Kniha ľudových snov pre ženy: rôzne interpretácie snov

V knihe snov pre ženy nájdete interpretáciu snov a môžete rozlúštiť, čo znamenajú.Zvážte predpovede najpopulárnejších snov.

Ako interpretovať sen?

V jednom článku nie je možné zvážiť všetky možné interpretácie snov, pretože ich je nespočet.Môžete sa však naučiť interpretovať svoje sny podľa nasledujúcich pokynov.

Čo robiť:

 1. Akonáhle sa zobudíte, do všetkých podrobností si zapíšte plán snu.Popíšte nielen udalosti, ktoré sa vyskytnú vo sne, ale aj vaše emócie, pocity.Vylejte všetky pocity bez výnimky na papier, neprekračujte slová.
 2. Potom pokračujte v analýze sna.Prijmite axiómu skutočnosť, že každý účastník sna je súčasťou vašej osobnosti, projekcie vášho podvedomia.
 3. Nahraďte každého herca vo sne so sebou a analyzujte ho.Napríklad ste snívali o tom, že na vás zaútočil lupič.Predstavte si, že tento darebák ste sami.Zamyslite sa nad tým, čo vás vo vašom podvedomí „útočí“.To, čo v sebe neakceptujete a vnímate ako hrozbu.
 4. Napríklad, spánok s lupičom, môže to byť vaša lenivosť, ktorá vám neumožňuje dosiahnuť ciele a zarobiť si peniaze.Alebo tendenciu k sebakritike, ktorá zabíja všetky dobré záväzky.

Vyskúšajtecítiť, uvedomiť si, ako strany vášho podvedomia ovplyvňujú váš život.A pochopíte, že sa vám snaží sprostredkovať vaše podvedomie vo snoch.

Kniha snov

Teraz zvážime konkrétne prípady predpovedí.

Prečo snívate o manželstve:

 1. Ak snívate o tom, že sa oženíte, ale v skutočnom životeživot už je ženatý, potom budeš jednotný a bude šťastný.Navyše, bez ohľadu na to, kto bol ženíchom v kráľovstve Morpheus.
 2. Ak mladé dievča sníva o manželstve so starým mužom, stojí za to navštíviť lekára - taký sen je dlhá a dlhotrvajúca choroba.
 3. Ak ste boli vo sne nevestou, ale necítili ste sa šťastný, znamená to, že v skutočnom živote budete sklamaní vo vami vybranom, prinesie veľa nepríjemných zážitkov.
 4. Ak snívate o svadobnom obede, čakajte na príjemné a radostné udalosti v skutočnom živote.Stane sa niečo veľmi pozitívne a v blízkej budúcnosti budete spokojní.
 5. Ak sa v procese manželstva stane katastrofa, čaká vás veľa utrpenia.V živote príde čierny pruh, z ktorého bude ťažké dostať sa.
 6. Ak vás vo sne hostia sprchujú mincami, čoskoro dostanete bezplatne niečo, o čom ste už dávno snívali.
 7. Svadobné sny niekoho iného o rýchlom splnení vašej najcennejšej túžby.Sen sa splní úplne neočakávaným spôsobom.Úspech príde od cudzinca, ktorý vám bude veľmi užitočný.

Vo všeobecnosti akékoľveksny, v ktorých sa objavujú biele šaty, majú pozitívny význam.

Aký je sen o chorobe?

Psychológovia sa domnievajú, že prostredníctvom snov telo vysiela signály osobe.Vaše podvedomie sa vám snaží sprostredkovať niečo dôležité.A najvýraznejším príkladom sú choroby, ktoré sa cítite na sebe v morfskom kráľovstve.

O ktorých chorobách sa môže snívať v anglickej knihe snov:

 1. Môžu povedať, že v reálnom živote môžeteveľmi sa bojím pristúpiť k zmene a urobiť si radosť.Musíte sa pokúsiť dostať z vašej zóny pohodlia, potom bude život prosperujúci a úspešný.
 2. Ak sa vo sne cítite vážne chorí, cítite sa veľmi zle, potom v skutočnom živote dôjde k nejakej veľmi nepríjemnej udalosti, ktorá vás sklame a spôsobí vám utrpenie.
 3. Ak mladé dievča sníva, že je nevyliečiteľne chorá, je to priaznivý znak.V reálnom živote očakáva v osobnej sfére obrovský úspech.Bude obklopená pozornosťou mužov, medzi ktorými si bude môcť vybrať hodného kandidáta na úlohu manžela.
 4. Ak sa vo sne cítite mierne nepohodlie, čakajte na návštevu nečakaných hostí.Vzdialení príbuzní môžu prísť k vám.Pripravte sa na pohostinnosť.
 5. Astma alebo astmatické záchvaty snívajú o radikálnej zmene sociálneho postavenia.Zrazu môžete zbohatnúť alebo naopak zbankrotovať.Všetko záleží na vás a vašich skutočných skutkoch.
 6. Útoky besnoty naznačujú intenzívny nekontrolovaný hnev.Negatív často skrývateemócie, ktoré im nedovolia žiť.V dôsledku toho môžete vážne ochorieť v skutočnosti.
 7. Choroby pľúc naznačujú, že v reálnom živote nie ste pripravení brániť svoj názor.Často nedovolíte vyjadriť, čo je vriace, majte myšlienky na seba.Musíte sa naučiť, ako priamo povedať ostatným o tom, čo vám nie je vyhovujúce, aby ste obhajovali svoje osobné hranice.

Pozrite si video na tému:

Prečo sa bozkáva?

Ďalším najobľúbenejším snom sú romantické bozky.

O čom môžu snívať:

 1. Ak vášnivo pobozkáte neznámeho muža, dajte si pozor na neho v reálnom živote.Táto osoba vám môže priniesť veľa problémov a problémy.
 2. Bozkávanie s blízkym priateľom sľubuje odmenu.Môže to byť nejaká odmena v práci alebo bonus, drahý darček alebo výhra v lotérii.
 3. Bozkávanie s milovaným človekom vo sne je priaznivým znamením.Na nejaký čas sa budete musieť rozlúčiť, ale odlúčenie nebude trvať dlho a po ňom bude vzťah šťastný a harmonický.
 4. Ak si bozkal dievča v morfskom kráľovstve, mal by si ísť k doktorovi.Takýto sen sa nezaobíde dobre a môže naznačovať vážne ochorenie ženských orgánov.
 5. Jemné a romantické bozky naznačujú, že v skutočnom živote vám chýba láska a náklonnosť.Je potrebné nájsť zdroj príjemných pocitov čo najskôr: choďte na masáž, choďte na šport alebo sa doprajte procedúram v kozmetickom salóne.

Dôležité: pri výklade snovneprikladajú príliš veľký význam predpovediam snov.Ak zasahujete, nemusí sa splniť negatívna predpoveď.Pamätajte, že život si budujete iba vy a vždy máte dostatok možností, ako ho žiť.