo svoje schopnosti.Eliminuje hnev a podráždenosť.Podporuje zdravie.Podporuje nastolenie mieru v jej rodine, starosti a harmónie.
 • Amazonit - ukľudňujúci kameň zmierňujúci úzkosť a dobrú náladu.Prináša súlad rodinnému životu jeho milenky.Odporúča sa pre slobodné ženy Býk, pretože poskytuje energiu potrebnú na vytvorenie rodiny, priťahuje blaho, mier a pocit bezpečia.
 • Ametyst je talisman, ktorý pomáha svojmu majiteľovi relaxovať, dosiahnuť mier a pokoj a prevziať kontrolu nad svojimi emóciami.Chráni pred alkoholizmom.
 • Tyrkysová - odporúča sa zvoliť minerál"Starý".Je to kameňový talizman, ktorý pomôže posilniť intuíciu, prosperitu a prosperitu.Priťahuje lásku, posilňuje rodinné vzťahy, rodine prináša harmóniu a šťastie.
 • Bull's Eye - pomáha vyrovnať sa s rôznymi chorobami a závislosťami, chráni ich pred nimi.Prebúdza dar jasnovidectva.Odporúčané pre ženy Býk aktívny a aktívny.Poškodí jej pani, ak bude náchylná k lenivosti.
 • Quartz - aktivuje mentálnu aktivitu, rozvíja predstavivosť.Priťahuje finančnú pohodu.Zaobchádza s orgánmi dýchacieho systému.
 • Karneol je kameň, ktorý prináša veľa šťastia do lásky a priťahuje tiež peniaze a slávu.Priťahuje pozornosť mužov, odstraňuje príliš rušivé priateľky.Chráni svojho majiteľa pred cudzoložstvom.
 • Tiger Eye - poskytuje informácie o svojej pani.Vyvoláva trpezlivosť, sústredenie.Vnáša odhodlanie a aktivitu.
 • Bloody Jasper - mocný kameň talismanu, ktorý chráni Taurusovu ženu pred akýmkoľvek negatívnym vplyvom, vrátane toho, že prichádza zlých síl (poškodenie, zlé oko).Dáva šťastie a prosperitu.

Druhé desaťročie (2. - 11. mája)

Býk ženy narodené medzi 2. a 11. májom sú pod kontrolou Mesiaca.Sú to obchodné a praktické dámy, ktoré sú romantike úplne cudzie.Kľúčovým cieľom ich života je budovanie kariéry.Zároveň sa tieto osoby vyznačujú určitým nerozhodnosťou.

Najlepšie talismanové kamene pre zástupcov tejto spoločnostiobdobia sú:

 • Jadeite - ochrana pred nešťastiami a poruchami.Poskytuje svoju milenkovú inteligenciu, múdrosť a vytrvalosť.Robí ju skromnejšou a milosrdnejšou, odvážnejšou a spravodlivejšou.
 • Malachit je kameň s liečivými schopnosťami.Zlepšuje náladu, chráni pred depresiou.Dodáva harmóniu a napĺňa najvnútornejšie túžby.Priťahuje to bohatstvo.Odporúča sa nosiť rámček zo striebra, aby talisman mohol chrániť svojho majiteľa pred závisťou ostatných.
 • Onyx je minerál, ktorý môže upokojiť svoju milenku a posilniť svoje telo.Pomáha nájsť životnú destináciu, dáva dobrú náladu, posilňuje pozitívne vlastnosti majiteľa.
 • Opál je amulet, ktorý chráni pred vplyvom temných čarodejníckych síl.Chráni pred zlyhaním a nehodou, pred nepoctivými ľuďmi a chorobami.Rozvíja talenty.
 • Chalcedónia - kameň so silnou energiou lásky, šťastia a radosti.Priťahuje pozornosť mužov k svojmu majiteľovi, niekedy až príliš aktívnemu a rušivému.Dodáva atmosfére v rodine radosť a šťastie.
 • Chrysopráza je talizman, ktorý chráni pred nebezpečenstvom a hnevom.Friendship Stone - pomáha spoznať priateľov s slušnými ľuďmi.Dáva šťastie svojej milenke.

Tretie desaťročie (12. - 20. mája)

Zdá sa, že ľudia v okolí Taurus, ktorých dátum narodenia prišiel v tretej dekáde (12. - 20. mája),veselý, horlivý, neodradený a plný optimizmu.V skutočnosti je to druh masky, pod ktorou je pesimistickýa nekomunikatívny charakter.

Talismanské kamene fit ženy Taurus z tretieho desaťročia:

 • Akvamarín - usmerňuje energiu majiteľa správnym smerom, pomáhanaučí sa rozlišovať medzi akýmkoľvek podvodom a tajným významom vecí.Má liečivé vlastnosti: posilňuje imunitný systém, čistí telo od toxínov a toxínov.
 • Diamant diamant ) - robí hosteske šťastnou, priťahuje jej životná pohoda.Robí jej dispozíciu rozhodnejšou a pevnejšou.Liečba chorôb duševnej povahy zmierňuje depresiu.Chráni pred akýmkoľvek zlom.Odporúčané pre ženy Taurus na nepretržité nosenie.
 • Beryl - chráni finančnú prosperitu svojho majiteľa.Chráni pred akýmkoľvek ochorením, dodáva telu vitalitu a tonus, zvyšuje jeho potenciál.Odporúča sa pre ženy Taurus vo veku.
 • Granátové jablko - zapaľuje vášeň, vracia blednúce pocity.Vhodný pre kreatívne profesie žien-Taurus.
 • Emerald - pomáha v ťažkých životných podmienkach, dáva silu a trpezlivosť.Priťahuje pocit pohody.
 • Rubin - vychováva vo svojej milenke čisto mužské vlastnosti: odvahu, nebojácnosť, odvahu a silu.Odporúča sa nosiť pre tých Býk, ktorých činnosti sú spojené s nebezpečenstvom a rizikom.
 • Zafír - posilňuje manželské putá, chráni pred klamstvami.Stelesňuje panenskú čistotu, čistotu a stálosť.
 • Topaz - chráni pred podvodom, klamstvom a intríg.pomáhaviesť podriadených, nájsť správne rozhodnutia.Zameriava sa.Odporúčané pre ženy Býk zamestnaných v odbore.
 • Turmalín - dáva pani dôvere v jej schopnosti, vylučuje nerozhodnosť.Vyvoláva výdrž a vytrvalosť.Má vlastnosti proti starnutiu.

Odporúčame vidieť:

Nežiaduce kamene

Existujú kamene talismanu, ktoré sa vysoko neodporúčajú ženám narodeným v znamení Býk.Zvyčajne sa jedná o minerály, ktorým sa pripisuje veľká energia.Podľa astrológov nie je žena Taurus nevhodná:

Ruby, ametyst, kamienok, perly, korál,

boli vysoko nejednoznačné.132) zirkón, nefrit a žltý topaz.Niektorí veria, že by žena Taurus mala byť s týmito minerálmi opatrná, hoci v niektorých zdrojoch sú tieto kamene (napríklad rubín a ametyst) pripisované talismanom, ktoré sú pre túto osobu prijateľné.

V každom prípade by si žena Taurus mala zvoliť maskotný kameň pre svoju vnútornú pocity.Ak minerál, ak sa vezme do ruky, spôsobí nárast tepla, potom sa môže dobre stať talizmanom a ak pociťujete úzkosť, je lepšie takýto drahokam odmietnuť.