Kamenný maskot pre ženskú lukostreľbu

Malo by sa povedať, že predstavitelia tohto znamenia zverokruhu zbožňujú všetku komunikáciu a osobitnú pozornosť.Strelci sú veľmi priame, úprimné a pravdivé dievčatá, ktoré často strachujú súpera z takýchto vlastností.

Je potrebné poznamenať, že títo ľudia nenávidia akúkoľvek kontrolu nad sebou: akákoľvek nezávislosť je pre nich životne dôležitá.Hlavnú časť lukostrelcov v tomto prípade tvoria konzervatívci, ktorí nenávidia nejakým spôsobom zmenu už zavedeného poriadku vecí.Strelecké ženy sú veľmi veľkorysé a láskavé povahy, ktoré radi pomôžu každému, kto to vyžaduje.Mimochodom, maskot kamene pre ženskú lukostreľbu bude vynikajúcou odmenou za také dobré vlastnosti.

Strelec sú často horlivými idealistami: nenávidia násilie a zlo vo všetkých svojich prejavoch a hlavnou hodnotou pre nich je sloboda, rovnosť a pravda.Spomedzipozitívnych znakovcharakteru tohto znaku je možné zaznamenať skutočnú úprimnosť a pravdivosť, nezávislosť od úsudkov iných ľudí, vieru v dobro, vysokú úroveň energie a schopností. Medzi mínusmi lukostrelcovje možné zaznamenať strach z akejkoľvek zodpovednosti, veľkej nedbanlivosti, neschopnosti tvoriť sa a tiež štipľavosti.

Hlavné vlastnosti lukostrelky

 1. Strelcovi vládne gigantJupiter .šikovnýzástupcovia tejto značky sú potenciálnymi fanúšikmi šťastia.Patrón zo školských rokov dáva svojim oddeleniam vynikajúcu intuíciu, pocit zjavných rozporov, schopnosť spolupracovať, ako aj vysokú možnosť sebarealizácie.
 2. Prvok ohňadáva všetkým ľuďom, ktorí sa narodili od 23. do 23. 12. 21, neuveriteľnú energiu na tvorivosť.Mottom tohto znamenia je neustála túžba rozvíjať, otvárať, zaznamenávať záznamy a vytvárať nápady.Toto sú skutoční idealisti, ktorí môžu dokonca prehnane ovplyvniť ich okamihy prílišnou priamosťou.

Charakteristiky výberu kameňa

 • Niektorí ľudia mylne veria, že si môžu sami vyzdvihnúť kamene.V skutočnosti je pravdou opak:amulet si sám môže zvoliť majiteľa .Človek to bude môcť cítiť častým pulzom a srdcovým rytmom - túžba prijať tento suvenír alebo dekoráciu.
 • Mnoho ľudí si neuvedomuje, že amulety sú navrhnuté tak, aby vyvolali šťastie a úspech, nemusia plniť funkciu ochrany.Zlé oko alebo kliatba je už riadeným dielom amuletu. Talisman je magnet, ktorý pomáha prilákať úspech v najrôznejších oblastiach ľudského života. Osoba, ktorá kúpila minerál, ale počítala s liečbou pre zlé oko, by bola veľmi sklamaná.
 • Niekedy môžu ľudia počuť nasledujúce: „Mám amulet, ale nefunguje to.“Je možné, že taký kameň bol kúpený veľmi náhle, bez náležitého preskúmania informácií, ktoré konkrétne kamene sú vhodné pre lukostrelcov.

Drahokamy

Skutočný zástupca lukostrelca zbožňujetalismanové kamene .To je samozrejmé, pretože čelí obrovským príležitostiam pri výbere pravého pokladu.

Nasledujúceprírodné minerálymajú všetky potrebné vlastnosti a vlastnosti, ktoré dávajú ženskej esencii rôzne výhody:

 1. Ruby. Napĺňa život svojho vlastníkareciprocitou vo všetkých pocitocha dáva tiež pozitívnu energiu.Je považovaný za skutočného vykonávateľa úprimných cieľov.Na prsteň alebo ukazovák sa najlepšie nosí prsteň s červeným rubínom v zlate.
 2. Granátové jablko. Tento krásny kameň je zodpovedný zašťastie, radosť v rodine, nežnosť, porozumenie a vášeň .Ľudové presvedčenie hovorí, že dar prsteňa s takým kameňom je jasným ukazovateľom uctievania autority milovaného človeka.A tí manželia, ktorí chcú na základe rady rodiny ukázať silu svojho manžela, môžu dať svojej žene práve tento minerál.
 3. Ametyst. Tajomný kameň, ktorý dokáže pripraviť ženu na najviacpozitívnych emócií,má dobrú náladu, zjednoduší jej prácu s mozgom, ako aj vytvorí priaznivú komunikáciu s ľuďmi okolo nej.Spisovateľ Kuprin často porovnával fialový vzhľad tohto svetelného kremeňa s najcitlivejšími fialkami, ktoré sa otvárajú v Livadii.
 4. tigrie oko. Ohromujúci kameň je dobrýpriťahuje peniaze , čo má pozitívny účinoko finančnej situácii dievčaťa a tiež bojuje proti apatii a pochybnostiam.
 5. Sapphire. Krásny kameň je schopný dať ženemoc nad ostatnýmipod silným duchom, ako aj láskavosťou a nežnosťou.Je egoistom zakázané.
 6. tyrkysová. Skutočný zdrojdobra, inšpirácie a radosti .Takýto kameň je vhodný pre tie dievčatá, ktoré radi riskujú.Dá víťazstvo v sporoch a úzkostiach a tiež prinesie harmóniu a porozumenie.Od najstarších čias, modrý kameň zdobil rôzne dynastie východu, nebolo to pre nič za nič, čo by bolo považované za symbol zisku, prosperity a spoľahlivosti carskej moci.
 7. Topaz. Tichý, ale výkonný chránič pre krehké dievčatá.Pomôže slabým jednotlivcomzačať s riadením a vedeníma uľahčí to aj ťažké veci.
 8. Chrysolit. Nazýva sa to rôznymi názvami: peridot alebo večer smaragd.Dôvodom je vlastnosť tohto kameňa na získanie jasu pod lúčmi slnka.Je to amuletmorálky a úprimnosti , ktorý je zodpovedný za myseľ a intuíciu jeho milenky.

Na základe uvedených skutočností sa dá povedať, že taký talismanový kameň pre ženské lukostrelky znamená oveľa viac ako obyčajný ornament.Hlavná vec je, žepoznáš svoje kamene .

Najlepší darček

Ak je cieľom milovanej osoby zlepšenie finančnej situácie streleckej priateľky, je ideálna dekorácia tigrím okom.Ale zafírový produkt vám pomôžeStrelec dievča znížiť hádky s ostatnými.Šperky s sardonyxom sa stanú verným spoločníkom pre lukostrelcov cestovateľov.