Karmické choroby a ich skutočné príčiny

Všetky patológie, ktoré sa vyskytujú v ľudskom tele, nie sú náhodné.Naznačujú, že človek prestáva žiť v harmónii s vesmírom, porušuje jeho zákony, a preto mu vyššie sily naznačujú, že potrebuje zmeniť stratégiu svojho správania.Existuje veľmi zaujímavá tabuľka, v ktorej sú uvedené karmické choroby a ich príčiny, preto vám odporúčame oboznámiť sa s nimi.

Karmické choroby

Nasleduje zoznam karmických príčin rôznych chorôb.

Alkoholizmus, drogová závislosť- človek nie je schopný vyriešiť svoje problémy.Cíti strašný strach, chce sa pred všetkým skrývať.Vychádzajúc z reality.

Alergická reakcia- naznačuje, že človek niekoho toleruje zo svojho prostredia a tiež popiera svoju osobnú silu.Nemôže vyjadriť svoj vnútorný protest proti ničomu.

Apendicitída- existuje pocit strachu zo života, pozitívna energia je blokovaná.

Nedostatok spánku- pocit strachu, človek neverí životu, cíti svoju vinu.Zvýšená nervová dráždivosť.

Vegetatívno-vaskulárna dystónia- človek je infantilný, neverí vo svoju vlastnú silu, má sklon pochybovať a obviňovať sa.

Zvýšená chuť do jedla- prítomnosť intenzívneho strachu, túžba chrániť sa pred všetkým.Človek sa nemiluje.

Nadmerná telesná hmotnosťje túžba chrániť sa pred niečím.Človek preto pociťuje vnútornú prázdnotu, nedostatok komunikácie, pozitívne udalosti v životezačne „zasekávať“ problém.

Znížená chuť do jedlaje znakom nepáči, neochota mať osobný život spolu s chudobnosťou naznačuje strach z odmietnutia.

Zápal- naznačuje pocit vnútorného strachu, zlosti, zápalu vedomia.Človek trpí hnevom a frustráciou.

Hirsutizmus(zvýšený rast vlasov u dievčat) - starostlivo skrytý hnev, zakrytý strachom.Človek sa snaží obviňovať ostatných za svoje problémy, nechce sa rozvíjať.

Očné patológie- oči sú symbolom schopnosti jasne vidieť minulosť, súčasnosť a budúcnosť.Možno nebudete spokojní s tým, čo vo svojom živote pozorujete, alebo nemusíte vidieť skutočný stav vecí.

Bolesť hlavy- človek nemôže správne posúdiť svoje schopnosti a schopnosti.Má sklon kritizovať sa, cíti pocit strachu, jeho sebaúcta je bezdôvodne podceňovaná.Stratené spojenie s vašim vnútorným „ja“.Musíte sa odpustiť, aby ste sa zbavili bolesti hlavy.

Patológie krku- osoba sa nemôže chrániť.Hnev „lastovičky“ prežíva kreatívnu krízu.Existuje tiež neochota zmeniť.Bolesť v krku je vyvolaná pocitom podradenosti, ako aj pocitom, že nie všetko, čo chceme, je dovolené.Označuje vnútorné podráždenie, zmätok.

Hernia- naznačuje pocit vnútorného napätia, hmotnosti.Človek nemá správne tvorivé myslenie.

Cukrovka- pocit túžby po nesplnených snoch.Osoba musí byť neustále sledovaná.Rozvoj cukrovky prispieva k pocitu vnútorného smútku, neschopnosti prijať a milovať.Existujú rôzne konflikty osobnosti.

Patológia dýchacích ciest- človek odmieta dýchať život, nevyužíva všetky svoje možnosti.On je prekonaný strachom, odoláva zmenám.Nechce vo svojom živote nič meniť.

Astmaje najbežnejším ochorením dýchacích ciest.Poukazuje na potlačenie pocitov lásky, plaču, strachu zo života, nadmerného prejavu negatívnych emócií.Je to strach z úprimnosti, dôvery v iných, stále existuje potláčanie sexuálnej túžby.

Sinusitída- človek sa ľutuje, nemôže situáciu zvládnuť.

Rýma- je modlitba za pomoc.Osoba sa cíti ako obeť, neuznáva svoju skutočnú hodnotu.

Nosebleeds- chce získať uznanie a byť milovaný.

​​

Kamene v žlčníku- neustály pocit horkosti, prítomnosť ťažkých myšlienok, pocit hrdosti.

Žalúdočné patológie -človek zažije strach z nového, tiež cíti strach, nie je sám so sebou spokojný.

Gastritída- indikuje dlhotrvajúce obdobie neistoty, ktoré sa človek cíti odsúdené na sklon k výbuchu hnevu.

Ulcer- prítomnosť strachu, osoba je presvedčená, že je chybná, nemôže odôvodniť svoje očakávania.prostredie.Vred indikuje prítomnosť vnútorného konfliktu, keď sa človek snaží stať sa nezávislým, ale zároveň netrpezlivo chce byť pod ochranou niekoho.Zvýšená úzkosť a podozrenie.

Zubné lekárstvo- naznačujú nerozhodnosť, človek nie je schopný vytvárať nápady, neanalyzuje ich, je pre neho ťažké robiť dôležité rozhodnutia.Strata viery vo vlastnú silu.Musíte sa naučiť konať, nielen myslieť a rozprávať, čo najviac spresniť svoje želania a aktívne sa zapojiť do ich vykonávania.

