Kúzla pre šťastie a peniaze

Ľudia z ďalekého staroveku hľadali univerzálnu metódu získavania šťastia.Počúvali znamenia, obracali sa na veštcov o magickú pomoc a boli tiež veľmi populárni a objavili sa talismany pre šťastie a peniaze.Aby ste dosiahli to, čo chcete, musíte si vyrobiť talizman podľa špeciálnych zásad. V tomto materiáli vám podrobne povieme, ako to urobiť.

Čo je to talizman

Talizman je predmet , ktorý má posvätný význam a je schopný priniesť určité veci do života majiteľa (v tomtofinancovanie prípadov).Spravidla je aktivovaná osobnou energiou stvoriteľa.Najobľúbenejšie sú druhy talizmov, ktoré boli vyrobené vlastnou rukou.

Príklady účinných talismanov

  1. Čínske mince Feng Shuisú pomerne časté a používajú ich mnohítalismany na prilákanie peňazí .Spravidla sú mince zviazané červenou stuhou a sú zavesené v domácnosti alebo na pracovisku.Takého talisman si môžete kúpiť v obchodoch venovaných téme Feng Shui.Tam nájdete všetky potrebné materiály, pomocou ktorých si tento amulet vyrobíte vlastnými rukami.

Podľa teórie Feng Shui by sa osobitná pozornosť mala venovať počtu zviazaných mincí:

  • 2 - symbolizujú bohatstvo.Takýto amulet by sa mal umiestniť do peňaženky alebo do banky.
  • 3 - šetriť a zvyšovať príjmy.Sú najobľúbenejšie v tradícii Feng Shui.Odporúča sa ich zamiešaťAkékoľvek miesta v dome, kde sa cudzinci nemôžu dostať.
  • 6 - sú zosobnením vzájomnej pomoci, podpory a prospechu z osudu.Takýto talizman sa môže bezpečne umiestniť do akejkoľvek miestnosti, je však dôležité, aby sa nachádzal v severozápadnom smere.
  • 9 - sa javia ako symboly deviatich cisárov podporujúcich majiteľa.Je to mimoriadne silný energetickytalizman za peniaze , ktorý tiež mení život k lepšiemu.

Keď sa obraciam na čínske mince, požiadajte o pomoc, nemali by ste zabúdať, že vydržia iba 12 mesiacov.Potom bude potrebné amulet aktualizovať, na tento účel sa mince s páskou vymieňajú alebo čistia vodou a soľou.

2.Vzácna minca. Funguje ako silný amulet s peniazmi, ktorý sa dá ľahko vytvoriť vlastnými rukami.Ak to chcete urobiť, vezmite si vzácnu (alebo obyčajnú) mincu, ktorá odišla osobe v šťastnej dobe jeho života.Potom sa do peňaženky vložia pamätné peniaze, pričom by sa nemalo dovoliť, aby prichádzali do styku s inými peniazmi.Amulet je aktivovaný mesačným svetlom (to sa deje v prvej alebo druhej fáze mesiaca).Na zvýšenie účinku sa vzácna minca najlepšie umiestni do nedávno zakúpenej peňaženky.

3.Šťastieho trojuholníka. Dokáže do vášho života pritiahnuť úspech, prosperitu a pozitívnu energiu.Pre svoju vlastnú produkciu musíte pripraviť 12 mincí a vytvoriť trojuholník s rôznymi symbolmi.

Vytlačí sa alebo skopíruje prázdny znak pre trojuholník.Najlepšie je zobrať kartón alebo hrubý papier ako materiál.v strede je vyrezaná diera, ktorá bude mať o niečo menšiu veľkosť ako mince použité v tomto rituále.

Osobitná pozornosť sa venuje výberu mincí: uistite sa, že rok výroby nie je rovný, vyberá sa iba jeden druh mince.

Samotný rituál sa vykonáva takto:

  • Mince sa odoberajú, mierne otrasené, pričom si musíte predstaviť finančný úspech, pohodu a naplnenie všetkých túžob.
  • Potom otvorte dlaň a hodte mince na stôl.
  • Starostlivo ich zvažujete a ponechávajú sa iba tie, ktoré padli na obraz orla, postup sa opakuje, kým nezostane iba jedna minca.
  • Táto minca by sa mala umiestniť do otvoru medzi trojuholníkmi, aby bola viditeľná.Lepidlo môžete použiť pre väčšie pohodlie.
  • Talisman teraz leží v peňaženke alebo visí na zelenej nite v byte.Pomôže to prilákať šťastie vo všetkých oblastiach života a finančnej prosperity.

4.Magnety šťastia. Kúzla šťastia a peniaze sa veľmi často vyrábajú z položiek používaných v kasínovom priemysle.Tak celkom populárny talisman je žetón z kasína alebo pikový jack.Runy, ako aj rôzne alchymické príznaky sa na ne často aplikujú a potom umiestňujú do peňaženky.A niekedy visia na krku vo forme prívesku na retiazku.

Kocky môžete použiť aj ako talisman peňazí, budete ich musieť správne spracovať a nabiť magickou silou.Do výklenkovumiestnené na plochách kocky sú prilepené malé pasty a okolo okrajov sú nakreslené runové symboly alebo symboly planét Merkur, Saturn, Jupiter, Mars, Slnko a Venuša.

Štvorcové aspekty kocky budú symbolizovať stálosť, silu a silu štyroch prvkov.A stabilita postavy a jej použitie v hazardných hrách pritiahnu šťastie a urobia z vás majstra vášho života.Talisman sa nosí v peňaženke alebo na krku ako prívesok.

Teraz viete, ako prilákať finančný úspech pomocou efektívnych talismanov za peniaze a šťastie.Hlavnou vecou je úprimne veriť v ich magickú moc a na sekundu o tom nepochybovať.Prajeme vám, aby ste vždy mali veľa peňazí a vždy sa cítili ako obľúbení veštci!