Karmické vzťahy podľa dátumu narodenia partnerov

V numerológii existujú 4 typy odborov (vzťahy): zrkadlo, osud, karmický a vektorový.Na určenie karmických vzťahov podľa dátumu narodenia partnerov je potrebné zostaviť numerologické mapy.Budú to tieto príklady (ako príklad):

Ako vytvoriť mapy, prečítajte si tohto článku.Nie je to ťažké: potrebujete poznať úplné dátumy narodenia partnerov, vyzbrojiť si perom, papierom a mať päť minút voľného času.

Určenie psychotypu

Takže ste nakreslili numerologické mapy oboch partnerov.Teraz môžete začať určovať typ vášho zväzku.Najprv musíte zistiť, do ktorého psychotypu patrí každý z partnerov.Existujú tri psychotypy:

 1. Šéf(psychotyp I).Toto je verzia numerologickej tabuľky, v ktorej je viac jednotiek ako dvojíc.Bez ohľadu na to, koľko, aj keď za jeden.Napríklad tri jednotky a dva deuce, päť jednotiek a dva deuce, dve jednotky a jedna deuce, šesť jednotiek a jedna deuce.A tak ďalej.
 2. účinkujúci(psychotyp II).V tomto uskutočnení by dvojice mali byť viac ako jednotky.Vrátane, aj keď rozdiel predstavuje iba jednu číslicu.
 3. Samotný(psychotyp III).Osoba sa odvoláva na tento psychotyp, ak je vo svojomtest sa rovná počtu deuces a jednotiek.

Po identifikácii psychotypu už môžete pochopiť, aký je váš zväzok.

Určujeme typ únie

Ako sme už uviedli, existujú 4 typy únie:

 1. Zrkadlo .Toto je najbežnejší typ vzťahu.Pridajú sa k nim dvaja ľudia, ktorí sa navzájom podobajú identickým psychotypom - prvé dva (obidve „vedúci“) alebo dve sekundy (obaja „účinkujúci“).Spojenie typu „zrkadlo“ je tá istá „láska na prvý pohľad“, ktorá okamžite pocítila pocity
 2. Osud .Ideálne vzťahy, správne sa rozvíjajúci, partneri sú pre seba skutočne určovaní osudom.Toto sú dva opačné psychotypy.Napríklad jeden z páru je „vedúci“, druhý je „dodávateľ“ alebo naopak.Spojenectvo typu Osud sa zvyčajne neuzavrie okamžite.Partneri môžu dlho komunikovať ako priatelia alebo kolegovia a navzájom si nevšimnú.A potom prichádza okamih a prichádza porozumenie: „Buď on alebo ona“
 3. Karmic .Ľudia spadajú do tohto typu zväzku, keď jeden z partnerov má tretí psychotyp („sám o sebe“) a druhý má buď prvý („vedúci“) alebo druhý („dodávateľ“).V tomto prípade môžeme povedať, že existuje karmické spojenie podľa dátumu narodenia.Zvyčajne je to „chorý“ vzťah, keď sa zdá nemožné prerušiť puto, aj keď je vzťah zlý.Ak zistíte, že váš pár má karmické vzťahy, tento článok je o vás.detailnécharakteristika tohto typu je nižšia.
 4. Vektor .Podľa metódy vylúčenia - ak ste nemohli priradiť svoj zväzok k žiadnemu z prvých troch typov, ste vo vektorovom vzťahu.

Ďalej sa zaoberáme charakteristikami karmickej únie.

Karmický vzťah muža a ženy.Všeobecná charakteristika

Karmický vzťah muža a ženy určený dátumom narodenia je zvyčajne veľmi silný.Takých ľudí zvyčajne priťahuje určitá tvorivá práca alebo tvorba.Okrem toho v tejto súvislosti možno nazývať „stvorenie“:

 • spoločné dieťa je tiež stvorenie
 • , dôležitá a nevyhnutná vec pre svet, ľudí, život a vysokú hustotu života
 • vlastne vyvinutá doktrína, škola
 • , podnik, ktorý vytvára jedinečný objav výrobkov
 • , vďaka ktorému môže ľudstvo urobiť veľký skok vo vývoji

Ľudia v karmickej únii sú navyše veľmijasne uznávajú a cítia potrebu spoločného globálneho podnikania.

Predpokladá sa, že výsledkom manželstva sú deti.A dieťa môže byť spoločným stvorením.A ak sa v iných typoch vzťahov často narodia bežné deti, normálne, sebavedomé a „párne“, potom sú deti v karmickom zväzku veľmi silné a pútavé.Sú nezávislí a nechávajú svojich rodičov skoro, radšej sa rozhodujú sami.

Prečo vzniká karmická únia?Niekoľko ďalších funkcií

Veľmi často vznikajú karmické vzťahy, keď z nejakého dôvodudôvodom ich „osudu“ a nevstúpili do osudového zväzku.Možno vaši rodičia boli proti tomu, alebo ste podľahli názoru priateľov, priateľov, príbuzných, išli o verejnú mienku.

Potom spadáte do kategórie slaboprítomných ľudí, ktorí vám umožňujú ovládať seba a vstúpiť do karmického spojenia.

Zoznámenie partnerov sa zvyčajne vyskytuje na najneuveriteľnejších miestach.Na mieste stretnutia obvykle nezačínajú romány, nezoznámujú sa a objavujú sa s úplne odlišnými cieľmi.

Ako žiť a vypočítať karmický vzťah medzi mužom a ženou podľa dátumu narodenia, pozri tiež vo videu:

Po narodení prvorodeného v karmickej únii vzájomná príťažlivosť zmizne.Je to preto, že splnili svoju úlohu (vytvoriť vytvorenie) a teraz sa môžu bezpečne zúčastniť.

Ak dôjde k rozpadu, nikto z týchto párov nebude neskôr neskôr ľutovať.Ale často kvôli stereotypom a morálnym štandardom sa pár snaží zachrániť svoju rodinu, aj keď iba kvôli deťom.Prekvapivo bude pre dieťa ľahšie existovať s jedným rodičom ako s dvoma, ktorí ho príliš ovládajú.

Niekedy sa na základe zachovania rodiny narodí druhé dieťa a potom sa jeho vzťah na konci zhoršuje.Druhé dieťa sa často rodí slabé, je škodlivé, znepokojujúce, vyvoláva konflikty.

Karmická únia nie je veta.Musí žiť, plniť spoločný cieľ - vytvoriť niečo hodnotné alebo dôležité pre spoločnosť.Po tom, neuveriteľná túžba po sebe zmizne, môžetezačať nový život s novým partnerom.Je dôležité, aby ste sa po tomto nepokúšali udržiavať vzťah, inak budete tráviť príliš veľa času a môže vám uniknúť skutočný osud.