Ktorý kameň je vhodný pre ženy Scorpio podľa dátumu narodenia

Škorpión je jedným z tajomných a komplexných predstaviteľov zverokruhu.Predstaviteľmi súhvezdia Škorpión sú temperamentný, nesmierne temperamentný a nepredvídateľnosť reakcií.Ktorý kameň je vhodný pre ženy Škorpión?Astrominerológovia sú si istí, že potrebujú minerály, aby upokojili výbušnú povahu jedovatého Škorpióna.

Napríklad, moja priateľka vždy nosí granátový náramok a náušnice na rokovania s potenciálnymi obchodnými partnermi: kameň jej pomáha robiť informované rozhodnutia a nevystrašiť kolegov ostrým prejavom temperamentu.V článku vám poviem o hlavných vlastnostiach kameňov prospešných pre Scorpios.Stručne budem hovoriť aj o zakázaných mineráloch.

Kamene podľa dátumu narodenia

Patroni narodení pred 2. novembromplanéta Mars, narodená od 3. do 13. novembra - Slnko a od 14. do 22. novembra - Venuša.Ochrana planét tiež ovplyvňuje určitý odtlačok na charakter Škorpióna, preto potrebujú rôzne kamene.

Vhodné sú ženy pod záštitou Marsu:

 • zafír;
 • malachit;
 • ametyst;
 • cievka;
 • tigrie oko;
 • červený jaspis;
 • kamienok;
 • hematit.

Výber nerastov je pomerne veľký, takže si vybertekamienky podľa chuti nebudú ťažké.Kamene si môžete kúpiť zo skupiny drahých a polodrahokamov, ale môžete si vybrať šperky alebo amulet z okrasných minerálov.

Ženy pod záštitou Slnka sú ako:

 • koralové;
 • sardonyx;
 • tyrkysová.

Odbory slnečnej planéty sa vyznačujú dobrou dispozíciou a šľachtou, výber drahokamov je pre nich malý.

Kamene sa rodia pod záštitou Venuše:

 • akvamarín;
 • beryl;
 • alexandrit;
 • smaragd;
 • granátové jablko;
 • topaz.

Dovoľte nám stručne zvážiť vlastnosti týchto minerálov.

​​

Coralpre zástupcov vodného prvku je najviac harmonickým minerálom.Upokojuje nepokojného Škorpióna, poskytuje vnútorný mier a rovnováhu, odstraňuje negatívne emócie a chráni pred páchaním zlých činov.Tento kameň stráca farbu pred ochorením svojej pani - choroba predpovedá.

Transparentný záhadnýberylvyvažuje a upokojuje ohnivého škorpióna.

Kamienokpomáha Škorpiónom odhaliť ich prirodzené údaje.

Cievkapomáha obmedzovať a nemýliť sa v zložitých situáciách.

Jasperpomáha dosahovať výšok v kariérnom raste bez konfliktov s konkurenciou a súpermi.Tyrkysovámá rovnaké vlastnosti : vďaka tomu sa Scorpios naučí byť pokojnejší, poddajnejší a ušľachtilejší.Tyrkysová pomôže transformovať nepriateľov na priateľov a podobne zmýšľajúcich ľudí.

Topaz pomáha vyrovnať sa s pesimizmom a otvára oči zlomyseľným kritikom.Vďaka tomu budú môcť Škorpióni vopred poznať zámery nepriateľa.

Ušľachtilýzafírpomáha v boji proti výbuchu hnevu a tiež odvracia obsedantné myšlienky.Astrominerológovia sa domnievajú, že toto je perfektný skvost pre ženy Škorpióna.

Ametystsa najlepšie nosí v striebornom ráme: týmto spôsobom bude môcť odhaliť všetky svoje vlastnosti a vlastnosti.Tento minerál upokojuje a dodáva vnútornú rovnováhu, posilňuje pamäť a dáva múdrosť.

Granátové jablkopomáha pri hľadaní spoločného jazyka pri rokovaniach a uzatváraní zmlúv.Je to ideálny minerál pre ženy podnikateľky.Poskytuje tiež vnútorný mier, harmóniu a múdrosť.

Rubinpomáha vyrovnať sa s neistotou a komplexmi, ktoré postupne ničia identitu Škorpióna.Vracia radosť zo života, pomáha optimalizovať pohľad na svet.Malo by sa však pamätať na to, že rubín je kontraindikovaný v agresívnych a rýchlo temperovaných povahách: posilňuje tieto vlastnosti a mení Škorpióna na netvora.Ruby je tiež kontraindikovaný u osôb na pokraji nervového zlyhania: zhoršuje stav.Tento drahokam môžu nosiť iba tí, ktorí trpia komplexmi.

