Kvet „Mužské šťastie“ - znaky a povery

Po prvýkrát, čo si kúpili kvetinu, mužské šťastie, väčšina ľudí o nej nepozná znamenia a povery.Samotná táto rastlina vyzerá zaujímavo a svetle, takže sa do domu privádza ako dekorácia.Názov kvetu však znie dosť zaujímavo, takže tu ste!Dnes zistíte, že ste toto „domáce zviera“ priniesli na nič za nič ...

Aké sú príznaky, ktoré s ním súvisia?

 • Domáce rastliny veľmi zriedka potešia svojich majiteľov farbou.Akonáhle sú ozdobené kvetmi s charakteristickou tyčinkou, je to znak osudu: v živote hlavy rodiny (a možno aj všetkých domácností) zapadá biely pruh.
 • Predpokladá sa, že muži si musia kúpiť iba rastlinu s modrými kvetmi, pretože táto farba je najvhodnejšia pre silnejší sex.Ezoterici však nesúhlasia: pre silnejšie sexuálne anthúria s červenými, bielymi a dokonca ružovými kvetmi sa domnievajú, že sú rovnako dobré.
 • Šťastie mužov sa počas obdobia kvitnutia stáva skutočným talizmanom.
 • Kvetina, ktorú ste kúpili osobne, nepochybne prinesie do domu veľa pozitívnych vecí.Ale rastlina, ktorú vám niekto dal, bude mať silné magické vlastnosti.
 • Predpokladá sa, že táto rastlina postihuje iba ľudí, ale nie je to úplne pravda.Ezoterike sa odporúča, aby si to udržali a páry, najmä príliš emotívne, často triedia vzťahy.Anthurium vyhladí „rohy“ v komunikácii takého páru a dodá do domu harmóniu absorbovaním negativity vo vzduchu.
 • Šťastie mužov sa prejavuje aj ľuďom trpiacim kardiovaskulárnymi ochoreniamichoroby.Mnohí kúzelníci odporúčajú dať svojim starým rodičom kvetinu, pretože vďaka tomuto svetlému obyvateľovi okenného parapetu sa budú cítiť oveľa lepšie.
 • Toto je „energetická“ batéria ”pre melancholiku, ako aj pre osobu, ktorej práca je spojená s neustálou komunikáciou, a doslova ju„ vyhorí “.V domoch, kde „lakové“ listy anthuria zmenia farbu na zelenú, sa zriedka cítia smutné a oddávajú sa.
 • Niektorí tradiční liečitelia radia, aby túto rastlinu priniesli muži, ktorí mali prvé problémy so zdravím mužov, najmä s mužskou silou.
 • Anthurium môže byť tiež predložené osamelému dievčaťu v manželskom veku.Ak do izby vloží kvetináč (najlepšie na nočný stolík, môže to byť aj na okne, ak je umiestnené blízko postele), kvetina bude lákať svojho ženícha v priebehu času a budúci manžel bude veľmi hodný človek.
 • Ak sa dievča - milenka anthurium ožení (alebo začne žiť s mužom), mala by sa do dvojice s anthuriom priviesť ďalšia rastlina nazývaná ženské šťastie.O ňom - ​​nižšie.Dôležité: Na to, aby obe rastliny „pracovali“ v plnej miere, musí sa každý z manželov osobne starať o svoju rastlinu.To znamená, že chlap zalieva muža a dievča je ženským šťastím.
 • Je vo vašej rodine stále nedostatok peňazí?Nepotrebujete ani jeden, ale niekoľko kvetináčov s týmito kvetmi naraz (môžu mať rovnaké alebo rôzne odtiene - to nie je nevyhnutné).Keď sa o ne staráte, vaša peňaženka bude tučná.

Dôležité!Najlepšie je dať do spálne hrniec mužského šťastia.A vedľa toho by nemali byť elektrické spotrebiče - ukradnú magickú energiu tohto živého talismana.

Ako sa starať o kvetinu, aby nezomrela?

Iba zdravá a šťastná rastlina môže odniesť problémy z domu a prinesie šťastie.Aby listy mužského šťastia nezmizli, musíte sa o rastlinu starať po celý rok, pretože je dosť rozmarná.Ako niektorí hostesky vtipkujú: „Nuž, jeden na jedného ako môj manžel!“

 • Anthurium zaobchádza rovnako teplom, ako aj chladom, s rovnakým pohŕdaním;tak na presušenú pôdu, ako aj na hojné zalievanie.Všetko, čo potrebuje, je s mierou - teplo aj vlhkosť.Trochu zalejte vodou, len čo zem v kvetináči vyschne.
 • Je pozoruhodné, že v lete sa musí schovať v tieni av zime na slnečný okenný parapet.
 • Návrhy sa považujú za hlavného nepriateľa mužského šťastia.Preto by sa nemalo uchovávať na problémovom okne, z ktorého neustále fúka, ani na klimatizácii.
 • Z času na čas zanecháva lásku.Naopak, kvety môžu dokonca ochorieť pri kontakte s vodou.
 • Rastlina sa opätovne pestuje na jar.Potrebuje to váš miláčik?Áno, ak korene, ktoré sa doň nezmestia, už z kvetu vyčnívajú alebo ak je pôda vo vnútri pokrytá bielym kvetom.Urob to pomocou prekládky.Ak je váš „zelený priateľ“ pokrytý kvetmi, je to v poriadku.
 • Korene nemajú radi hlboké kvetináče (zabraňujú kvitnutiu).Podľa chuti sú to pôdy s listnatým humusom ačastice machu, ako aj drenáž.
 • Ihneď po presadení ho nezalievajte najmenej 2 týždne.
 • Mladé Anthurium sa transplantuje každú jar.Ak dosiahol značný vek (starší ako 4 roky), môže sa s ním manipulovať raz za 3 roky.

Ezoterici si všimli: ak sa listy tohto „stvorenia“ napriek opatrnému odchodu nevyhnutne stratia, môže to naznačovať zlé mentálne vlastnosti jeho majiteľa.

S ktorou rastlinou by mal byť „ženatý“?

Aby sa Anthurium mohlo viac „otvoriť“ v dome, v ktorom pár žije, je „posilnené“ inou kvetinou - ženským šťastím alebo spathiphyllum.Tieto rastliny dokonca vyzerajú trochu podobne - rovnaké široké tropické listy, ploché jednolôžkové lístky, dlhé tyčinky.

Nech už je rozmaru anthurium, ženské šťastie sa dá umiestniť nielen vedľa neho na okenný parapet, ale tiež ho zasadiť do jedného kvetináča - rastliny spolu budú existovať spolu ako skutočný manželský pár.Mimochodom, vo vzťahoch majiteľov týchto domácich miláčikov sa vytvára maximálna harmónia.

Ak sa každý z manželov stará o kvetinu „vďaka nemu“, mágia týchto detí prírody nielenže rozšíri rodinnú lásku, ale prebudí ju tiež, ak tento pocit nudí život.A okrem toho, susedné rastliny pritiahnu do rodiny dokonca materiálne bohatstvo.