Kompatibilita čakry podľa dátumu narodenia: typy odborov a výpočet

Kompatibilitu je možné vypočítať pomocou čakier, aby sme pochopili, ako ste energeticky kompatibilní so svojím partnerom.Védski astrológovia veria, že práca v čakrách pomáha pochopiť silné a slabé stránky vzťahu s vyvoleným.

Význam čakier vo vzťahoch

Téma čakier sa odráža v orientálnej astrológii, ktorej vyučovanie sa formovalo už po stáročia.Predpokladá sa, že dátum a miesto narodenia si zvolila vaša duša pred narodením.Preto podľa dátumu narodenia môžete vypočítať svoj osud, osobný život a ďalšie kľúčové momenty života.

12. sekcia pôrodníckej mapy, Dom partnerstva a manželstva, je zodpovedná za „rodinu“, za záľubu v manželstve, a najmä za vzťahy.Definuje:

 • Aké bude vaše manželstvo pri výbere jedného alebo druhého partnera
 • Láska sa skončí rozvodom alebo bude existovať až do konca pozemského života
 • Schopnosť správne komunikovať s ľuďmi vo vašom okolí
 • Povaha manželstva: láskou, zúčtovaním alebo intelektom
 • Schopnosť zakúsiť emócie pre určité kategórie partnerov

Védski astrológovia sú si istí: ak vo vzťahu nie je láska, navyše vzájomný vzťah, únia nebude trvať dlho.Preto je dôležité vypracovať kompatibilitu pre každú čakru, aby sa v páre dosiahla harmónia a šťastie.

Čo je ovplyvnené zlučiteľnosťou čakier partnerov

V závislosti od toho, ktoré čakry oboch partnerov sú najkompatibilnejšie, sa povaha ich zväzku bude líšiť.Celkovo je spolu 7 energetických centiera rôzne vzťahy.

Typy odborov:

 1. Ak sa prejavuje zlučiteľnosť v čakre Muladhara, jedná sa o najnižšiu úroveň vzťahu,Sú založené hlavne na sexuálnej príťažlivosti partnerov.Manželstvo medzi nimi môže byť trvalé, ale jeho základom je vzájomný prospech medzi mužom a ženou.Ak sa vám podarí uspokojiť potrebu bezpečnosti, stability a pohodlia, pár vydrží dlho.
 2. Swadhishthan kompatibilita je účelové manželstvo.Partneri sú zjednotení hmotným ziskom, netreba hovoriť o láske.Môže to byť fiktívne manželstvo alebo zväzok, ktorého cieľom je zjednotiť hlavné mestá a zvýšiť ich.Pár bude spolu, kým jeden z partnerov nezklame.
 3. Aliancia založená na kompatibilite podľa Manipur môže byť úspešná, ak obaja partneri vedú určitý druh spoločného projektu.Musí ich viesť k sláve a obdivu ostatných.Existuje však riziko, že nebudeme sedieť na vavrínoch spolu a nezačneme súťažiť.
 4. Anahattská únia je veľmi priaznivá.Láska môže vstúpiť do manželstva, ale nie okamžite, ale po dlhom priateľstve.Existuje potenciál, aby rodina existovala v prosperite a pohody.Existujú spoločné záujmy, komunikácia dáva milovníkom pohodlie.Vzťahy sa môžu rozvíjať pomerne pomaly, ale nakoniec sa stanú harmonickými a šťastnými.
 5. Únia Vishuddha čakry je symbiózou dvoch veľmi kreatívnych a talentovaných ľudí.Najskôr sú pripravení milovať a navzájom sa akceptovať, lásku, čistú a vznešenúmiesto.Významné bohatstvo a finančné blaho nehrajú žiadnu rolu.
 6. Únia Agya Chakra je veľmi úspešná.Toto manželstvo nie je len z lásky, ale aj „v mysli“.Obaja partneri sú si vedomí: majú mnoho spoločných záujmov, cieľov, túžob.Usilujú sa dosiahnuť všetko, čo chcú, spoločne a dosiahnuť.Intelektuálna kompatibilita je dostatočne vysoká, pretože v páre sú inteligentné, vyvinuté a snažia sa rozvíjať po celý život.
 7. Najvyšší stupeň kompatibility je v saharskej čakre.Toto je príklad ideálnych vzťahov, ktoré sa vyskytujú dosť zriedka.Manželskí partneri sa snažia zapojiť do duchovného rozvoja a sebapoznania.Spája ich vesmírna komunikácia.Manžel je patrónom a vedúcim rodiny, mentorom a učiteľom.Manželka vytvára atmosféru, stará sa o dom, deti, motivuje svojho manžela a dáva emu energiu, harmonizuje priestor.

Z hľadiska védskych poznatkov by sa akýkoľvek vzťah mal začať práve s prispôsobením partnerov v vedomej čakre Sahasrary, pričom sa postupne zvyšujúce čakry majú postupne vyvíjať na Muladharu.V takom prípade bude únia silná, plná lásky, harmónie, šťastia.

Pozrite si video o manželskej kompatibilite siedmich čakier:

Výpočet

Na výpočet budúcnosti únie v súlade s energetickými centrami je potrebné poznať dátumy narodenia oboch partnerov.

Algoritmus:

 1. Pridajte všetky číslice dátumu narodenia (pre každého partnera osobitný výpočet).Napríklad, ak deň narodenia bol 1. január 1991: 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 1 = 22
 2. Ak sa číslo ukázaloviac ako 22, odpočítajte 22, až kým sa nestane rovným alebo menším ako toto číslo
 3. Ďalej uvažujeme index druhého partnera.Napríklad dátum narodenia je 1. január 1990.1 + 1 + 1 + 9 + 9 = 21
 4. Sčítajte obidve čísla: 21 + 22 = 43
 5. Odčítajte 22, získajte 21

Toto bude indexkompatibilita.Podľa astrologickej tabuľky takýto ukazovateľ sľubuje vynikajúce energetické spojenie medzi partnermi.Ich manželstvo sľubuje, že budú silné a šťastné.

Najvýhodnejšie možnosti pre odbory:

 • Index 2 - vo vzťahoch vládne harmónia a šťastie
 • 6 - únia bude šťastná, ak partneri na začiatku vzťahov prekonajú niektoré problémy.
 • 14 - stabilný a silný pár, vzťahy založené predovšetkým na priateľstve a rešpekte
 • 17 - pár energeticky silných ľudí, ktorí spolu dokážu vytvoriť niečo zásadne nové, urobia objav
 • ]
 • 19 - vzťahy sa začnú spontánne a na prvý pohľad nebudú mať žiadne vyhliadky, ale nakoniec sa stanú silnými, boli sme šťastníManželské a harmonické manželstvo
 • 20 - možné vážne ťažkosti v páre, ale ak sa s nimi partneri vyrovnajú, manželstvo bude veľmi úspešné a stabilné

Bez ohľadu na svoju verziu únie môžetevypracovať problémové oblasti.Vyžaduje si to špeciálne duchovné praktiky, ktoré otvárajú čakry.