Kompatibilita biorytmu a čakry podľa dátumu narodenia

K dnešnému dňu existuje veľké množstvo metód na určenie kompatibility lásky vo dvojiciach: astrológia, tarotové karty, numerológia, palmológia ... Existuje zriedkavejšie možnosti, napríklad kompatibilita biorytmov podľa dátumu narodenia a tiež kompatibilita čakier.Pozrime sa podrobnejšie na posledné dve možnosti.

Kompatibilita s biorytmami: vlastnosti

Je založená naže každý človek má svoje biorytmy.A keď sa stretol s inou osobou na vytvorenie vzťahu, kombinujú sa biorytmy oboch partnerov.Potom hovoria o fyzickej, intelektuálnej, emočnej a intuitívnej kompatibilite.

Kompatibilita s biorytmami je veľmi dôležitá, pretože vrhá svetlo na dĺžku trvania zväzku a povie vám, či sa milenci budú medzi sebou cítiť dobre.

Pozrime sa bližšie na to, čo poskytuje zlučiteľnosť pre každý z biorytmov.

Fyzický biorytmus

Cyklus trvá 23 dní, ovplyvňuje činnosť človeka, jeho pohodu, vytrvalosť.Kompatibilita s fyzickým biorytmom preukáže, či ľudia radi trávia čas spoločne aktívne: cestovanie, športovanie,do práce.A tiež hovorí o kompatibilite v posteli.

O čom budú hovoriť rôzne ukazovatele:

 • v regióne 100% - vynikajúca fyzická kompatibilita;
 • rádovo 75% je dobrou možnosťou zlučiteľnosti, nevylučuje sa však nezhoda v niektorých otázkach a zníženie vzájomnej príťažlivosti;
 • v regióne s 50% a nižším - v tomto prípade sa budete musieť veľmi usilovne snažiť o vytvorenie silného a šťastného vzťahu výberom kľúčov k svojmu blízkemu.

Emocionálny biorytmus

Je spojený s náladou a emóciami človeka, jeho cyklus je 28 dní.Je úzko spojená s uvoľňovaním hormónov, ako je endorfín, serotonín a adrenalín v tele.V pároch vám emocionálna biorytmická kompatibilita povie, či bude pre vás ľahké prekonať stres spolu, nájsť spoločný jazyk s partnerom.

Rozlúštime ukazovatele:

 • približne 100% - všetko bude v poriadku, ale rodinné vzťahy sú ťažké.Faktom je, že miera emocionálneho biorytmu v páre by nemala byť príliš vysoká (na rozdiel od iných biorytmov), pretože potom sa zvyšuje riziko hádok a konfliktov;
 • 40–50% je ideálnou možnosťou, „zlatým priemerom“ pre milovníkov a manželov.S takýmito ukazovateľmi navzájom harmonicky interagujú;
 • menej ako 40% - môže dôjsť k nedorozumeniam, budete musieť veľmi usilovne nadviazať vzťahy.

Inteligentný biorytmus

Opakuje sa s cyklom 33 dní.Z toho je zrejmé, aké ľahké je pre milovníkovrobiť spoločné výpočty, vypracovať akčnú stratégiu, zistiť problémy v hádkach.

Ukazovatele sú dešifrované takto:

 • približne 100% - váš vzťah má spoľahlivý základ pre šťastnú budúcnosť.Neexistujú takmer žiadne nezhody, spory, cítite sa pohodlne v spoločnosti druhej strany, máte dosť spoločných záujmov a vždy je o čom hovoriť;
 • 60 - 70% je ďalšou možnosťou úspešných vzťahov.Je pravda, že už existuje menej bežných tém ako v predchádzajúcom prípade;
 • ​​
 • menej ako 50% - partneri ťažko nachádzajú vzájomné porozumenie, často sa hádajú o maličkosti.

Intuitívny biorytmus

Rozprávanie o vnímaní kreativity, kreativity je cyklické počas 38 dní.Tiež spojené s intuíciou, podvedomím.

