Karma podľa dátumu narodenia: ako spoznať svoj osud a budúcnosť podľa karmického čísla

Mnoho ľudí je konfrontovaných s pocitom, že všetko v našom svete nie je náhodné, ale je príčinnou reťazou.Všetky udalosti, ktoré sa dejú v živote, sú výsledkom našich minulých myšlienok a činov, za ktoré sme zodpovední.Témou tohto článku je karma podľa dátumu narodenia, osudu a budúcnosti.

Čo je karma

Karma je osud,ktoré sme vytvorili v minulých inkarnáciách.Karmické stupnice sa môžu otáčať zo strany pozitívnych činov a činov smerom k negatívnym činom.

V závislosti od toho, čo bolo v našich minulých inkarnáciách dôležitejšie, získame dnes svoj osud.V našej súčasnej reinkarnácii máme príležitosť napraviť chyby minulosti a nevytvoriť nové, to znamená zlepšiť našu karmu.

Existuje spôsob, ako spoznať svoju karmu podľa dátumu narodenia, osudu a budúcnosti.

Výpočet karmy podľa dátumu narodenia

Vďaka karmickému číslu budete vedieť, aké negatívne alebo pozitívne momenty z minulého vplyvuTeraz je len na vás, ako obnoviť rovnováhu v našom súčasnom osude a predurčiť náš budúci vývoj v budúcnosti.

Na výpočet karmického čísla je presný dátumpôrod.

Napríklad ste sa narodili 8. februára 1981.Pridajte všetky čísla:

 • 8 + 2 + 1 + 9 + 8 + 1 = 29.

Ukázalo sa, že karmické číslo narodenia je 29. Teraz si dajte pozor na druhú číslicu - stane sa to určujúcim číslom, ktoré objasní niektoré skutočnosti vášho minulého života.

Online výpočet karmického čísla

Váš dátum narodenia:
Vypočítajte
Opis

Popis karmických čísel

Prvé číslo ovplyvňuje aj vašu životnú cestu.To vám povie o možnosti človeka objaviť sa vo vašom živote, s pomocou ktorého nájdete svoj osud.

Ak je to párne (nula, dva a štyri), potom vám bude poslaný karmický asistent na vyriešenie životných ťažkostí.

A ak čísla jedna alebo tri vypadnú, budete sa zaoberať nezávislým rozhodnutím.všetky ťažkosti.Vaša karma s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zaťažená tvrdými činmi, na ktorých korekcii by sa malo vážne pracovať.

Charakteristika druhého karmického čísla

 • Jednotka. Vo svojich minulých životoch ste boli sebecký a stali ste sa ľuďmi, ktorí vás milujú.Preto teraz láska a priateľstvo nebude ľahké, blízki vás môžu oklamať.Musíte byť úprimní, neklamať ostatným.Nezištné dobré skutky vám pomôžu vybudovať si život.Dôležitou lekciou pre vás nie je podozrenie iných ľudí na nespoľahlivosť.Ak máte milovaného a skutočných priateľov, robíte všetko správne v živote, nemeníte svoje správanie.
 • Dva .Jej vzhľad vám povie, že v minulosti ste prejavovali nedbanlivosť a extrémny stupeň bezohľadnosti, nemusíte oceniť to, čo ste mali.Mohli by ste sa zapojiť do nebezpečných športových alebo vojenských aktivít, pre vás bolo dôležité, aby ste boli neustále „na okraji“ prežitia.Nerozvážnosť, ktorá sa prejavila v minulosti, bude mať teraz za následok zlé zdravie.Pamätajte, že keď zanedbáte inštinkt sebazáchovy, šťastie vás odmietne.Preto sa starajte o svoje zdravie, nemáte zlé návyky a vždy premýšľajte o vlastnej ochrane.
 • Tri .V minulých inkarnáciách ste boli lakomí.Teraz je dôležité zamerať sa na duchovné hodnoty, aby sa nestratili staré problémy.Ak chcete zachovať rovnováhu medzi dobrými a zlými skutkami, musíte obetovať materiálnu pohodu v prospech spirituality.
 • Štyri .Vaša karma je dosť dobrá.Do dátumu narodenia sme sa dozvedeli, že v poslednej inkarnácii ste trpeli osamelosťou a nešťastnou láskou.Teraz je pre vás veľmi dôležité miesto obsadené rodinnými hodnotami, nikdy ich nezanedbávajte v prospech kariéry.
 • The Five .Nechcete sa angažovať v ezoterike, ak snívate o úspechu v živote.Nikdy nedosiahnite svoje ciele pomocou magických akcií - predtým ste už mali podobný zážitok a neviedlo k ničomu dobrému.Vždy pamätajte, že všetko, čo splníte, je vrátené.
 • Šesť .Mali ste harmonický život.Vaša karma je celkom dobrá a ak urobíte dobro svetu okolo vás, môžete dosiahnuť veľký úspech.
 • Sedem .V minulej reinkarnácii ste čelili ťažkostiam a prekážkam a teraz je čas vyskúšať si harmonickejšiu úlohu.Neuspokojte sa s malými, ale stanovte si globálne ciele a pokúste sa ich dosiahnuť.
 • Osem .Zaviazali ste saZrada v minulom živote hodila milovaného človeka do problémov.Táto situácia sa môže vrátiť k vášmu životu, preto by ste mali byť opatrní.Vykonajte charitatívnu prácu, neodmietajte pomoc tým, ktorí ju potrebujú, a obnoví sa rovnováha medzi dobrom a zlom.
 • Deväť .Možno bol váš minulý život príliš prchavý, takže karma vás obdarila múdrosťou, aby nahradila nenaplnený minulý život.Je pravdepodobné, že ste si vyvinuli dar predvídavosti, spoliehajte sa na svoju intuíciu.
 • Zero. V minulom živote ste tvrdo pracovali, takže vo svojej práci máte zaručený úspech.Vypočujte si hlas svojho srdca a nikdy sa nevracajte.Ak vynaložíte úsilie, splní sa sen..V nasledujúcich článkoch sa bližšie pozrieme na tému vplyvu karmy na osud osoby, pretože je veľmi zaujímavá a mnohostranná.