Kamene pre lásku a vášeň

Na založenie milostných udalostí je potrebné venovať pozornosť týmto minerálom:

 • karneol;
 • opál;
 • beryl;
 • hematit.

Karnelianuhasí nadmernú povahu Škorpiónov a pomôže odhaliť skrytého šľachtica.kvalitný a bohatý vnútorný svet.Vďaka nemu budú môcť škorpióny nájsť kamaráta duše.

Opálmá tiež mierumilovný účinok na škorpióna: udeľuje múdrosť a obozretnosť.Tieto vlastnosti charakteru pomôžu posilniť vzťah v páre.

Berylpomáha oživiť umierajúcu vášeň, tento minerál sa často používa v láske kúzla.

Hematitzvyšuje sexualitu, ale nielen.Drahokam pomáha Škorpiónom stať sa múdrejšími, robiť ústupky a nezanedbávať kompromisy.To všetko prispeje k harmonizácii vzťahov s blízkymi a príbuznými.

Kamene pre zdravie

Na udržanie nervového systému v poriadku a zlepšenie zdravia musia Škorpióni venovať pozornosť týmto drahokamom:

 • granáty;
 • tyrkysová;
 • topaz;
 • zafír.

Granátové jablkoposilňuje, lieči bolesti v krku a migrénu.Žltý a hnedý klenot sa používajú pri liečbe vyrážok a iných kožných ochorení.

Tyrkysovápomáha normalizovať nočný spánok, zmierňuje bolesti hlavy a pľúcne ochorenia.

Stopazohm si nemôžete robiť starosti v ranom veku: tento minerál dáva aspoň mladistvý, aj keď nie večný.

Zafírje schopný zbaviť sa Škorpiónov mnohých ochorení, pretože sa považuje za univerzálny minerál pre toto označenie.

Talismany a amulety

Mnoho drahokamov má magické vlastnosti, ktoré sa používajú v rituáloch a ktoré chránia pred zlými silami.Napríklad kameňalexandritsa môže načasovaťupozorniť svojho majiteľa na nebezpečenstvo zmenou jeho základného odtieňa.Tento kameň sa stane skutočným priateľom Škorpióna, ak medzi nimi počas nákupu dôjde k dôvere.

Tigrie okodobre chráni pred negatívnou energiou a zlým okom, ale nielen.Je schopný varovať pred možnosťou krádeže, zrady blízkej osoby a nadchádzajúcich intríg.

Aquamarínje vynikajúcim amuletom.Kameň však musí byť vyrezaný z ušľachtilého kovu: platiny, striebra alebo zlata.

Ako si vybrať amulet?

Kryštály a minerály sú silnými magickými nástrojmi, pretože dokážu zaznamenávať a prenášať informácie.Astrominerológovia vám radia, aby ste si sami vybrali amulet z kameňa a citlivo počúvali vnútorné pocity.Môžete si vziať darček z drahokamov, ale iba od blízkej alebo známej osoby.

Poznámka!Najlepšie amulet a amulet je zdedený kameň.Obsahuje silu génov.

Ak je výzdoba kameňa poskytnutá neznámym človekom alebo cudzincom, je lepšie takúto prezentáciu odmietnuť.Tiež nemôžete používať šperky, ktoré sa nachádzajú na ulici alebo vo vnútri: prenášajú škody na zdraví alebo nebezpečné choroby.Očarované šperky sú špeciálne ponechané na nápadnom mieste, aby si ich ľudia mohli vyzdvihnúť.Spolu s výzdobou sa odoberie aj rozdelenie korupcie.

Ukradnuté drahokamy sú zdrojom rôznych neduhov.Je potrebné poznamenať, že minerály majú svoje vlastnévedomie a sú schopní odlíšiť majiteľa od zlodeja.V histórii existujú prípady, keď kamene zabili nelegálnych vlastníkov.

Zakázané kamene

Zistili sme, ktoré kamene sú vhodné pre Škorpióny, a teraz zvažujeme nežiaduce a nebezpečné minerály.Absolútny zákaz zahŕňa kamene oranžovej a žltej farby:

 • jantárová;
 • achát;
 • Onyx.

Tiež diamanty a perly nie sú vhodné pre Škorpiónov.Perly tak upokojujú temperamentného Škorpióna, že dokážu potlačiť všetky svoje prirodzené talenty.Tieto aktívne vecičky neustále potrebujú tras a dobrodružstvá, bez ktorých sa život zmení na nudnú rutinu.

Jantár a achát zbavujú iniciatívu Škorpión vôle k víťazstvu a trvalému rozhodnutiu.Sú tak vyčerpaní energie, že povedú k úplnej apatii a dokonca k depresii.

Ako zistiť minerál?Musíte držať kameň v ruke a počúvať vnútorné pocity.Ak sa objaví nepríjemný pocit alebo úzkosť, odmietnite amulet.