Rozlúštime významy:

 • 100% je ideálna voľba, partneri sa navzájom viac inšpirujú, sú pre ich duševného partnera najlepšou motiváciou.V týchto vzťahoch neexistujú prakticky žiadne hádky;
 • 40 - 60% - milovníci môžu pravidelne potrebovať pomoc psychológa pri riešení zložitých problémov;
 • menej ako 40% - je veľmi ťažké byť v tomto vzťahu, je pravdepodobné oddelenie.

Ako zistím moju kompatibilitu s biorytmami?To sa dá urobiť ľahko na internete, kde sa ponúkajú bezplatné online kalkulačky na výpočet údajov.Zadáte dátum narodenia svojho blízkeho, kliknite na tlačidlo „Vypočítať“ a získate konečný výsledok.

Kompatibilita čakry

Teraz sa bavme oKompatibilita čakry.Na základe energetických stredísk, s ktorými sú partneri spojení, môžete pochopiť budúce vyhliadky vzťahov a to, čo je potrebné urobiť, aby sa zlepšili.

Zistenie kompatibility čakry je ľahké - stačí analyzovať vzťah na základe nižšie uvedených charakteristík a zistiť, ktorá možnosť je najbližšie vášmu páru.

 1. Muludharova kompatibilita .Muladhara - je najnižšia ľudská čakra.Vzťahy na základe toho sú tiež veľmi primitívne, iba partner spája sex.Nemajú inú spoločnú reč.Vzťahy takéhoto plánu sa spravidla nekončia oficiálnym sobášom, ale v priemere trvajú niekoľko rokov.Samozrejme za predpokladu, že partneri sa nesnažia nič zlepšiť.
 2. Kompatibilita pre Swadhistan .Taký vzťah je založený na materiálnych výhodách a pohodlí domova.Vo vzťahoch sa obaja účastníci snažia zaujať najpohodlnejšie miesto: človek potrebuje gazdinku, ktorá bude variť, čistiť, prať šortky a ponožky.A žena sa snaží získať zdroj materiálneho bohatstva.Zvyčajne spojenie na čakre Swadhisthana nepresiahne 7-8 rokov manželstva.
 3. Kompatibilita s produktom Manipur .Vyššia úroveň vzťahov sa tu už prejavuje, keď ľudia majú úprimnú túžbu vytvoriť rodinu.Únia Manipur má každú šancu stať sa silnou a dlhodobou za predpokladu, že sa partneri rozvíjajú nielen v rodine, ale aj v rodine.zdokonalte sa ako človek.
 4. Kompatibilita analógov .V tomto prípade hovoríme o láske v jej klasickom zmysle.Partneri majú dosť spoločných záujmov, aktivít, dobre sa spolu vychádzajú.Takéto vzťahy často začínajú priateľstvom, ktoré sa časom stáva čosi viac.Kompatibilita s analógmi poskytuje trvalé spojenie, často celoživotné.
 5. Kompatibilita s Vishudha .Najdôležitejšou vecou v týchto vzťahoch je emocionálna skúsenosť.Obaja ich účastníci sú hlboko tvorivými osobnosťami s mnohými talentami.Spojenie podľa Višúdha možno nazvať dosť harmonickým, pretože tu existuje kompatibilita nielen fyzického, intelektuálneho, ale aj emocionálneho, duchovného.
 6. Ajna kompatibilita .Prípad veľmi hlbokého porozumenia medzi partnermi.Existuje silné duchovné spojenie, obaja účastníci týchto vzťahov sú vysoko duchovne rozvinutí ľudia.V tomto zväzku existuje skutočné povedomie a sebapodnikanie sa nekončí.
 7. Sahasrara kompatibilita .Okamžite treba poznamenať, že v modernom svete je veľmi zriedkavé stretávať sa s takýmito vzťahmi.Toto je dokonalá harmónia z hľadiska védskej astrológie.Muž aj žena v páre pôsobia ako duchovné praktiky a chápajú spolu tajomstvá vesmíru.Ich spojenie nie je obmedzené na fyzickú rovinu, ale je kozmické.

Nakoniec by som chcel dodať, že bez ohľadu na to, ako kompatibilný je váš pár, vždy môžete situáciu vylepšiť,ak sú obaja partneri ochotní pracovať na sebe a nie sú leniví.