Ladinets - zdroj ženskej sily a lásky

Ladin je tradičný ženský amulet.Používa sa na obranu pred magickými vplyvmi a na odhalenie svojej ženskej podstaty.Dlho som sa zaujímal o slovanský amulet - Ladin a chcel som ho kúpiť pre seba.Preto som sa rozhodol viac sa o ňom dozvedieť - a teraz navrhujem, aby ste zistili úžasné vlastnosti amuletu, informácie o ktorých som našiel.

Význam amuletu ladinetov

Amulet naplnený silou bohyne Lada (zodpovedný za lásku, rodinné šťastie a prosperitu, krásu) má obrovskú moc. Lada je božstvo ženy ctené Slovanmi.Pôsobí ako patrónka krbu, stelesňuje vznešený obraz ženy.Z tohto dôvodu je jej amulet vhodný výlučne pre ženské pohlavie.

V staroveku mohli dokonca aj malé dievčatá nosiť amulet zobrazujúci Ladinov kríž.Toto sa uskutočnilo s cieľom naučiť sa od detstva vývoj v harmónii, kráse, ženskej energii.Amulet bol chránený pred akýmkoľvek negatívnym a zlým okom.Rôzne nosiče slúžili ako materiály na výrobu ladinetov: drevené, kamenné a kovové prívesky.Samotná základňa nezohrala veľkú úlohu, hlavná vec je, že amuletu pripisovali neuveriteľné mystické vlastnosti.

Vytvorí sa talisman8 lúčov, ktoré sú namierené proti pohybu slnka na oblohe.Tento typ pohybu ľavou rukou je spojený s ponorením do iného sveta, ako aj so vstupom vedomia do sveta Navi.Nav priamo súvisí s oblasťou nevedomia, intuície - to sú vlastnosti, ktoré sú výraznejšie u žien.

Každý zástupca spravodlivejšieho pohlavia musí odhaliť a prejaviť svoj ženský princíp.V súčasnosti je to najdôležitejšie, pretože v súčasnosti sú ženské a mužské vlastnosti zmätené a často menia miesto.Dnes nie je prekvapujúce vidieť odvážneho, silného ženy alebo ženského slabého muža.

Ladinský amulet bol práve povolaný, aby pomohol objaviť samicu v sebe, aby sa rozvinuli typicky ženské vlastnosti.V tejto súvislosti sa odporúča začať ho nosiť už od detstva - aby sa vaše dieťa mohlo v budúcnosti ukázať ako skutočná žena, nežná matka a starostlivá manželka.

Aby sa zabránilo rozptylu energie vírového poľa vo vesmíre, je amulet orámovaný kruhom.Kruh symbolizuje ochranu človeka, predstavuje ochranný začiatok.

Ak žena neustále nosí Ladinets, potom v jej energetickom poli je energia Bohyne, ktorá má priaznivý účinok.

Ako ovplyvňuje talisman ženské pohlavie?

Uvažujme, aké konkrétne vlastnosti vykazuje pri nosení:

 • Poskytuje ochranu a sponzorstvo Božskej Lady.
 • Pomáha zariadiť osobný život - priťahuje osamelého partnera dušedievčatá a ženy.
 • Harmonizuje existujúci vzťah.
 • Urobí ženu pokojnou, radostnou.
 • Normalizuje hormonálne hladiny.
 • Podporuje harmonizáciu energie žien.
 • Má vlastnosti proti starnutiu.
 • Strata hmotnosti.
 • Pomáha uľahčiť proces narodenia.
 • Chráni pred negativitou voči svojmu majiteľovi.

Činnosť amuletu sa okrem toho týka nielen ženy, ktorá ho používa, ale aj všetkých, ktoré s ním súvisia.Bohyňa Lada zosobňuje chlapca vo všetkých zmysloch slova, priťahuje mier a harmóniu.Preto ladinety budú mať pozitívny vplyv na celkovú atmosféru v dome.Harmonizuje vzťah medzi manželkou a manželom, pomáha im dosiahnuť väčšie vzájomné porozumenie.

Amulet chráni pred konfliktnými situáciami a pred závislými ľuďmi a pred zlým okom.

​​

Nemali by sme však zabúdať, že amulet sa musí pravidelne čistiť.Je nevyhnutné, aby nestratil svoju magickú moc.Je možné, že sa budete cítiť, keď budete potrebovať objasnenie.A ak nie, potom vyberte fázu klesania mesiaca.

