Keď prorocké sny snívajú o dňoch v týždni

Pozerať sa do budúcnosti a zistiť svoj osud - to sú záležitosti, ktoré zaujímajú každého.Počas svätého týždňa si môžete urobiť prorocký sen, ktorý odhalí tajomstvá osudu a povedie správnym smerom v živote.Existujú aj špeciálne rituály na vytvorenie prorockého sna.Prorocké sny však môžu prísť bez rituálov.Kedy prorocké sny snívajú o dňoch v týždni?Zvážte tento problém.

Obsah
 1. Aký je prorocký sen
 2. Pravdivé a nepravdivé vízie
 3. Keď prídu prorocké sny
 4. Piatkové sny
 5. Dnitýždne a čas dňa
 6. Čas dňa
 7. Ako rozlíšiť prorocký sen od obyčajného
 8. Ako interpretovaťprorocký sen
Čo je to prorocký sen

Napĺňajú sa prorocké sny vždy a ako určujú povahu spánku?Verí sa, že počas nočného odpočinku môže duša letieť do iného sveta a po prebudení sa vrátiť.V týchto chvíľach človek vidí sny.Ak duša nie je ďaleko od tela, snívajte o obvyklých pozemkoch spojených s dennými problémami.Ak duša odletela ďaleko, prorocký sen prichádza.

Vedci nemôžu toto tvrdenie potvrdiť ani poprieť.Psychológovia sa zaoberajú snami, ale výsledky výskumu sú skôr hádaním.Ezoterika sa nezaoberá dohadmi, ale iba interpretuje videné sprisahania podľa obrázkov, ktoré prišli vo sne.

Pravdivé a nepravdivé vízie

Prorocké sny sú pravdivé a nepravdivé. Pravý sen je vždyobrázky sú plné zvláštneho významu a sú živé a nezabudnuteľné .Na takúto víziu sa veľa rokov nezabudlo a presne sa plní.Je príznačné, že skutočná prorocká vízia nemôže byť „vyčerpaná“ alebo im nejako zabrániť: sen sa splní presne.

Nepravdivé vízie sú vždy mätúce, nemajú zmysel a špecifickosť .Zvyčajne sú tieto sny desivé, takže po prebudení stačí hovoriť o tom, čo vidíte tečúcej vody.Rituál je jednoduchý na vykonanie: musíte otvoriť záchodový kohútik v kúpeľni a povedať o celom prúde vody, potom požiadajte vodu, aby vzala slová so sebou.

Keď prídu prorocké sny

Často sa takéto vízie objaviapočas svätého týždňa .keď sa hranica medzi svetmi zmenší.V týchto dňoch môžu mŕtvi príbuzní prísť spať, aby predpovedali životné udalosti.

Prorocký sen možno maťpri každom sviatku chrámu .Podľa všeobecného presvedčenia sa „slávnostné sny“ stávajú skutočnosťou až do poludnia.Prorocké sny prichádzajútretí deň každého mesiaca .Snyv piatok večersú tiež prorocké - splnia sa.

Friday Dreams

Sny majú v piatok večer osobitný význam.V roku je 12 veľkých piatkov, ktoré prinášajú sny z neba:

 1. v prvom týždni pôstu;
 2. pred zvestovaním;
 3. v predvečer Palmovej nedele;
 4. v predvečer Vzostupu;
 5. v predvečer Trinity Week;
 6. pred narodením Jána Krstiteľa;
 7. v predvečer proroka Eliáša;
 8. pred Nanebovzatím Panny;
 9. pred archanjelom Michaelom;
 10. pred dňom Kozma a Demiana;
 11. na Štedrý deň;
 12. pred Zjavením Pána.

Každá z týchto nominálnych piatkov nesie osobitnú milosť.Sny pochádzajú z neba v týchto dňoch.

Dni v týždni a čas dňa

V určité dni v týždni sa môžu objaviť aj prorocké sny - zaznamenali to naši starí predkovia.

 1. v pondelok sú sny prázdne;
 2. v utorok prichádzajú prázdne sny;
 3. v stredu sa môžu splniť sny;
 4. vo štvrtok prichádzajú prázdne sny;
 5. 73. piatok prorockých snov;
 6. v sobotu - sny sa nenapĺňajú;
 7. Nedeľa - Môže sa splniť pred poludním.

V pondelok vládne mesiac , ktorého vplyv je klamný a klamný.Tieto sny by sa nemali brať vážne.V pondelok je však možné uskutočniť špeciálny obrad prorockého sna a položiť zaujímavú otázku.

Utorok je pod kontrolou Marsu .V tento deň môžete získať tip, ako zmeniť svoj osud.

Životnému prostrediu riadi ortuť .V tejto chvíli môžu prísť znepokojujúce sny, ktoré si vyžadujú kontrolu nad emocionálnou sférou: toto je presne to, čo v živote nemáte.

Vo štvrtok vládne Jupiter .V súčasnosti môžete pripisovať význam snom spojeným s profesionálnymi aktivitami.Ostatné sny sa považujú za prázdne.

V piatok vládne Venuša. V tejto dobe prichádzajú prorocké sny o osude a osobných vzťahoch.V piatok večer vidíte predpoveďsvadobné alebo milované.

Sobotu vládne Saturn .Toto je tvrdá planéta spojená s osudovými známkami osudu.Sny sa neuskutočnia presne, ale môžu poskytnúť náznak, čo možno v budúcnosti očakávať, dobré alebo zlé?

Nedeľu vládne slnko .Ak sa v tejto chvíli sníva o alarmujúcom sprisahaní, vezmite ho ako varovanie pred nechceným správaním.

Denný čas

Je dôležitý čas dňa, keď sa objaví sen. denné snynič neznamenajú: odrážajú zhon mysle a každodenné starosti.

Večerný senje rovnako ako polnoci prázdny.V tom čase duša nemala čas sa dostať do iných svetov.

sen, ktorý mal sen ráno, je pravdivý.V tomto okamihu vidíme prorocké sny.

Ako rozlíšiť prorocký sen od obyčajného

Táto otázka sa obáva mnohých snívateľov.Ako sa to dá dosiahnuť?Je dôležité pochopiť, že prorocký sen môže prísť ktorýkoľvek deň v týždni v predvečer osudovej udalosti.Sú to sny, správy, ktoré nezávisia od denného času alebo dňa v týždni.Túto víziu môžete odlíšiť od jednoduchých snov:

 • sen bude živý a nezabudnuteľný, spôsobí silné emócie;
 • obrázok vízie bude mať jasný príbeh so začiatkom a koncom;
 • sen prinesie konkrétne informácie vo forme čísel, písaných alebo hovorených slov;
 • Sen bude krátky, nekonečný.

Sen bude taký živý a nezabudnuteľný, že ho nebudete môcť dlho spať.zabudnúť.

Ako interpretovať prorocký sen

Obrázky z prorockého sna môžu zodpovedať obrázkom z interpretácie kníh snov.Napríklad potkan bude znamenať nepriateľa a netopier a pavúk budú znamenať láskavú predpoveď.

Ak ste nenašli vysvetlenie tlmočníka pre graf, spoliehajte sa na intuíciu.Rozhodujúcim faktorom pri dekódovaní spánku bude váš vnútorný pocit: spravidla nesklame.

Ďalším kritériom pre skutočnú víziu bude súlad toho, čo sa v skutočnosti vidí.Ak vo sne utekáte pred neznámym netvorom, zatiaľ čo náhle máte krídla s chvostom, pokojne pripisujte sen fantazii.V prorockých víziách prichádzajú skutočné, nie fiktívne obrazy.