Kompletná interpretácia snov, v ktorých menštruačné sny

Počas tehotenstva som často sníval o menštruácii.Tieto sny sa vyľakali, neustále sa zdalo, že to bol akýsi zlý náznak osudu.Kúpil som si knihu snov, potom ďalšiu, ale takmer ich neinterpretoval - možno preto, že mnoho takých kníh píše človek?Povedala matke, že ticho vytiahla z mezanínu starú knihu, ošunpanú a bez obálky.Povedala, že túto snovú knihu našla stará mama, keď bola ešte mladá v podkroví svojej rodiny, ktorú si kúpila doma.Kniha nikdy nezlyhala, preto sa zriedka preskúmala - báli sa čítať niečo zlé ...

Vek snívka

Dievča

Ak dievča, ktoré ich ešte nemalo, ešte nevideli jej obdobie, je to dobré znamenie.Čoskoro v živote tejto mladej dámy nastane fascinujúce dobrodružstvo alebo radostné prekvapenie.

Ak dievča videlo krv na podložke,sen naznačuje, ako rýchlo vyrastala a že je čas rozlúčiť sa s detstvom - snílek začal pubertu.Možno o mesiac alebo dva bude potrebné kúpiť tesnenia v skutočnom živote.

Ak sa dievča snívalo, že jej menštruácia je bolestivá, ide o spor s rodičmi.

Dievča

V mnohých prípadoch „mesačné“ sny znamenajú, že snílek je veľmi úspešný a vo všetkom.

Pred vami je tiež veľa príjemných chvíľ.Možno získajte dobrú prácu, získajte nečakané dedičstvo alebo cenný darček.Všeobecne platí, že klasický biely pruh začína v živote.

Žena

Ak ste ich práve videli, znamená to, že čoskoro ste predurčení vidieť príbuzných (možno aj tých, ktorí žijú ďaleko).Bude toto stretnutie dobré?Všetko záleží na tom, či bol sen príjemný alebo nie.

Sen však možno dešifrovať iným spôsobom.Všetko záleží na samotnej rojke.

  • Slobodná dáma bez vzťahu .Vo vašom prípade je intímne krvácanie vo sne znamením skutočnej choroby.Možno ste ešte neidentifikovali choroby, ale niektoré príznaky sa už prejavujú a ich podvedomé opravy.Počas spánku vás upozorňuje, že je čas podstúpiť lekársku prehliadku.
  • Žena trpiaca chorobou .Mesačne - upozornenie, že budete musieť ísť na operáciu alebo budete musieť byť liečení na dlhú dobu.
  • Nezamestnaný uchádzač o zamestnanie, ktorý posiela životopis .Ale vo vašom prípade je menštruácia vo sne veľkým znamením.Čoskoro si konečnezískať dobré miesto.
  • Žena, ktorá sníva o dieťati alebo sa lieči na neplodnosť .Vaše márne pokusy sa nakoniec skončia - čoskoro sa vo vašom dome stretne bocian.

Menštruácia pri menopauze

V hĺbke tela sa objavuje choroba.Možno sa to ešte nestalo alebo prejavy sú natoľko nevýznamné, že ich považujete za bežné choroby.V skutočnosti môžu byť problémy veľmi vážne.Navštívte lekára, povedzte mu o svojom zdraví.Možno to stojí za testovanie (všeobecne).Čím skôr ochorenie identifikujete a začnete s ním liečiť, tým rýchlejšie sa s ním budete vysporiadať.

Bolestivá menštruácia vo sne hovorí o vašom vlastnom depresívnom duševnom stave.Povedzte svojej rodine alebo psychológovi o svojich problémoch.

Rojko videl menštruáciu u inej ženy

Spánok varuje: máterivala .

Ale nebojte sa - život sám bude mať čas na neutralizáciu darebáka a nebude mať čas ublížiť vám.

Vyzerala nečakane?

Menštruačná krv je vaša energia a vnútorná sila. Ak ste zrazu začali krvácať vo sne, sen varuje: buďte opatrní .Čakáte na stratu, ktorá by mohla nepriaznivo ovplyvniť váš život.Povedzme, že môžete vážne ochorieť, hádať sa so svojím blízkym alebo s obchodným partnerom a potom upadnúť do emocionálneho odpadu.

Ak ste vo sne videli, že menštruácia náhlezačala na verejnom mieste , dajte si pozor.rozpaky.S najväčšou pravdepodobnosťou sa to stane v prítomnosti iných ľudí.

Snílek je tehotný

Takýto sen môže vydesiť, veľa tehotných žien sa obáva, že ide o predzvesť potratu.

V skutočnosti je len taký sendobrý .To znamená: dieťa môžete vydržať veľmi dobre, počas pôrodu bude všetko v poriadku, dieťa sa narodí zdravé.

Ale!Ak ste videli slipové vložky, spodné prádlo, oblečenie, topánky menštruované krvou, je to užalarmujúci sen .Sľubuje prístup k problémom vo svojom osobnom živote.

Rozmýšľali ste vo svojom sne o vlastnom oneskorení?

Príde zložitá situácia alebo život vyhodí celú hromadu problémov.Najhoršie na tom je, že sa musíte spoľahnúť iba na seba.

Ukázalo sa, že ani rodina, ani priatelia vám nemôžu pomôcť.Nie je však skutočnosťou, že sa jednoducho otočia chrbtom - možno nebudú mať znalosti /zdroje /schopnosti.

