Ktorý kameň je vhodný pre Blížencov podľa horoskopu

Dvojčatá sú ľudia, ktorí sa narodili v intervale od 22. mája do 21. júna.Patrí k prvkom premenlivého vzduchu, ich patrónovej planéte Merkúr.V tomto článku vám odporúčam zistiť, ktorý kameň je vhodný pre Blížencov.

Obsah
 1. Všeobecné charakteristiky označenia Blíženci
 2. Aké kamene sú vhodné pre ženy Blížencov?
 3. achát
 4. Alexandrit
 5. Beryl
 6. ) Citrín
 7. Karneol
 8. Blíženci - aký kameň je podľa horoskopu podľa dátumu narodenia vhodný pre ženy?
 9. Ktoré kamene sú nebezpečné?
Všeobecné vlastnosti označenia Blíženci

Zástupcovia súhvezdia Blíženci sa vyznačujú veľkou spoločenskou schopnosťou a otvorenosťou.Zvyčajne je pre nich ťažké zostať bez pozornosti ostatných na dlhú dobu, radi sa aktívne zapájajú do kontaktu so svetom.

Gemini sa okrem toho dá ľahko vyliezť a veľmi náchylný na rôzne zmeny (v oblasti práce, osobného života, dokonca aj v ich svetonázore, postojoch a zvykoch).Od narodenia nenávidia rutiny, nudný, sivý a nudný život.Vždy sa snažíme o rozmanitosť.

Silou osobností vo vzduchu je ich rozvinutá inteligencia.Majú však vážny nedostatok osobnej disciplíny, trpezlivosti a vytrvalosti.Typickým správaním dvojčaťa je začatie určitého podnikania, ale nie jeho logické uzavretie.

Blíženci sa často nemôžu dostať z dôvodu ich nadmernej povrchnostiúspech.A ďalší ľudia sú o nich opatrní: na jednej strane ich zaujme ich výmysel a zručnosti vynikajúceho partnera, ale na druhej strane ich zaťažuje ich večná rozčúlenosť a voliteľnosť.

Koniec koncov, s Gemini sa môžete dohodnúť na niečom, upravte svoje plány podľa toho, ale zrazu „hviezdy stúpnu“, aby váš ochranca v krátkom čase zmenil vašu stratégiu a nemôžete s tým nič urobiť.,

Astrológovia odporúčajú, aby Blíženci využívali magickú silu nerastov vybraných v súlade s ich konšteláciou.Poďme zistiť, ktoré z nich.

Aké kamene sú vhodné pre ženy v Blížencoch?

Ortuťové oddelenia sú úplne nevhodné pre tmavé, pompézne a pochmúrne drahokamy.Ich verzia je teplý, veselý minerál s jasnou energiou.

Achát

Podľa starodávneho presvedčenia, acháty predlžujú dni života svojho majiteľa.A môžu tiež dať krásnym dvojčatám nebývalý úspech vo svojej práci.Takže vďaka produktom s achátom môžu byť motivovaní hľadať svoj skutočný účel a nezastavovať sa pri zlyhaní.Achátové vlaky v Blížencoch rozvíjajú trpezlivosť a vytrvalosť.

Drahokam však má aj ďalšie cenné vlastnosti:

 • naplní životnú energiu slabých alebo chorých ľudí;
 • chráni pred závisťou a hnevom iných ľudí

Dvojčatá by si mali zvoliť teplé acháty - žlté, červené a oranžové.

Alexandrit

Čo je nevyhnutnépredstavitelia konštelácie Blíženci - tak je to v sile mysle a morálnej sile.Kameň chryzobylského plemena pomôže kompenzovať tieto charakterové vlastnosti.

Napriek tomu sa alexandrit javí skôr ako mystický klenot, pretože dokáže zmeniť svoju farbu.Na slnku vrhá zelený odtieň a s nástupom noci, s umelým svetlom sa zmení na fialovú.

Ak sa na povrchu kameňa objaví jedna alebo niekoľko žltých škvŕn, je to pre majiteľa znak, že stojí za to skontrolovať jeho zdravie a byť veľmi opatrný.

Beryl

Beryl je minerál cestovateľov.Symbolizuje úspešnú kariéru, energizuje, priťahuje pozitívnu energiu.Existuje presvedčenie, že šperky s berylom pomáhajú vyhrať v súdnych konaniach.Zvlášť by mali venovať pozornosť drahokam Blíženci, ktorí trpia vážnou lenivosťou a potláčanie myslenia.

Citrín

Zástupcovia prchavej konštelácie majú veľké ťažkosti so sústredením sa na niečo, a preto často trpia ťažkosťami pri štúdiu a práci.Môžete im odporučiť, aby odstránili túto chybu pomocou citrónu alebo medovo-zlatého kremeňa, nazývaného citrín.

A keďže sa Blíženci vyznačujú aj veľkým hazardom, majú sklon konať bezmyšlienkovo, riskujú, a preto citrín pomôže pri riešení týchto problémov.K svojim majiteľom a majiteľom sa stane lojálnym inteligentným priateľom.

karneol

pre Blížencovje charakteristické, že majú literárne a umelecké schopnosti.S pomocou šperkov s oranžovo-žltými alebo červenými karneolmi si budú môcť zlepšiť svoje zručnosti.

Karneol sa tiež aktívne používa v lithoterapii na liečenie patológií štítnej žľazy, kože a čriev.Lithoterapeuti veria, že liečivý účinok kameňa je spôsobený jeho slabou rádioaktivitou.

Blíženci - ktorý kameň je podľa horoskopu vhodný pre ženy od narodenia

Predpokladá sa, že všetci Blíženci sú rozdelení do troch kategórií v závislosti od konkrétneho dátumu narodenia.A pre každú kategóriu sú patrónové kamene.

 • Od 21. do 31. mája. Dievčatá a chlapci narodení v prvej dekáde tejto konštelácie majú dobre rozvinuté analytické a intuitívne myslenie.Na zvýšenie duševnej aktivity by mali kupovať výrobky s krištáľovým kameňom.Obsidiáni červenej a žltej farby im pomôžu zvýšiť ich sebaúctu.Ďalej sú vhodné také zelené minerály ako jadeit, malachit, amazonit, ktoré sú spojené s vernosťou, sebakontrola a čistotou.
 • Od 1. do 10. júna. Ak ste sa narodili v uvedenom období, je dôležité, aby ste bojovali proti svojmu egoizmu, temperamentu a vytrvalosti.Astrológovia preto navrhujú nákup šperkov s jantárom.Pre harmonizáciu príliš citlivých nervových systémov sú vhodné biele, ružové a žlté perly.Nepokojní dvojčatá, ktoré nemôžu žiť bez zmeny, by sa mali zamerať na chryzoprázu.
 • Od 11. do 21. júna. takéosobnosti sa vyznačujú obrovskou láskou k životu a láskou k deťom.Zdá sa im ľahšie ovládať svoje pocity ako iné Blíženci.Je pravda, že niekedy trpia útokmi agresie.Aby sa im pomohlo zbaviť hnevu a nenávisti, môžu perly (akejkoľvek farby, ale nie čiernej), rovnako ako smaragd a topaz.Pomôžu prilákať finančné toky k svojim vlastníkom.Môžete sa rozhodnúť pre ružovkasté alebo žlté zafíry, ktoré symbolizujú spravodlivosť a múdrosť.

Aké ďalšie minerály sú vhodné pre Blíženci?

 • almandíny - „kamene radosti“ sú jednou z odrôd granátu ružových a malinových odtieňov;
 • ouvarovite (zelené granátové jablko) - chráni veľkorysých jednotlivcov pred podvodnými, závisliacimi ľuďmi a krádežami;
 • rodonity - objavujú sa ako okrasné minerály ružových tónov, prebúdzajú údaje z nadaní;
 • Ametysty z fialového odtieňa - sú ideálne pre prvok vzduchu, chránia cestujúcich, športovcov a odvracajú temnú energiu.

Ktoré kamene sú nebezpečné?

Tu by som chcel okamžite poznamenať, že súčasní astrológovia často nesúhlasia s tým, ktoré kamene nie sú vhodné pre jednu alebo druhú konšteláciu.A často odporúčajú vybrať si patrónsky klenot a nesústrediť sa na znamenie, do ktorého Slnko dopadlo, ale na najslabšiu planétu v horoskope.

Všeobecne platí, že Blíženci by mali byť opatrní s takými zástupcami nerastného kráľovstva:

 • akvamarín;
 • krvavočervenágranátové jablko;
 • kocholong;
 • hematit (krv);
 • zelený jaspis;
 • Labrador;
 • modrý zafír;
 • modrý topaz.

To neznamená, že uvedené kamene určite nemôžete nosiť - pravdepodobne ich nemôžete na svojom tele príliš dlho držať a pravidelne si robiť prestávky.

Presné informácie sa však dajú získať iba vtedy, ak sa osobne porozprávate s rozumným odborníkom, ktorý urobí záver na základe vašich osobných údajov.