Kapusta vo sne - ako správne rozlúštiť podľa kníh snov

Kapusta v Rusku od staroveku bola veľmi populárna.Je to jeden z univerzálnych druhov zeleniny, z ktorých si môžete uvariť veľa chutných a zdravých jedál.Môže sa soliť na zimu, slúži ako šalát na sviatočný stôl a slúži ako občerstvenie pre rodinný piknik v lese.Čo kapusta sníva, nájdeme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte predstavuje kapustu
 3. Autorské knihy snov
 4. Gustov Miller
 5. Sigmund Freud
 6. Evgeni Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Kapusta je predzvesťou šťastných udalostí.Vo východných náboženstvách je spojená s bohatstvom a prosperitou, pretože slovo „kapusta“ má podobnú výslovnosť ako slovo „peniaze“.Preto je pre niekoho pestovanie alebo konzumácia kapusty v snoch znamením budúcich priaznivých finančných výsledkov.

Aby sa vám zisk nezabránil, kapusta vo sne by mala byť svieža, šťavnatá a bez červí diery.Interpretácia sľubuje, že bude pozitívna aj v oblasti bohatstva a peňažnej hojnosti, ak ste sami pestovali zeleninu a teraz zberáte dostatok úrody.Zažite okamih, keď vám život poskytne stabilitu, merateľnosť, pohodlie a sofistikovanosť.

Nákup vidlíc na trhu po výbere toho najlepšieho - v skutočnosti pre úspešné ponuky, projektov, na ktorých sa priamo zúčastňujete.Zároveň si všimnú vašu iniciatívu, profesionalitu, seriózny a zodpovedný prístupprípad.Bude to príležitosť na kariérny rast a zvýšenie miezd.

Sníval sa o sekaní a solení kapusty - očakávajte rodinné ťažkosti, hádky, objasnenie vzťahov medzi manželmi, strety o výchove detí.Súrodenci v tomto období môžu byť veľmi nahnevaní na svoje frivolné správanie a nemravné dispozície.Obzvlášť stojí za to sa obávať nárokov, ktoré sa medzi domácnosťami akumulovali: rovnako ako snehová guľa môžu pokryť rodinu spornou lavínou.

Drvenie hlávkovej kapusty a rezanie prstom - sen varuje snílka pred vyrážkami, neopatrnými činmi, ktoré budú mať zlé následky.Takéto správanie sa môže vyskytnúť v dôsledku zvýšenej únavy, monotónnosti práce, nudného a šedého každodenného života a pocitu neplnenia na vašom pracovisku.Jasná stratégia pre budúce zmeny pomôže zabrániť depresii.Je potrebné stanoviť cieľ a plán jeho vykonávania.Ak chcete zmeniť svet okolo vás, niekedy stačí iba túžba.Zamerajte sa na to podstatné, zostaňte v pokoji a verte vo svoju silu.

Ukradnúť úrodu zeleniny v cudzej záhrade je zlé znamenie.To spôsobuje ťažkosti s finančnými príjmami.Možno hľadáte seba a svoje budúce podnikanie.Nezapínajte sa na cestu ľahkých a pochybných zárobkov.

Aj keď sa vám podarí rozbiť jednorazový veľký jackpot, rýchlo ho miniete bez toho, aby ste si všimli, na čo slúži.Nájdite pre svoju dušu prácu, ktorá prinesie potešenie, inšpiruje sa k tvorivej činnosti, dá vám príležitosť cestovať a zaujímať saniečo nové, vzrušujúce.Toto je jediný spôsob, ako zmeniť hodnoty a pokyny pre život, vzbudiť chuť jednoduchých vecí, ktoré môžu človeka potešiť.

