Kúzla lásky

Láska je pocit, ktorý môže urobiť každého človeka šťastnejším a pridať k jeho životu živšie farby a pozitívne chvíle.Bohužiaľ, zďaleka nie je všetko také, že sa všetko vyvíja tak harmonickým spôsobom, že obe polovice sa môžu navzájom nájsť a vytvoriť šťastný vzťah.Záchrana potom príde na kúzlo - najmä talismany pre lásku.

Čo je to

Talisman lásky je určitý objekt alebo symbol,ktorý sa hovorí takým spôsobom, aby pritiahol osobu.čo potrebuje (v tomto prípade, láska).Je dôležité, aby nosič maskota mal dostatočnú pevnosť, pretože v opačnom prípade hrozí jeho rýchle zhoršenie a strata jeho magických vlastností.Okrem toho je dôležitá kompaktnosť, pretože je vhodné mať túto vec stále so sebou.Samozrejme, musíte, aby talisman vzbudil vašu súcit.

Prvé talizmany lásky sa objavili veľmi dávno - pred niekoľkými tisícročiami.Dnes už magické vybavenie nie je tak populárne, ale účinnosť metódy sa neznížila.

Možnosti maskota pre lásku

Ak ste unavení z osamelosti, chcete do svojho života priniesť tento čistý a úprimný pocit , použite nasledujúce možnosti na vytvorenie amuletov.,

Feng Shui milujú talizmany

Feng Shui talizmany majú silnú energiua umožnia vám získať, čo chcete.Chcete lákať alebo držať lásku?Držať sa takéhotipy.

V celom byte by sa malo umiestniť niekoľko červených sviečok- určite to pritiahne lásku a prispeje k porozumeniu vo vzťahoch a harmónii.Práve červené sviečky sú zodpovedné za energiu lásky, ktorú do domu aktívne priťahujú.Na zvýšenie účinku je tiež potrebné umiestniť okolo obydlia niekoľko efektívnych talizmov :

1. Vtáky. Umenie Feng Shui využíva obrazy vtákov na aktiváciu lásky, romantiky.Je však dôležité, aby išlo o pár vtákov.A pôsobenie maskota sa ešte viac zintenzívni, ak je vták vyrobený z keramiky alebo porcelánu.Prevládajúce farby sú červené a žlté, priťahujú šťastie v láske.Najpriaznivejšie vtáky na hľadanie v druhej polovici sú: labute, žeriavy, holuby, kačky.Sú to bytosti, ktoré pôsobia ako symboly vernej a večnej lásky, šťastia v páre.

2.Váza. Môže sa vám zdať čudné, ale žlté a červené vázy sú tiež symbolmi lásky a dlhodobých vzťahov.Plus vázy sú, ako ukazuje prax, jedným z najúčinnejších milostných talismanov.Naplnia svojich majiteľov energiou lásky a šťastia a zároveň si zachovajú pozitívnu energiu v miestnosti.

Ak sa rozhodnete pre túto konkrétnu verziu talismanu, mali by ste venovať pozornosť možnostiam vyrobeným z keramiky alebo krištáľu, ktoré majú široký podstavec a úzky krk.Práve oni najaktívnejšie priťahujú lásku k domu.

3.Kúzelné kamene .Veľmi efektívny maskot lásky je správne vybraný kameň.Môžete použiť niekoľko možností naraz.Odporúčame vám zvoliť: nefrit, krištáľ, hematit, ružencový kremeň, červený jaspis.

Kúzelné kamene sa nachádzajú v juhozápadnej časti obydlia. Za túto oblasť je zodpovedná láska a vzájomná harmónia.Je však dôležité, aby kameň mal kruhový alebo oválny tvar.Zároveň nehrá veľkú úlohu, na ktorom z navrhovaných kameňov sa zastavíte, je dôležité, aby mali párové číslo.

Pre tých, ktorí už sú vo vzťahu, talismanove kamene pomôžu zvýšiť odolnosť únie.A ak sa práve pripravujete na to, aby ste do svojho života pustili lásku, kameň tento proces urýchli a veľmi skoro sa budete môcť stretnúť s osobou, s ktorou chcete byť, až do konca svojich dní.

Talizman lásky s pomarančom vlastnými rukami

Na rozdiel od nebezpečných občerstvení a kúziel lásky nebude mať takéto čarodejníctvo vplyv na vedomie človeka, ale priťahuje presne toho, kto úprimne upúta.milujem ťa.Ak chcete vytvoriť amulet, ktorý vám umožní vylepšiť vaše milostné záležitosti, budete musieť zásobiť tieto zložky:

  • s jednou veľkou čerstvou oranžovou;
  • 20 gramov drvenej škorice;
  • 20 gramov koriandra;
  • 20 gramov drveného zázvoru;
  • 10 gramov drveného fialového koreňa;
  • pár klinčekov.

Musíte si vziať ovocie oboma rukami a predstaviť si, že obsahuje všetku lásku, ktorú vytak sa chcete dostať.Predstavte si, že ste sa už stali šťastnými a milovanými, a potom nakreslite srdcom klinčekom.

Celú guľu musíte nabiť energiou a zároveň ju zakryť škoricou.Potom zoberte všetky korenia a skombinujte ich.Do výslednej zmesi pomaly nalejte pomaranč.Potom by ste mali zapáliť sedem ružových sviečok a usporiadať ich do kruhu.V strede je umiestnený kontajner s amuletom a vyslovujú sa tieto slová:

„Len čo tieto sviečky horia, láskajte sa.Nabite môjho talismana energiou lásky.Tak nech je to. “

Musíte počkať, kým horia sviečky, potom zoberte sedem ružových stužiek a obinte nimi oranžovú bandáž.Potom zaveste amulet na hlavu postele a pripravte sa na zástup fanúšikov.

Mágia vždy funguje, ak v ňu úprimne veríte, dúfame, že tento článok vám pomôže nájsť vašu lásku!