Ktorý kameň vyhovuje Vodnári podľa horoskopu

Minerály majú svoje vlastné vedomie a energiu, ktoré môžu človeka ovplyvniť.Od staroveku sa s nimi preto zaobchádzalo s veľkou opatrnosťou a rešpektom.Práškové minerály sa používali na liečenie chorôb, s očarovanými kameňmi, očarovali milovaných a priviedli ich do hrobu nepriateľov.Ktorý kameň je vhodný pre Vodnár?

Môj sused sa rozhodol ísť k astrológovi, aby zistil príčinu svojich zlyhaní.Ukázalo sa, že už dlho nosí šperky zo selenitu, čo má negatívny vplyv na jej energiu.Jeden sused odovzdal šperky do záložne a situácia sa začala zlepšovať.Dnes vám poviem o užitočných a zakázaných mineráloch pre znamenie Vodnár.

Vodnár: stručný opis označenia

Toto vzdušné označenie je pod záštitou dvoch planét - Urán a Saturn.Vodnár je spolu so Škorpiónom považovaný za jeden z komplexných znakov zverokruhu.Sú to intelektuálne rozvinutí ľudia, ktorí radi žonglujú slovami a nachádzajú potešenie z hier mysle.Niekedy sa môžu zdať sarkastické, pretože pre nich neexistuje žiadna hranica medzi smiešnymi a útočnými.Preto Aquarius potrebuje partnera, ktorý nie je cudzí sebaz ironii a sebakritike.

Poznámka!Vodnári sú umeleckou povahou, musia si pritiahnuť pozornosť verejnosti na potvrdenie.

Vodnár má však jednu funkciu: rýchlo strácajú svoju energetickú poistku a zotavujú sa príliš dlho.Preto sa krátke obdobia zábavy striedajú s dlhými obdobiamiapatia a lenivosť.Vďaka tejto funkcii Vodnári zriedka dokončia to, čo začali, a uprostred strácajú záujem.Okrem toho úroky zmiznú tak náhle, ako sa zdalo.

Poznámka!Oprava problémov je charakteristickou črtou Vodnára.Problém môže byť dokonca aj nákup pohovky.

Vodnár má ešte jednu charakteristickú a rozpoznateľnú črtu charakteru - hystériu.Toto znamenie môže upadnúť do hysterických vlastností aj pri tých najvýznamnejších príležitostiach, ktorým by sa nemala venovať pozornosť.Dramatizácia situácie, tendencia k preháňaniu - to je jeden zo spôsobov, ako upútať pozornosť.Vodnár potrebuje emócie druhých a nezáleží na tom, či sú pozitívne alebo negatívne.Je dôležité byť v centre pozornosti a cítiť sa v dopyte.

Vodnárka žije s emóciami a pocitmi, ktoré sa vyznačujú nestabilitou.Rýchlo sa veľmi zaujíma o nový román a rovnako rýchlo sa stáva sklamaným zo svojho nového vyvoleného a ochladzuje sa.V rodinnom živote táto dáma neustále hnevá z akéhokoľvek dôvodu a ukazuje jej náladový charakter.Rýchlo však odchádza a nasledujúci deň si ani nepamätá príčiny konfliktu.

Vodnára sa vyznačuje neštandardným zmyslom pre humor a netoleruje obmedzenia.Vodnári sa nelíšia vernosťou a zbožňujú flirtovanie na boku.Vždy sa však vracajú do rodiny, pretože nenávidia zmeny a oceňujú pohodlie.Vzťahy na strane potrebujú emocionálnu výživu a nové skúsenosti, bez ktorých budú chcieť.

Ktorý kameň je vhodnýAquarius

Preskúmali sme všeobecné charakteristiky označenia.Povaha a vlastnosti vnímania sveta však do veľkej miery závisia od desaťročia narodenia.Preto sa minerály musia vyberať v súlade s desaťročím:

21.01 - 1,02:

 • ametyst:
 • perly;
 • Aventurín.

Vodnári prvého desaťročia sú pod záštitou Venuše, vyznačujú sa tichou a romantickou dispozíciou a sú náchylní k melanchólii.Potrebujú minerály, ktoré sa napĺňajú energiou a pôsobia rozhodujúco.

2,02 - 11,02:

 • onyx;
 • ametyst;
 • tyrkysová;
 • Lapis lazuli.

Narodený v 2. dekáde je pod vedením Merkúra.Vyznačujú sa pesimistickým pohľadom na život a sú plné zlej irónie vo vzťahu k okolitej realite.Preto by sa mali uprednostniť minerály, ktoré zmierňujú zlý sarkazmus a zúfalý pesimizmus.

