Karmické vzťahy - odškodnenie za minulé inkarnácie

V našom živote sme neustále vo vzťahoch s iným ľuďom v inom pláne: príbuzní, priateľstvo, láska, priateľstvo atď.Často sme nútení byť úzko spojení s ľuďmi, ktorí sú od nás úplne iní, spôsobujú nám problémy, ale je veľmi ťažké prerušiť negatívne spojenie.Toto sú karmické vzťahy, ktoré k nám prišli z minulých inkarnácií.

Obsah
 1. Príčiny karmických vzťahov
 2. Príklady karmických vzťahov
 3. Prečo je karma vytvorená
 4. Ako sa zbaviť karmických vzťahov
 5. Naučte sa karmický dlh online
Dôvody karmických vzťahov

Všetky vzťahy vo vašom živote sú vašou karmou.,To znamená, že ste nútení byť s tými ľuďmi, s ktorými máte spoločnú karmu.A čím je väčšia, tým dlhšie bude spoločné časové obdobie.S niekým môžete stráviť iba jeden deň svojho života a s niekým budete komunikovať mesiace alebo dokonca roky.

Väčšinu karmy, ktorú máte so svojimi rodičmi (s vašou matkou viac ako so svojím otcom), pretože vám to dali fyzické telo.Keď sa uchýlite k praktikám očistenia, karma vašich rodičov sa tiež zlepší.Ale až do konca, budete musieť byť s týmito ľuďmi, aj keď spoločný pobyt nie je príliš príjemný.Všetci vaši príbuzní sú tiež duše, s ktorými máte veľa karmy.

Keď sa stretávajú s novými ľuďmi, nechávajú ich vo svojichsvet, začnete s nimi energicky komunikovať.Energia ľudí, s ktorými ste v úzkom vzťahu, preniká do vás.Preto si často môžeme všimnúť, ako sa predtým neznámy ľudia navzájom veľmi podobali: hovoria rovnakým spôsobom, vyzerajú, majú podobné správanie.Do určitej miery sa sami stanete inou osobou.

Je úžasné, ak sa pre takýchto ľudí cítite pozitívne, komunikácia vám dáva potešenie.Inak ich energia pre vás bude bolestivá, bude pre vás ťažké sa ju zbaviť.

Všetko na svete sa deje na základe zákona o vzájomnom pôsobení - zdieľate svoju energiu s ostatnými ľuďmi, iní ľudia vám dodávajú energiu, stanete sa slobodní.Aby sme sa oslobodili od mimozemských energií, musíte sa zapojiť do čistenia vnútorného priestoru.

Karmické vzťahy znamenajú „platenie“ za vašu karmu, je však dôležité mať na pamäti, inak z nich nebudete môcť vystúpiť a spoločná karma sa bude vytvárať znova a znova.

Príklady karmických vzťahov

Astrológ El Tat vo svojom článku o karmických vzťahoch rozdeľuje všetky možné vzťahy na deväť typov:

 1. Vzťahy s deťmi (sú pre našu karmu najbližšie a najdôležitejšie, pretože im dokážeme vykonávať obetu sami, nebude to však vo všetkých prípadoch opodstatnené).
 2. Karmický vzťah medzi mužom a ženou.
 3. Vzťahy medzi manželmi.
 4. Medzi rodičmi, bratmi a sestrami.
 5. Vzťah príbuzenstva.
 6. Priateľstvo.
 7. Vzťahy s kolegami.
 8. Medzi známymi.
 9. Vzťahy s náhodnými okoloidúcimi.

Hlavným „príznakom“ karmických vzťahov - muž alebo žena (alebo priatelia alebo príbuzní) vo svojom vnútri nesú časť nevyriešených emócií (žiarlivosť, hnev, strach, vina, závislosť atď.).Keďže duše nie sú schopné vyprovokovať svoje emócie, znovu získať energiu vynaloženú na tieto vzťahy, sú v budúcich inkarnáciách nútené opäť interagovať.

Prítomnosť úzkeho karmického spojenia je znakom toho, že v predchádzajúcich inkarnáciách ste sa s touto osobou opakovane stretli a mali s ňou úzky vzťah.Možno sa za niečo provinili, boli príčinou jeho nešťastia a dnes sú nútení platiť staré účty.V súčasnej dobe ľudia často slúžia inej osobe, plnia si rozmar s rozmarmi, sú nútení zostať v tejto pozícii určitý čas.

