Kto je to - tvoj mystický maskot kameňa

Ľudia zo staroveku verili v magickú moc minerálov.Boli zvyknutí liečiť vaše telo a dušu pred rôznymi patológiami, ako aj na zlepšenie vášho života, prilákanie šťastia a úspechu.

Vrátila sa aj móda na používanie drahých a polodrahokamov na liečebné účely.Je dôležité, aby klenot energeticky vyhovoval svojmu majiteľovi.V tomto článku vám povieme, ako si vybrať svoj kameň podľa dátumu narodenia.

Pravidlá pre výber kamene-talisman

Pri výbere najvhodnejšieho minerálu pre vás je známych množstvo metód.Najobľúbenejší je výber drahokamov podľa súhvezdia zverokruhu.Talismany sa vyberajú aj podľa počtu a mesiaca narodenia a celého dátumu narodenia osoby.Budeme o tom hovoriť ďalej.Medzitým sa podrobnejšie zaoberáme dôležitými bodmi, ktoré by sa mali pri výbere kameňa dodržiavať.

 1. Ezoterici sú presvedčení, že darované kamene budú najvýhodnejšie.Neočakávajte však okamžitú akciu - je potrebné, aby si klenot zvykol na energiu svojho majiteľa a začal harmonicky spolupracovať s človekom.Pre rôzne kamene tento čas budesa líšia, diamanty sa prispôsobujú svojim majiteľom najdlhšie , ale netolerujú oddelenie od vlastníka.
 2. V prípade, že plánujete nezávisle získať talizman, nezabudnite ho vyčistiť a potom energicky nabiť.To je dôležité, pretože počas jeho pobytu na pulte v obchode sa kameňovi podarilo naplniť mimozemskú energiu, ktorá by mohla byť pre vás škodlivá.Preto tento pododsek nezanedbávajte.
 3. Každý kameň, rovnako ako človek, má svoj vlastný charakter.Z tohto dôvodu by ste si nemali náhodne kupovať všetko, na čo váš pohľad upadol - to môže byť spojené s negatívnymi dôsledkami (počnúc zmenami v charaktere a dosiahnutím výrazného zhoršenia kvality života).Okrem toho by sme nemali zabúdať, že ďaleko od všetkých drahokamov sa spájajú navzájom.Niektorí ľudia majú pomerne silné „nepriateľstvo“, takže buďte opatrní pri používaní rôznych kameňov.
 4. Stáva sa tiež, že človek nevníma drahokamy, ktoré mu astrológovia ponúkajú podľa dátumu narodenia.V tomto prípade nechodte do extrémov - dôverujte svojim vlastným pocitom, je dôležité, aby sa vám kameň talismanu páčil a pri pohľade naň mali extrémne pozitívne emócie a pocity.

Ako si vybrať maskota podľa dátumu narodenia

Existuje veľa spôsobov, ako to urobiť, berúc do úvahy deň narodenia, mesiac, rok a dokoncaročný čas!Je čas sa podrobnejšie zaoberať všetkými metódami.

Amulety na deň v týždni

Pri výbere talismana bude hrať dôležitú úlohu deň v týždni, v ktorom ste sa narodili.

Amulety podľa mesiaca narodenia

 • Osoby, ktoré sa narodili v prvom zimnom mesiaci, by mali venovať pozornosť ) granáty, hyacinty, tyrkysové a mačacie oko.
 • februárové narodeniny - sú vhodné ametysty, perly, hyacinty, hawkeye a kamienky.
 • Ak ste sa narodili v marci, neváhajte a kúpte akvamaríny, heliotropy, jaspis, rubíny s turmalínmi.
 • Aprílové narodeniny - sú vhodné diamanty, zafíry, acháty a smaragdy.
 • Tí, ktorí sa narodili v máji, by mali zásobovať šperky so smaragdmi, achátmi, karneolmi, chalcedónmi, chryzoprázami a tigrím okom.
 • Ako maskoti budú v júni pôsobiť perly alexandrity, acháty, tyrkysové, smaragdy, mačacie oko, chalcedón s akvamarínmi.
 • Narodený v júli - vhodné sú rubíny, tyrkysové, karneolské, onyxové , sardonyxové, aventuríny, chryzolity.
 • Augustové narodeniny by sa mali počítať s magickou pomocou - chryzolit, alexandrit, sardonyx, topaz, karneol, mesiac, rubín a citrín.
 • Na septembrové narodeniny sú najvhodnejšie safíry, sardonyxy, chryzolity, acháty a dymové kremene.
 • Narodil sa v októbri - pomôžu turmalíny, opály, akvamaríny, beryly, lapis lazuli a granátové jablká.
 • November narodeniny - môžete sa spoľahnúť na magickú pomoc topazov, perál, koralov a chryzolitov.
 • Zirkóny, tyrkysové, heliotropy, rubíny, chryzoprázy, ametysty a acháty sú vhodné pre tých, ktorí sa narodili v poslednom mesiaci zimy - december.
Amulety pre obdobie narodenia