Muž, ktorý vo sne sníva solená kapusta, je vynikajúcim dôvodom na zamyslenie sa nad osobným šťastím.Veľa šťastia v týchto dňoch bude pre vás neskutočne priaznivé.Prostriedky sa objavia na zaujímavú zábavu, budú tu hodní fanúšikovia, ktorí sa chcú s vami podeliť o večer, a možno celý život.Je potrebné poznamenať, že všetky nápady, aj tie naj absurdnejšie, vám môžu priniesť zisk a zarobiť im šťastie.Dôvera v osobné skúsenosti a intuíciu.

Čo ešte predstavuje kapustu

 • karfiol - bude existovať šanca na využitie príležitostí;
 • s bielou hlavou - pre ženu, ktorá vyvoláva zármutok a zášť, pre človeka - peňažné príjmy;
 • Kohlrabi so sídlom v Bruseli - očakávajú lásku tajného obdivovateľa, ktorý chce odhaliť svoje pocity a očakáva reciprocitu;
 • Morský kel je dobrý sen pre tých, ktorí sú vážne chorí s chronickým ochorením.Takáto vízia prináša úľavu a pokles exacerbácie;
 • hnilé - dlhy a záväzky po termíne splatnosti voči požičiavajúcim organizáciám;
 • zalievanie kapusty v záhrade - na vynikajúce vyhliadky a úspech vo všetkom;
 • existuje nový leták - na zmiernenie príjmu z peňažných príjmov;
 • Odrezaná nezrelá zelenina - na šialenstvo alebo nemorálne správanie.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Kapusta vo sne -symbol negatívnej predikcie.Jeho viacvrstvová zložitosť v štruktúre odráža podstatu komplexných vzťahov medzi ľuďmi.Takáto vízia môže zmeniť tichý a zmeraný život na drámu alebo rodinnú ságu.Roztrhať kapustový list znamená prebudiť sa a pokúsiť sa rozmotať guľu vášní a prefíkaných väzieb.Zmätok vo vzťahoch možno vysvetliť skutočnosťou, že ľudia si na postavy zvykli, nie sú schopní alebo nie sú pripravení sa navzájom vzdať, urobiť kompromis v čase a jednoducho sa navzájom úprimne a úprimne milovať.

Ak chcete vidieť, ako veľká, šťavnatá hlava kapusty v záhrade napučí - pripraviť sa na priaznivé udalosti.Takýto sen môže rozptýliť všetky pochybnosti o ťažkostiach zvolenej cesty.Všetko je pre vás ľahké vo všetkých oblastiach: práca sa páči a prináša zisk, hodnota domácnosti a jej rešpekt a priatelia vždy počúvajú a podporujú.Ťažkosti vás prekonajú, takže je čas dobyť nové vrcholy.

Sigmund Freud

Kapusta môže zosobniť skrytú sexualitu ženy, jej zložitý a tajomný charakter, ktorý sa muž snaží rozlúštiť.Žena snívala o tom, ako jej muž krája kapusta - v skutočnosti to odráža dominantné postavenie partnera, čo je pre snílek veľmi nepríjemné.Možno jeho drzosť, posadnutosť a sebectvo v intimite neprispievajú k ich harmonickému vzťahu v posteli.

Muž, ktorý sa snaží snívať hlavu kapusty, znamená, že ju unesie veľmi zaujímavá mladá dáma, ktorá mu vštípí dôveru v mužskú dokonalosť, pubertu azážitok.Takéto označenie môže naznačovať plodnosť páru a čoskoro potomstvo potomstva.

Evgeni Tsvetkov

Varenie kapusty vo sne znamená umelo vytvárať prekážky pre seba na ceste.Duste tento druh zeleniny - venujte drahocenný čas riešeniu malých a nerentabilných problémov.Finančná situácia snívateľa sa výrazne zmení k horšiemu.Môže sa stať, že váš hlavný zdroj príjmu dôjde úplne.

Nákup čerstvej kapusty - na získanie priaznivej ponuky alebo darčeka.Vyzretá kapusta v rukách je znakom stratených príležitostí snívateľa.Wormy - neplatným transakciám alebo falošným priateľom.