Dôvodom môže byť veľké množstvo, nie je potrebné, aby boli všetky zlé.Ak sa to však už stalo, existujú dôvody.Vo väčšine prípadov je prítomnosť karmických vzťahov indikovaná neprimeranou emočnou reakciou (silne hypertrofovanou).

Prečo je karma stvorená

Hlavným dôvodom vytvorenia karmy je to, že pre človeka je veľmi ťažké byť v harmónii, neustále je vyhodený zo záporu do pozitívneho.Robí dobré alebo zlé skutky, nemôže byť vzlatý stred.

Ale ak sa zapojíš do svojej duchovnej kultivácie, medituj, hľadaj dôvody, prečo si mal karmické spojenie s týmto alebo tým človekom, v dôsledku toho sa časom dokážeš zbaviť negatívnych spojení a dosiahnuť pocitúplná harmónia so sebou a blaženosť.

Spôsoby liečenia karmických vzťahov sú opísané v tomto videu:

Ako sa zbaviť karmických vzťahov

Hlavná metóda, ktorá pomáha eliminovaťkarmické spojenia sú meditatívnou praxou.Ponoríte sa do hlbín svojho podvedomia a začnete si pamätať na svoje minulé inkarnácie, ako aj na ľudí, s ktorými ste mali určité spojenia.

Je to, akoby ste sa znova nachádzali v minulosti a znova ste zažívali minulé udalosti.Koniec koncov, už ste boli v tých epizódach a naplnili ste ich energiou.A teraz, v procese meditačnej praxe, ste späť a môžete vrátiť svoju vlastnú energiu, ktorá je tam uviaznutá.V tomto prípade sa vám energia vráti vyčistená a harmonickejšia.

V tom okamihu ste mohli robiť negatívne veci, keď ste v tme, byť v bezvedomí, ale teraz si uvedomujete, že ste vo svetle, toto svetlo začína zhromažďovať všetku svoju energiu.Po dokončení tohto procesu sa môžete stať plne integrovanou osobou.

Z tohto dôvodu je dôležité pravidelne meditovať, zbierať a získavať energiu.Keď môžete získať späť všetku vynaloženú energiuvzťah s konkrétnou osobou, potom pre vás táto osoba prestane mať zmysel.Aj keď predtým to vo vás vyvolalo búrku emócií, teraz sa na to budete pozerať úplne ľahostajne, bez toho, aby ste vo svojom vnútri niečo cítili.

Ukazuje sa, že keď opustíte vzťah s takou osobou, úplne zaplatíte celú spoločnú karmu.Nič v živote neprejde bez stopy.Všetko, čo ste dostali, sa určite bude musieť vrátiť späť.Všetci sme v tomto cykle.Ak nezaplatíte, nemôžete opustiť kruh karmy.

Proces vytvárania karmy je v bezvedomí.Môžete si oddýchnuť v svätej dôvere, že ste sa s človekom navždy rozišli, ale ak zdieľate karmu, budete s ním nútení pretínať sa znova a znova, až kým nebude úplne dokončená.

Iba vy sami ste tvorcom svojej karmy.Musíte ovládať svoje pozitívne emócie - radosť, šťastie, smiech - to vám pomôže dosiahnuť väčšie povedomie.Bude pre vás ľahké komunikovať s mnohými ľuďmi, ale nikto z nich nebude môcť vstúpiť do vás.

Keď sa osoba dozvie, jej energetická škrupina je integrálna, prienik zvonka nie je možný.Vlastná energia pôsobí ako ochranný štít pred nárazmi iných a premáha vás od hlavy až k päte.

Vypustením energie iných ľudí do seba budete nútení stretnúť sa s nimi znova a znova v rôznych inkarnáciách a zažiť rôzne dramatické udalosti.To znamená, že ste nemohlivykonať úplné očistenie a sú nútené pokračovať v splácaní dlhov.

Ak sa chcete zbaviť negatívnych súvislostí, praktikujte meditáciu.S množstvom vašej osobnej energie bude vaša karma očistená a môžete rýchlo vyplatiť ostatným.Potom vo vašom srdci zostane iba neobmedzená láska.

Naučte sa karmický dlh online

Vaše dátum narodenia:
Vypočítajte
Opis