12.02 - 20.02:

 • zirkón;
 • granátové jablko;
 • zafír;
 • akvamarín.

Tieto Vodnári sú sponzorovaní mesačným svitom a často sú posadnutí.Určite musia bojovať za spravodlivosť, a to aj na úkor svojich vlastných záujmov a zdravia.Kvôli nezlučiteľnosti názorov a záhadnému princípu nemôžu v živote dosiahnuť ani malé veci.

Charakteristiky kameňov

Akvamarínje hlavným kameňom Vodnára.Astrominerológovia odporúčajú nosiť ho neustále.Studené blikanie priehľadného minerálu brzdí neochvejnú horlivosť a rozčarovanie Vodnára a upokojuje jeho búrlivú fantáziu.Hysteria a tempera minerálov ochladzuje,Chráni pred neprimeranými činmi a činmi pod vplyvom impulzívnosti.

Poznámka!Aquamarín a Vodnár sú vyrábané jeden pre druhého.

Akvamarín je kameň poctivých a otvorených ľudí, ktorý je pre Vodnára obzvlášť príťažlivý.V tomto sa ich energia úplne zhoduje.Tandem z akvamarínu a Vodnára však môže viesť k tvrdému boju za spravodlivosť a utopické ideály, v dôsledku čoho Vodnár stratí posledné drobky vitality.Revolučný zápal a nadšenie však najčastejšie miznú predčasne a reformná činnosť zostáva neúplná.Vodnár preto potrebuje rovnako zmýšľajúcu osobu, ktorá bude schopná dokončiť to, čo sa začalo až do konca.

Ametystvylučuje samokopanie a vnútorné trápenie, zbytočné myšlienky a filozofické myšlienky o osude vesmíru.Ametyst jemne a nenápadne pristane Vodnára, zostupujúc zo siedmeho neba na hriešnu zem.Ametyst tiež odhaľuje jasnozrivosť a jasnosť vedomostí, vďaka čomu môže Vodnár predpovedať budúcnosť.Minerál chráni pred čiernou mágiou a čarodejníctvom.

Granátové jablkoje jedným z obľúbených klenotov Vodnára.Pomáha dosiahnuť kariérne výšky a získať uznanie.Ale astrominerológovia neodporúčajú nosenie červeného achátu ľuďom s miernym temperamentom, pretože to zvyšuje mieru konfliktu.Namiesto červenej si môžete vybrať oranžovú alebo zelenú.Granátové jablko je amulet lásky a zabraňuje rozpadu manželstva.

Poznámka!Minerály s prepadmi sú pre Vodnára kontraindikované: vyvolávajú fantázie a zavádzajú do sveta snov.

Zirkónpomáha Vodnári v akejkoľvek oblasti činnosti, ktorú podniknú.Ak je potrebné dosiahnuť úspech v podnikaní a zvýšiť cash flow, je lepšie nenájdiť zirkón.Okrem toho zirkón akumuluje negatívnu energiu nasmerovanú na svojho majiteľa.Aby sa zabránilo praskaniu kameňa v dôsledku nahromadenej negativity, čistí sa raz týždenne pod tečúcou vodou.Minerál môžete tiež vyčistiť nad plameňom sviečky a soľou.

Rose Quartzpomáha Vodnári prekonať melanchóliu a nepadnúť priamo do depresie.Minerál pomáha prekonávať ťažkosti na ceste, vyrovnať sa s pochybnosťami.Ružová farba dodáva radosť zo života, zapĺňa šťastím a pokojom, pomáha nájsť inšpiráciu.

Tyrkysovápriťahuje šťastie.Tento skvost je spájaný s hlavnou planétou Vodnára - Urán.Tyrkysová prinesie úspech v láske, podnikaní a posilní zdravie, pomôže nájsť priateľov.

Fluoritsi zaslúži osobitnú pozornosť, pretože sa líši v kubickej podobe a syntetizuje samy o sebe energie Uránu a Saturn.To zavádza nedostatok stability do života Vodnára, štruktúruje spôsob života a myslenia.Rovnako ako akvamarín, aj fluorit pomáha odhaliť tvorivý potenciál jeho vlastníka.

Perlypomôžu vodárskym ženám stať sa mäkšími a tolerantnejšími.Astrominerológovia radia ženatým ženám, aby si kúpili aspoň jeden šperk s týmto krásnym kameňom.Nesezdané dievčatá sú lepšie, keď nemajú perly.