Nemali by sme si však myslieť, že ide o mimoriadne zlý sen.Možno jednoducho povie, že čoskoro zmobilizujete všetku svoju silu a vedomosti, budete nútení opustiť zónu pohodlia a to vás posilní.

Aké bolo krvácanie, kde bola krv?

Bolestivé obdobiaznamenajú, že nie ste sexuálne spokojní.

A ak iba vycítite krv , komplexy narúšajú váš intímny život.Nevieš zistiť „nedokonalosti“, ktorým veríš v seba?Neodmietajú komunikovať s psychológmi, títo ľudia skutočne veľmi pomohli.

Farba krvi

Čierna .zlebusiness!Spánok varuje pred začiatkom vážnej choroby.Žena, ktorá sa chce stať matkou, sen hovorí, že nebude úspešná (aspoň v blízkej budúcnosti).

Scarlet (príliš svetlý) .Rojko je otrávené množstvom komplexov.S najväčšou pravdepodobnosťou hovoríme o nespokojnosti s ich vlastným vzhľadom.

Akákoľvek iná farba .Čoskoro sa ocitnete v podivnej situácii.Nebude možné vyriešiť problém sami, budete musieť ísť poradiť s múdrym, autoritatívnym (pre vás) človekom.

Štíhla alebo bohatá menštruácia?

  • Menštruácia bola prekvapená alebo vystrašená svojou početnosťou, ktorá sa nečakane vyskytla .Čoskoro budete čeliť stratám.Môžete prísť o zdravie, prácu, veľkú sumu peňazí, vzťahy s dôležitou osobou.Buďte opatrní „na všetkých frontoch“.
  • Krv tečie cez nohy .Sen varuje: čoskoro sa môžete veľa „pokaziť“ a kaziť si život vlastnými rukami.Dôkladne premýšľajte o každej akcii, dajte si pozor na tvrdé slová a výroky.
  • Ak si dievčavo sne nedokáže poradiť s veľmi ťažkým krvácaním , znamená to, že v jej duši vzniká určitý romantický pocit, ktorý sa jej zdá zlý alebo ho desí.Láska sa však nezmení na dlhý vzťah. Roman, ak sa začne, nebude trvať dlho.

Krv bola na hygienických výrobkoch

Ak ste videli, že ich je veľa , dokonca odkvapkáva , je to varovanie: mierte svoju zvedavosťzaujímaš saveci, ktoré sa vás netýkajú.Ak plánujete pomôcť niekomu s dobrými úmyslami, nezabudnite, že práve s týmito zámermi je vydláždená cesta do pekla.Nezasahujte do života iných ľudí a neskúšajte sa učiť tajomstvá iných ľudí.

Ak na podložke alebo tampóne bola trochu krvi, znamená to, že ste buď príliš zvedaví, alebo sa iná osoba snaží nosiť nos do vášho osobného života.Povedzte ostatným o sebe menej.

Náhodne ste si zafarbili posteľ alebo možno aj nábytok

Toto je ďalšie varovné upozornenie:ste určeníhanba alebo rozpaky .Alternatívne môžu byť odhalené vaše klamstvá.Ak vaše svedomie nie je jasné, vopred premýšľajte, ako môžete skúsiť viac či menej slušné svetlo.

Ak ste si vo vlastnej krvi sfarbili ruky , znamená to, že ste príliš zvedaví.Navyše, tajomstvá sa radi páčia a zistia, že sú úplne intímne.Pozor, táto zvedavosť neprinesie dobro!

Bol to nepríjemný jav

Pamätáte si jasne na pocitznechutenia , ktorý ste zažili, keď ste videli menštruáciu?Sen varuje, že váš život je obklopený kokosom drby.

Menštruácia v ľudskom sne

Vaša podvedomie hovorí, že zaobchádzate s pohlavím a fyzickou blízkosťou s malou pohrdavosťou.Objímate partnera, ocitnete sa upútaní nie nežnosťou a vášňou, ale myšlienkami telesnej estetiky a čistoty.A to vám neumožňuje prijímať z blízka 100%pôžitok.Pomôžte!Naučte sa vypínať mozog v posteli a sústreďte sa iba na zmyslovú stránku okamihu a uvidíte, koľko sexu môže mať potešenie.

Mimochodom!Podobný sen má ďalšie vysvetlenie: hrozí vám strata v dôsledku zlých skutkov určitej osoby.Možno budete trpieť scammerom, alebo možno jeden z vašich priateľov „náhle“.Hádka s priateľkou alebo manželkou, neúspešná obchodná zmluva sú tiež možné.

Zhrnutie

  • Vo väčšine prípadov je menštruácia v ženskom spánku (najmä nečakaná, ťažká, šíriaca sa na posteľ alebo nábytok) zlá znamenie.Takýto sen môže varovať pred stratami, chybami alebo urážlivým odhalením ich vlastného podvodu.
  • Je zlé, keď sa podobný scenár objaví aj vo sne človeka.Je to príznak buď straty v dôsledku nezhody s niektorou osobou, alebo ťažkostí pri intímnej komunikácii s opačným pohlavím.
  • Ak je však snílek tehotný, je to dobrý sen, ktorý sľubuje ľahké narodenie a vzhľad zdravého dieťaťa.

A ako vyhodnotiť sen, v ktorom ste nevideli menštruáciu, aleiba krv- na svoje oblečenie alebo oblečenie niekoho iného, ​​rôzne akcie s krvou (napríklad ak ste ju pili)?V tomto videu budete počuť všetky interpretácie takýchto snov: