Ktorý kameň je vhodný pre ženy Panny: najlepšie talismany

Prečo potrebujete vedieť, ktorý kameň je vhodný pre panenské ženy?Táto informácia vám umožní zvoliť si ideálny amulet, ktorého vlastnosti najlepšie posilnia vaše silné stránky a neutralizujú slabé stránky.

Tipy

Budeme hovoriť o niekoľkých mineráloch, ktoré sú pre Pannu najvhodnejšie.Je však rovnako dôležité správne používať vybraný kameň, aby jeho magické vlastnosti pomohli a nepoškodili ho.

Tu je niekoľko odporúčaní:

 1. Ak chcete používať magické vlastnosti minerálu amuletu, musíte ho nosiť v náušniciach aleboprstene.V náhrdelníku, náramkoch alebo iných šperkoch sa kameň stane iba ozdobným prvkom
 2. Je žiaduce, aby šperky so zvoleným kameňom boli vyrobené zo striebra.Tento kov má veľmi pozitívnu energiu, ktorá zlepší magické vlastnosti amuletu, pomôže chrániť pred negatívnym.Zlato sa najlepšie vyhýba - neutralizuje všetky pozitívne vlastnosti amuletu
 3. Vyberte si kamene bez ostrých hrán a rohov, mali by byť oválne alebo okrúhle

A to je obzvlášť dôležité: dekorácia kameňomby ste chcelivyvolávajú pozitívne emócie.

Chrysopráza je pre pannu ideálnym talismanom

Ak neviete, ktorý kameň sa považuje za najvýhodnejší pre Pannu, vyberte chryzoprázu,Tento minerál pomôže úplne odhaliť pracovitosť a múdrosť predstaviteľov ženského zverokruhu.

Magické vlastnosti chryzoprázy v Panne sa prejavia takto:

 • Pomáha lepšie študovať, získavať vedomosti a analyzovať nové informácie.,Platí to najmä pre mladé Panny, ktoré študujú na vysokých školách
 • .
 • Rozvíjajte tvrdú prácu a usilovnú prácu, pomáhajte stanovovať ciele a choďte k nim, bez ohľadu na to, čo
 • Poskytuje svetskú múdrosť, pomáha robiť dobré rozhodnutia.v akejkoľvek ťažkej situácii

Čím staršie bude dievča, tým jasnejšia bude chrysopráza.

Jade - miluje šťastie

Výber nefritu ako talizmana sleduje tých Virgos, ktorí ešte v živote nestretli dôstojného spoločníka.Tento kameň je nielen neuveriteľne krásny, ale priťahuje aj vhodných partnerov, s ktorými je možné budovať dlhé, šťastné a harmonické vzťahy.

Magické vlastnosti nefritu:

 • Robí majiteľa talismanu neuveriteľne príťažlivým pre opačné pohlavie, mení ho na skutočný magnet pre pozornosť mužov
 • Zlepšuje zdravie žien a dodáva energiu.Je to vynikajúci amulet proti chorobám reprodukčného systému, pomocník pri liečbesterilita a mrazivosť
 • Oživuje šťastie potrebné na rýchle splnenie túžob

Ak začnete šperky nosiť neustále s nefritom, čoskoro si všimnete, ako rýchlo sa vaše sny začali plniť.Zlepší sa osobný život a zdravotné problémy sa vyriešia bezpečne.

Malachit je kameňom bohatstva a prosperity

Viry sa vyznačujú túžbou po materiálnom bohatstve, dokonca aj chamtivosťou.Ak teda finančné prostriedky v živote nie sú dostatočné, Panna trpí a cíti sa nespokojná.Šperky s malachitom pomôžu poburnúť peniaze a prilákať bohatstvo.

Magické vlastnosti malachitu :

 • Naučí vás skutočne hodnotiť, čo sa deje, robiť správne rozhodnutia vo finančnej oblastizáležitosti.Rozvíja racionalizmus a logické myslenie
 • Priťahuje finančné príležitosti, pomáha rýchlo vyrovnať dlhy, nezačína nové, zvyšuje príjem a hľadá nové zdroje príjmu
 • Pomáha chrániť existujúce úspory.Toto je obzvlášť dôležité, pretože Panna sa vyznačuje určitým mrhaním, ktoré narúša dosiahnutie finančnej stability

Dôležité: šperky z malachitu nemusia byť strieborné.Kameň môže byť tiež uzavretý do medi.Toto je jediná výnimka pre všetky talismany.

Talismany pre zdravie

Existujú dva kamene, ktoré pomáhajú Panne zostať zdravou a plnou silou.Jedná sa o zafír a smaragd.Napĺňajú životenergie, normalizovať stav aury, „uzdraviť“ čakrové čakanky.

Výsledkom je zlepšenie duchovného a následne fyzického zdravia.Príjemný bonus - nálada sa zlepší, podráždenosť zmizne, negatívne emócie sa len zriedka prejavia.

Pozrite si video o tom, ktorý kameň je vhodný pre pannu podľa dátumu narodenia:

Agate - rozvíja ženské kvality

Napriek tomu, žePanna je považovaná za jedno z najviac ženských znakov, jej predstavitelia sa vyznačujú určitou rigiditou, ktorá je v živote veľmi znepokojujúca.

Preto ak cítite nedostatok ženskosti a jemnosti, noste šperky s achátom.Tento kameň:

 • Prebudenie ženskosti, naplnenie ženskou, mäkkou energiou, vás doslova vyžaruje vnútorným svetlom, ktoré si všimnú všetci okolo.,Vytvára silnú bariéru proti zlému oku a kazu
 • Rozvíja magické schopnosti, ak má dievča túhu

Osobitne sa odporúča nosiť talismany s achátom pre ženy, ktoré sú nadšené ezoterikou, okultizmom a plánujú študovaťmágia.

Selenit je kamenná antistresa

Šperky s seleničitanom je výber Panien, ktorých život a odborná činnosť sú spojené s neustálym stresom.Tento kameň neutralizuje negatívnu energiu, pomáha byť menej nervózny a nemusí sa o nič starať.

Selenit vás chráni ako neviditeľná prekážkaz akýchkoľvek externých negatívov.Pomáha zostať mladými, krásnymi a atraktívnymi pre mužov na dlhú dobu.Eliminuje negatívne okolnosti, ktoré vám bránia v dosiahnutí vašich cieľov.

Vyhnite sa týmto kameňom

Existujú tiež talismany nebezpečné pre Pannu, ktoré sú veľmi nežiaduce používať:

 • Ruby - dodáva charakteru Panny agresivitu a podráždenosť.
 • Turmalín - narušuje energetické procesy
 • Tyrkysová - zbavuje vitalitu a energiu

Všetky ostatné kamene, ktorénedostali sa na tento zoznam, mali neutrálnu hodnotu a môžu sa použiť ako šperky.