Kvety vo sne - interpretácia kníh snov

Pokúsme sa prísť na to, o čom kvety snívajú analýzou predpovedí populárnych kníh snov.Zostavil som pre vás najbežnejšie interpretácie, prečítajte si článok a analyzujte svoje sny, aby ste boli pripravení na udalosti v skutočnom živote.

Dreamova kniha Wangiho

Vidieť kvety vo sne podľa starodávnej prorokyne znamená:

 1. Ak ste vo sne vybrali jemné kvety na tkanie vencov alebo na kyticu, takže v skutočnom živote svoje povolanie veľmi rýchlo nájdete.Je to symbol zmeny svetonázoru, odmietnutia všetkého, čo ničí a bráni pokroku.
 2. Ak sa do pokožky vstreknú pichnutia, je to nepriaznivý znak.Budete musieť zažiť neuveriteľnú silu emocionálnu alebo fyzickú bolesť.Dôvodom bude zrada toho, koho máte najradšej.
 3. Ak niektorý darebák zničil kvety pred vašimi očami, znamená to, že máte veľa chorých, ktorí čakajú na vhodný okamih, aby vás pripravili.Pri zaobchádzaní s neznámymi ľuďmi buďte opatrní.
 4. Venujte pozornosť tomu, koľko lístkov má kvetina.Čím viac je, tým viac ste zavretí a tým ťažšie je pre vás nájsť spoločný jazyk s ľuďmi.Musíme sa naučiť viac dôverovať a úprimne prejavovať svoje pocity.
 5. Kytica, ktorá vyžaruje príjemnú vôňu, predstavuje romantický rande s osobou, ktorej ste už dlho boli.majú citlivé pocity.Môžete ho dokonca pozvať aj sám - bude mať takúto iniciatívu.
 6. Interiérové ​​kvety v kvetináči snívajú o nepríjemných správach o smrti osoby, ktorú poznáte.Ale iba ak ste ho vo sne dostali ako darček.
 7. Veniec poľných sedmokrásk je priaznivým znamením, ktoré sľubuje skoré stretnutie s mužom vašich snov.Vyvolá sa veľmi romantický vzťah, v ktorom budete úplne spokojní.
 8. Muž, ktorý vám dáva obrovskú kyticu, hovorí, že v skutočnom živote zažívate túžbu a duchovnú osamelosť, aj keď si to neuvedomujete.Je na čase, aby ste vyplnili svoju obvyklú zábavu živými a zaujímavými dojmami, inak nie ďaleko od depresie.
 9. Výsadba semien kvetov vo sne - v skutočnosti získať určité materiálne výhody.Niekto, komu ste v minulosti pomohli, vám bude chcieť veľkodušne poďakovať za peniaze.Hlavnou vecou nie je odmietnuť taký dar, je vyrobený úprimne a zo srdca.Odmietnutím darcu urazíte.
 10. Ikebana sníva o mimoriadnej udalosti.Už sa usadila vo vašom tele, ale zatiaľ sa necíti.Vyšetrené lekárom.S najväčšou pravdepodobnosťou je choroba spojená s reprodukčným systémom žien.

Miller's Dream Book

Autor tejto obľúbenej knihy snov uvádza svoje jedinečné predpovede:

 1. Záhrada alebo kvety vysnívajú veľkú radosť.V skutočnosti sa vám stane niečo veľmi príjemné.Ale iba pod podmienkou, že okvetné lístky boli jasnéalebo svetlé, nezvlnené.
 2. Zvädnuté alebo vyblednuté kytice však snívajú v očakávaní všetkých druhov problémov.Možno veľmi skoro budete musieť byť vážne rozčarovaný niekým vo vašom okolí alebo stratiť prácu.
 3. V prípade slobodných dievčat snom s kvetmi sľubuje neuveriteľná pozornosť fanúšikov.Musíte sa len natiahnuť a vybrať si tých, ktorí sú pre to hodní.Nerobte chybu pri výbere, počúvajte svoje srdce a intuíciu.
 4. Kvety pestované v púšti sú nepriaznivým znakom.Sľubuje zlé správy, že budete musieť neustále čeliť.Uistite sa však, že vaša duševná sila je dostatočná na prežitie bolesti a zvládnutie akýchkoľvek problémov.

Loffova kniha snov

Autor tejto snovej knihy odporúča venovať pozornosť farbe lístkov, ktoré ste si všimli vo sne.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Ruže s atypickou farbou lístkov, ktoré sa nenachádzajú v prírode, snívajú o žiarlivosti.Budete žiarliť, takže sa snažte nevytvárať základ pre podozrenie a neobťažovať s tým svoju druhú polovicu.
 2. Ak dáte niekomu kyticu ako darček, znamená to, že v skutočnosti sa budete musieť rozlúčiť s niektorými dôležitými vecami, ktoré prinesú nespokojnosť.Pokúste sa rozhodnúť, ako môžete túto stratu kompenzovať.
 3. Vetvičky šeřík môžu snívať otravu, vážne ochorenie alebo dokonca smrť.Nemoc sa vás nemusí týkať, ale jedného z ľudí, s ktorým často komunikujete.
 4. Sedmikrásky tvrdia, že nie ste si istí svojimi pocitmi pre vyvoleného,nevidíš svoju budúcnosť v jeho blízkosti.Iba úprimná konverzácia s milencom pomôže rozotrieť všetky „a“ ​​a nakoniec rozhodnúť.
 5. Orchidey vám povedia, že vaša sexuálna energia a ženská zmyselnosť sa prebúdzajú.Čoskoro si všimnete, koľko mužov vám venuje pozornosť.Budete veľmi atraktívny pre opačné pohlavie.
 6. Narcis hovorí o veľkej sebavedomosti, hraničiacej s egoizmom a sebavedomím.Zvážte, či je vaše ego v danom čase prehnané.Možno by si mal byť trochu skromnejší.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Nie je možné jasne určiť, o čom sú kvety.Je potrebné venovať pozornosť farbe okvetných lístkov, množstvu, stavu.Napríklad, ak kvety vädnú, je to nepriaznivé znamenie.ak vyzerajú sviežo - priaznivo.
 • Čím viac farieb, tým lepšia je predpoveď.Ale tiež nie vždy.Analyzujte predpovede z rôznych snov a vyberte najspoľahlivejšie.Pri analýze sa nespoliehajte na logiku, ale na intuíciu.Vyberte znenie, ktoré zodpovedá.
 • Pri analýze sna je veľmi dôležité pripomenúť jeho dej do najmenších detailov, potom môžete prognózu správne interpretovať.Pokúste sa pocítiť emócie, ktoré prevládali pri cestovaní cez Morfské kráľovstvo.Pamätajte, čo bolo okolo vás.