Kamenný karbunkl: magické vlastnosti a metódy aplikácie

Pekelný oheň karbunkulu priťahuje svojou mystickou brilanciou.Podľa prastarých príbehov boli krvavočervené karbunky, ktoré boli predmetom rytierskeho lovu drakov: po odrezaní hlavy príšery, rytier vzal kus svetla, z ktorého sa stal drahokam.Kameň z karbunku bol vystavený iba statočným bojovníkom, únos kusa svetla z hlavy odrezanej niekým bol potrestateľný smrťou.Mystickou črtou minerálu je to, že nešťastníkom a chamtivým ľuďom prináša nešťastie.

Magické vlastnosti kameňa

Minerál sa v súčasnosti ťaží nie z hlavy draka, ale z baní.Je to odroda granátového jablka, čo znamená „spaľovanie uhlia“.Ak sa pozriete na kameň na slnku alebo v sviečke, stáva sa to ako horiace uhlie.

V kresťanstve sa kamenný karbunkrál stal symbolom Kristovej krvi, ktorý sa zbavuje spásy.V mágii sa minerál vsadený do zlata používa na božskú budúcnosť.Kamene so strieborným rámom vám umožňujú vidieť udalosti z minulosti.

Ak má kúzelník potrebovať ísť do nižšieho (pekelného) sveta pre svoje vlastné účely, naleje do stredu pentagramu hrsť karbuniek - to ho chráni pred útokom pekelných bytostí a zvádzaním diabla.

Minerál je tiež známy tým, že dokáže odhaliť skutočnú podstatu človeka, starostlivo utajenú pred všetkými.Tento kameň chráni pred klamstvami a problémami.Takáto vlastnosť karbunkulu je však známa ako účinok na osobu a odovzdanie jej vôle.Preto musíte s minerálom komunikovať opatrne.Pozrite sa na fotografiukarbunkový kameň:

Karbuncle sa používa v láske kúzla, pretože môže nahradiť pocity a otvoriť srdce vášni.Od staroveku boli šperky s ohnivými kameňmi dané blízkym ako znak uctievania a vernosti.Toto je jeden z najlepších maskotov lásky.Minerál pomohol milovaným v oddelení a naplnil srdce radosťou z budúceho stretnutia.

Maskoti boli vyrobené z karbunkulov pre vojakov, ktorí ich strážili v boji a poskytovali odvahu a odvahu.Talisman je tiež vhodný pre ľudí tvorivosti - hercov, básnikov, hudobníkov.Chráni talisman a cestujúcich pred zneužitím.

Ozdoba minerálom môže človeku dať moc nad iným, ale v prípade absencie vlastného záujmu, kameň trestá duchovne bezohľadných ľudí.Pomocou kameňa môžete v rodine nastoliť mier a harmóniu, obnoviť poškodené vzťahy s príbuznými a dosiahnuť poslušnosť detí.

Terapeutické vlastnosti

Tento minerál vštípuje dobré liehoviny a dodáva človeku energiu.Používa sa preto na zlepšenie zdravia a stimuláciu imunitného systému.Ženy pri pôrode majú kameň - uľahčuje narodenie dieťaťa.Energia minerálov lieči frigiditu a impotenciu, zvyšuje libido človeka.Ženy, ktoré chcú mať dieťa, neustále nosia granátové šperky.Starším ľuďom sa odporúča nosiť kamene na odstránenie únavy a bezmocnosti.

Liečivé vlastnosti granátových jabĺk v boji proti kožným chorobám, napríklad psoriáza, sú známe.Pre pľúca a astmatikov je užitočné nosiť granátové jablko talismany - uľahčujú topriebeh choroby.Počas prechladnutia minerál znižuje horúčku a zmierňuje bolesti v krku.Kameň môže zastaviť krvácanie, znížiť krvný tlak a zlepšiť kvalitu krvi.

Koho je kameň vhodný pre

Astrológovia sa domnievajú, že karbunky sú najvhodnejšie pre:

  • Škorpióny;
  • Kozorožec;
  • Strelec.

Zástupcovia iných znakov zverokruhu môžu kameň v prípade potreby použiť: intuícia vám povie, kedy je potrebná pomoc s minerálom.Malo by sa však pamätať na to, že kameň má silnú energiu a môže mať vplyv na človeka.K čomu to môže viesť?K zmene povahy a typu správania, priorít a pripútaností.Aby ste tomu zabránili, občas noste šperky s karbunkami.Nezabudnite kamene čistiť pod tečúcou vodou každé tri mesiace.