Kúzla tetovania - čo si vybrať?

Zobrazenie posvätných symbolov na odevoch, zbraniach a ľudskom tele sa používa už od staroveku.Na rozdiel od moderných ľudí, ktorí používajú tetovanie ako dekoráciu, starí ľudia verili v ich mystický význam.Kúzla sa používali na ochranu pred temnými silami, na útok nepriateľov a na záchranu životov.Zoberme si základné významy obrázkov na tele.

Druhy ochranných tetovaní

Teraz si v tele mladých ľudí môžete všimnúť rôzne nápisy, značky a obrázky.Všetky obrázky možno rozdeliť do nasledujúcich typov:

 • citáty z náboženských textov;
 • runové písmená alebo stavy;
 • slovanské runy a kúzla ;
 • staré postavy;
 • keltské vzory;
 • obrázok zvierat.

Veľmi obľúbený je obraz lapača snov, oko Horusa, čierne slnko, slovanské symboly a hieroglyfy.Druh ochrany pred čiernou energiou a démonickými silami je obraz masky: podvádza zlo a odstraňuje zlo z človeka.

Predtým sa masky používali počas rituáluakcie, kamufláž a kozmetika na tvári - zlí duchovia nedokázali rozpoznať človeka.V modernom svete získala kozmetika iný význam a začala slúžiť ako dekoratívna dekorácia.

Medzi zvieratami a hmyzom sú populárne:

 • kobylka;
 • ​​
 • lienka;
 • pavúk a včely;
 • chrobák scarab;
 • iné zvieratá celkom.

Medzi budhistickými symbolmi sú populárne;

 • mandala Om;
 • bodhisattva;
 • lotos.

Tetovania sa používajú na ktorúkoľvek časť tela - ruky, zápästia, chodidlá, chrbát alebo hrudník.Malo by sa však pamätať na to, že neznámy obraz na tele môže nepriaznivo ovplyvniť osud osoby.Pred použitím vzoru na pokožku musíte poznať mystický význam vzoru alebo symbolu.

Význam populárnych amuletov

Zvážte význam a význam amuletov, ktoré na tele najčastejšie zobrazujú moderné dievčatá a chlapci.

Dreamcatcher

Tento symbol indiánskeho pôvodu je určený na ochranu pred zlými duchmi - zachytáva ich prepracovaným spôsobom.-NET.Amulet chráni tak v noci, ako aj počas dňa.Zvyčajne sa do lapača snov pridá obrázok pavúka - to môže zachrániť človeka pred vážnym poškodením a zlým okom.

Čierne slnko

Tento symbol slúži na ochranu pred zlým okom a poškodením ľudí.Tento slovanský amulet okrem ochrany posilňuje vplyv pôrodného kanálu a pomáha komunikovať s iným svetom.Preto je tento symbol obľúbený medzi kúzelníkmi a mágmi.

Avšak,čierne slnko je druhá strana, ktorú by mal vedieť každýSymbol sa zmení na deštruktívnu stránku pre tých, ktorí nežijú podľa svedomia a cti.Preto si vyberte čierne slnko ako talizman a buďte pripravení viesť dôstojný a čestný život.Potom tento symbol prinesie úžitok vášmu životu.

Keltské vzory

V poslednom období sa stala populárna aj línia a vzory.Keltské amulety tetovanie symbolizujú životnú cestu osoby, ktorej musí prejsť.Predpokladá sa, že základom vzorov boli Kelti bohovia, a to sa nemení.

Podľa keltských názorov nemá cesta človeka začiatok ani koniec - je nekonečná vo víre znovuzrodení.Účelom vzorov je viesť človeka k duchovnému rastu, vymaniť sa z okov smrteľného sveta a nasmerovať ho na cestu pravdy.

All-Seeing Eye

Na tele moderných ľudí a amerického dolára je viditeľný trojuholník s okom.Tento starodávny symbol nesie vhľad a intuitívne znalosti.V súčasnosti je na tele zobrazené vševidúce oko, aby sa chránilo pred zlými očami, problémami a problémami.Symbol sa niekedy používa na zdôraznenie jeho originality a tajomstva.

Hieroglyfy

Tajomstvo a neobvyklosť hieroglyfov priťahuje moderných ľudí.Obrázky nájdete na krku, ramenách, chrbte.Hieroglyf zvyčajne nesie určitú myšlienku napísanú v symbole.Môže to byť myšlienka úprimnosti, zdravia, bohatstva, zmeny ročných období.

Runové tetovania

Medzi runovými postavami sa rozlišujú škandinávske a slovanské spisy.Každá runa má svoj vlastný posvätný význam, ktorý môže radikálne ovplyvniť život človeka.Niekedy zobrazujú ligatúru run - kombináciu niekoľkých znakov.

Slovanské kúzla-tetovanie

V poslednej dobe sa hojne používali slovanské kúzla.Oživenie predkresťanskej kultúry získava na sile a priťahuje čoraz viac ľudí svojou harmonickou a zrozumiteľnou symbolikou.Telo zobrazuje slovanských bohov (Veles, Perun, Svarog, Dazhdbog, Yarilo, Makosh, Stribog) alebo symbolický obraz amuletov:

Existujú mužské a ženské slovanské strážne symboly, ktoré majú pozitívny vplyv na energiu.Preto je neprijateľné znázorňovať mužský symbol na ženskom tele a naopak.

Kolyadnik

Je to amulet muža a v extrémnych situáciách poskytuje nebojácnosť a nezraniteľnosť.V starovekom Rusku sa koledy nosili od detstva.Poskytuje múdrosť, zabraňuje neprimeranému použitiu fyzickej sily.

Námestie Svarog

Je to tiež mužské kúzlo.Pomáha pri práci, dáva silu a vynaliezavosť.

Valkyrie

Chráni bojovníkov v boji, poskytuje stav potrebnej agresie a nebojácnosti.Agresia Valkyrie je však kontrolovaná a múdra - eliminuje nadmerný hnev, dáva svojmu oddeleniu schopnosť ovládať sa sama.

Solárny (keltský) kríž

Poskytuje odvahu, vytrvalosť a sebavedomie asprávna vec.V staroveku bol kríž zobrazený na vojenských štítoch.To bolo veril, že nepriateľ nemohol zničiť taký štít.