Žuvačky krvácajú- človek nie je spokojný so svojimi rozhodnutiami.

Infekčné patológie- naznačujú podráždenie, hnev a nepríjemnosti vo vnútri.Neexistuje žiadna radosť zo života.Vzhľad akejkoľvek infekcie tiež znamená, že osoba prežíva určitý vnútorný konflikt.Slabú imunitu vyvoláva nepáči, znížená sebaúcta, sebaklam, beznádej, neschopnosť odlíšiť svoje vlastné túžby od túžob iných.

Pozrite si nasledujúce video, v ktorom Oleg Gadetsky hovorí o prepojení chorôb s jemnými karmickými príčinami.

Cysta- človek sa nemôže vyrovnať so svojimi sťažnosťami, kvôli tomu sa neustále vracia do minulosti.Nešťastne sa vyvíja.

Črevná patológia- človek sa bojí pustiť toho starého, toho, čo už vyprchalo do pozadia.Má sklon vyvodzovať predčasné závery, nepozná skutočnú povahu vecí.

Hemoroidy- skôrosoba veľmi trpel zvýšeným hnevom.Nemôže sa sama jasne zbaviť svojich problémov, negatívnych pocitov, „kyslých“ negatívov.Cíti pocit úplne potlačeného strachu.

Zápcha- žije podľa zastaraných nápadov a stereotypov, ktoré sa v minulosti viažu.Prítomnosť zápchy naznačuje, že človek v sebe nazhromaždil veľa pocitov, prekonali sme emócie, ktoré sa nechce pustiť, aby dal nové emócie a udalosti, aby ožili.

Kolika- pocit podráždenia, nespokojnosti s ostatnými.

Nadúvanie- naznačuje vnútorné zúženie, strach z upadnutia do beznádejnej situácie.O vašej budúcnosti existuje neustály pocit úzkosti, veľa nápadov sa nerealizuje.

Hnačka- človek je prekonaný intenzívnym strachom, je v nepokojnom stave vedomia.Bojí sa, chce uniknúť z reality.

Kožné patológie- koža je zosobnením vnútorných myšlienok, emócií a pocitov človeka s ohľadom na ich vzhľad.Prítomnosť kožných chorôb naznačuje, že človek cíti vo vzťahu k sebe pocit hanby, je príliš znepokojený názormi ostatných na seba.Naklonený odmietnuť seba.Je to tiež pocit vnútornej úzkosti.

Abscesy (abscesy)- ich prítomnosť naznačuje prítomnosť znepokojujúcich myšlienok, ako aj skrytých sťažností.

Huba- človek sa vo svojich presvedčeniach nevyvíja.Nechce opustiť minulosť, je to minulosť, ktorá má veľký vplyv na jehoNič.

Burns -pocit hnevu, vnútorný var.

Psoriáza- strach, že by neurazili ani neublížili.Osoba odmieta prevziať zodpovednosť za svoje pocity.

Choroby krku- ich prítomnosť naznačuje, že človek vidí situáciu iba na jednej strane, nie je tu flexibilita myslenia.Je tvrdohlavý, nechce hľadať východisko zo situácie.

Ekzém- osoba trpí psychologickými problémami, cíti sa neistá a plánuje svoju budúcnosť.

Artritída- pocit nechuti pre seba.Ťažká skúsenosť s kritikou, urážky.Neschopnosť odmietnuť ostatných, túžba potrestať sa, postavenie obete.

Kýla medzistavcovej platničky- človek prestáva cítiť podporu života.

Zakrivená chrbtica- neschopnosť zmieriť sa a pokojne plávať pozdĺž vitálnej rieky.Človek pociťuje pocit strachu v snahe udržať zastarané myšlienkové vzorce.Neexistuje žiadna integrita osoby, žiadna odvaha vo viere.

Bolesť v dolnej časti chrbta- veľa nápadov v osobnej oblasti zostalo nerealizovaných.

Radikulitída- existuje pokrytectvo, obavy o finančné zdroje.

Reumatoidná artritída- osoba je veľmi silná.Trpí hromadou problémov a problémov.Nedá sa zbaviť negatívnej energie a emócií nahromadených vo vnútri.

Choroby chrbta -pocit strachu z financií.Strach z potreby.Ak je chorobadotknúť sa strednej časti chrbta - čo znamená, že sa osoba cíti previnilo, neverí ľuďom v jeho okolí.

Patológie hornej časti chrbta - nedostatok morálnej podpory.Človek sa cíti nemilovaný, naklonený obmedzovať lásku.

Krvné patológie- v živote je málo radostných zážitkov, nedochádza k žiadnym duševným pohybom.Človek nepočúva svoje vnútorné potreby.

Anémia- niet radosti, zatiaľ čo sa človek bojí žiť a je presvedčený o svojej podradnosti.

Arteriálne patológiesú tiež ukazovateľom na skutočnosť, že v živote nie je dosť pozitívnych, a jednotlivci navyše ťažko počúvajú svoje vnútorné „ja“.

Teraz viete, aké sú skutočné karmické príčiny choroby.Aby sme sa zbavili akýchkoľvek patológií a zabránili ich objaveniu sa v budúcnosti, je dôležité praktizovať duchovný vývoj a nepokračovať v negatívnych emóciách.

Online výpočet karmického dlhu osoby

Vaše dátum narodenia:
Vypočítajte
Opis