Po prvé, vykonáva sa tradičné čistenie šperkov.Potom sa amulet vloží na niekoľko hodín do misky naplnenej tečúcou vodou.Voda by mala byť „živá“ - to znamená, vzatá zo zásobníka, a nie z kohútika.Skvelé, ak sa vám podarí nájsť pramenitú vodu alebo vodu z potoka.Na samom konci, Ladinets letí plameňom trikrát z ohňa alebo sviečky.

Základ pre amulet a vek, kedy sa má začať nosiť

Ľudia sú často zmätení, pretože nevedia, ktorý materiál si zvoliť.V takom prípade by sa mal brať do úvahy vek dievčaťa alebo ženy, ktorá bude výrobok nosiť.Každá veková kategória sa vyznačuje vlastnými charakteristikami, ktoré sú zvýraznené amuletom z jedného alebo druhého základu.

 1. Takže malé dievčatkápotrebujú drevený amulet.Samozrejme, že to robia výlučne z ženských stromov: horský popol, breza, vŕba, osika, atď.Použitie borovice, ktorá vykazuje silné ochranné vlastnosti, bráni rôznym chorobám, je vysoko indikované.
 2. Mladé dievčatáby si mali zvoliť strieborné verzie maskota pre seba.Striebro je lunárny kov a je známe, že nočné svietidlo chráni ženskú podstatu.Okrem toho má striebro dobré baktericídne vlastnosti a môže sa chrániť pred zlodejmi energie, ktorí získavajú vitalitu.
 3. Pre vydaté ženyje vhodnejší Golden Ladin.Zlato - pôsobí ako symbol slnečnej energie, ktorú vytvára.Má tiež vlastné čistiace vlastnosti, ktoré pozitívne ovplyvňujú zdravie žien.

Teraz nasledujúca otázka: „V akom veku môžem nosiť Ladinets?“Ak má dieťa 3 roky, neváhajte a kúpte jej amulet Ladin!Až do veku troch rokov sú chlapci aj dievčatá chránení amuletom Lelnikom.

Upozornenie!Ak sa rozhodnete kúpiť amulet alebo ho dostanete ako darček, musíte vykonať určité akcie.Konkrétne v priebehu nasledujúcich 40 dní používajte iba sukne ašaty.Tým sa aktivuje ženský čin, takže nezabudnite na toto pravidlo.

Pár talisman

Ak otočíte amulet, potom lúče svastiky z druhej strany menia smer zľava doprava.Osoba, ktorá nosí amulet, nebude sama, pretože Kolyadnik, ktorý je mužským symbolom, vychádza zozadu.Ladin spolu s Kolyadnikom zosobňujú „nebeskú rodinu“.

Naši predkovia Slovania si veľmi vážili posvätnosť rodiny.Slovanský národ bol vďaka svojmu morálnemu kódu chránený pred zničením alebo asimiláciou.Ženu patronizovala bohyňa Lada a mužský patronizoval boh Kolyada.

V kombinácii tieto dve slovanské kúzla vytvárajú ohnivý chariot.Vzájomné doplňovanie pravých a ľavostranných vírivých tokov energie vytvára silné energetické pole, ktoré odstraňuje zlé a negatívne stránky od svojej cesty.Toto je význam ohnivého voza.

Varianty ladinet

Amulet sa používa na rôzne nosiče materiálu.Môže byť drevená, strieborná a zlatá.V rovnakom čase je obraz na kúzlach priechodný, tj obojstranný.

Je pravda, že existuje aj variant monochromatického obrazu - vyšívaný alebo malovaný amulet.Potom je jeden z lúčov nevyhnutne vyšívaný červenými vláknami a farba druhého je priamo ovplyvnená znamením zverokruhu (alebo skôr tým, čo sa týka prvku).

 • Zemský prvok - urobí druhý lúč čiernym alebo zeleným;
 • Fiery - vyberte si zlaté alebo čierne nite;
 • 78. Anténa - zastávka v modrej farbe;
 • Voda - urobí sa modrý odtieň nití.

Na záver

Aby som to zhrnul:

 • Ladinets je slovanský ženský amulet.Dáva ženskosť, zdravie žien, krásu, priťahuje lásku.
 • Vhodné pre všetky vekové kategórie.
 • Môže sa nosiť od 3 rokov.
 • Pravidelne sa musí čistiť.

A nakoniec tematické video:

Marissa