Ak vyššie uvedené charakteristiky pre vás nestačia, môžete skúsiť vybrať si amulet podľa sezóny narodenia.

 • Zimné narodeniny - šperky môžete bezpečne kúpiťdiamanty, tyrkysové, labradority, mesačné kamene, zafíry, kremeň a kryštál, ako aj všetky svetlé, biele, modré a modré odtiene - ako sú farby prírody v zimnom období.
 • Narodené na jar - sú vhodné ametysty, zelené diamanty, smaragdy, peridoty, topazy, chrysoberyly, spinely a ďalšie drahokamy zelených odtieňov.
 • Pre tých, ktorí sa narodili v lete, kúpiť šperky s granátmi, opálmi, topazmi, rubínmi, chrysoberylami, zirkónom a spinely.
 • A ak ste sa narodili na jeseň, venujte pozornosť hyacintom, granátovým jablkom, zafírom, topazom, žltkastým orientálnym chryzolitom a iným minerálom v červenej, žltej a modrej farbe.

Kamenný maskot podľa dátumu narodenia

Teraz prejdime k najzaujímavejšej metóde, ktorej sa zúčastňuje počet vašich narodení.Táto metóda je veľmi jednoduchá, ale umožňuje získať presné výsledky.Začnime teda.

 • Tí, ktorí sa narodili 1., 10., 19. a 28. storočia, by si mali kúpiť šperky s jantárovým, karneelským, červeným koralom, granátovým jablkom, červeným opálom a solárnymi kameňmi (oligoklasy), rubíny, žlté zafíry, žlté topázy a tyrkysové.
 • Narodený 2., 11., 20. a 29. - najvhodnejšie sú mačacie oko, zelené jadrá, mesačné kamene, zelené opály, perly a tigrie oči.
 • Ametysty, koraly, smaragdy a topazy, ktoré sa narodili 3., 12., 21. a 30. storočia, poskytnú magickú pomoc.
 • Ak je číslo vášho narodenia 4., 13., 22. alebo 31. -musíte sa bližšie pozrieť na modré akvamaríny, biele koraly, diamanty, granáty, hessonity, červeno-hnedé alebo sivé opály, modrý zafír a zirkón.
 • Diamanty, biele zafíry a zirkóny sú vhodné pre ľudí narodených na 5., 14. a 23. mieste.
 • Narodeniny 6., 15. a 24. čísla - alexandrity, jemne zelené akvamaríny, zelené beryly, heliotropy, červené koraly, smaragdy, zelené jadrá a opály pomôžu zlepšiť ich život, ako aj olivíny s rubínom.
 • Narodené 7., 16. a 25. - maškarné kamene, mačacie oči, mesačné kamene, zelené jadrá, biele opály, perly a tigrie oko.
 • Pre tých, ktorých dátum narodenia pripadá na 8., 17. a 26. miesto, si môžete bezpečne kúpiť šperky s červenohnedými alebo sivými opálmi, labradority, lapis lazuli, modré akvamaríny, modré zafíry a tyrkysové farby.,
 • Pre tých, ktorí sú na 9., 18. a 27. mieste, sú ideálne červené koraly, granátové jablká, červené opály a rubíny.

Teraz viete, na ktoré vzácne alebo polodrahokamy sa môžete obrátiť o pomoc s cieľom zlepšiť váš život.Nasledujúce video ponúka radu slávneho astrológa, ktorý vám tiež pomôže pri výbere správnej voľby:

Marissa