Lev pre ženu - predpoveď populárnych kníh snov

Ukazuje sa, že najmenšie srdce všetkých predátorov má leva.Táto skutočnosť však nebráni levičkám v starostlivosti o matky a hlavné zárobky pre svoju rodinu.Čo žena sníva o levovi, poznáme v slávnych knihách snov.

Všeobecný výklad

Lev je symbolom moci a nadvlády.Stelesnením vodcu roja môže naznačovať krutosť, márnosť, túžbu po zotročovaní, vyvolávať hrôzy a strach medzi ľuďmi v jeho okolí.Na druhej strane je to znak múdrosti, vhľadu, odvahy a vôle zvíťaziť.

Vo filozofii Feng Shui je africký predátor vyzvaný, aby strážil vchod do obydlia a plnil obrannú misiu, ako sa zbaviť nečistých síl a negatívnej energie.V budhizme podporuje duchovnú horlivosť, túžbu po sebapoznaní, osvietení, porozumení a rozvoji vnútorného potenciálu.

V čínskej symbolike je levou symbolom materstva a domova.V prírode je hlavnou živiteľkou mláďat, ktorá je vždy pripravená vstúpiť do poteru, chrániť a chrániť rodinu.Pre ženu, ktorá sa cítila vo sne v levej koži - toto znamenie odráža jej mužské vlastnosti charakteru.Takéto ženy sú schopné okúzliť nielen svojou vonkajšou krásou a milosťou, ale tiež ohromiť svojou integritou, vážnosťou a odhodlaním.Pre nich neexistujú žiadne prekážky a prekážky, iba strach z nebezpečenstvaotáča sa a dáva vzrušenie takýmto osobnostiam.Odvaha a optimizmus im dávajú špeciálne výhody a šance na výhru.

V kresťanstve má táto šelma dvojaký význam.Na jednej strane sila, sila, múdrosť, kráľovský jasný začiatok a na druhej strane - známky diabolskej krutosti, moci a nadvlády.

Žena, ktorá vidí leva vo sne, je často dobrým znamením, ak zviera nie je agresívne a umožňuje im zaslať im príkaz.To sľubuje veľké zmeny k lepšiemu, otvára sľubné cesty rozvoja, dosahuje ciele a vykonávacie plány.

V intímnej oblasti stelesňuje toto zviera vášeň a dominanciu prírody.Žena, ktorá sa vidí vo sne ako leva, by si mala dávať pozor na svoje búrlivé túžby a fantázie.Môžu vystrašiť a vytlačiť potenciálnych partnerov.To odráža vašu nespokojnosť a nenaplnenie.Nepotláčajte sexuálnu energiu a emócie vo svojom vnútri, môže to ovplyvniť emocionálny stav a stať sa dôvodom depresie.Stačí si vopred objednať s partnerom všetky momenty, ktoré sa vás týkajú v intímnej oblasti.

Vypočutie si leviaka sa dá interpretovať ako varovanie pred nebezpečenstvom, ak vo sne nevidíte, odkiaľ zvuk vychádza.Počas tohto obdobia stojí za to pochybovať o tom, že by podľa všetkého nespôsobovalo podozrenie.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Lev je symbolom mužského princípu.V snoch žien takéto znamenie hovorí o obmedzovaní sexuálnych potrieb.Snaží sa skrotiť leva vo vašich snoch- znamená snažiť sa uspokojiť vaše túžby.V skutočnosti nie je snívačka úplne spokojná so svojím intímnym životom.Partner jej buď nechápe, alebo nemá záujem o to, aby jej milenec potešil.

Žena zosobňujúca leva znamená v skutočnosti jej partnerku.Ukazuje sadistické sklony, snílek chce jasne ovládať silu a vôľu svojej druhej polovice.Zvyčajne sa títo ľudia stávajú iniciátormi rôznych experimentov v intímnom živote, chcú vyskúšať niečo nové a neobvyklé.

Ak kráľ savany zaútočil na mladé dievča, mali by ste sa vyhnúť flirtovaniu a koketovaniu s fanúšikmi okolo vás.Môže to spôsobiť žiarlivosť milovaného človeka, čo v budúcnosti spôsobí hádku a komplikuje vzťahy.

Pre tých, ktorí snívajú o bezprostrednom potomstve, je stretnutie s malými mláďatami skutočným dôvodom na prípravu šťastného materstva.Nespoliehajte sa však príliš na podporu manžela /manželky, hlavný podiel starostí a zodpovednosti bude na zodpovednej snívajúcej matke.

Kráľ zvierat sníval o boji so svojimi mužmi - očakávajte nové spojenia a pocity, keď sa nudíte a už ste unavení z predchádzajúcich intímnych kontaktov.Nechajte sa odpočívať, nebuďte príliš vyberaví pre budúceho vyvoleného, ​​môže byť veľmi vášnivým milencom.

Gustov Miller

Lev symbolizuje obrovský vnútorný potenciál roja.Podriadiť si tohto dravca sebe znamená naučiť sa ovládať seba, svoju silu a silukonkrétne ciele a byť schopný ich dosiahnuť.V tomto prípade je spoločnou záležitosťou byť víťazom.

Vidieť zviera v klietke predpovedá určité ťažkosti s realizáciou jeho plánov v dôsledku konania chorých priaznivcov.V tejto chvíli je dôležité ukázať svoje schopnosti, ukázať svoje odhodlanie, vôľu konfrontovať súpera a dosiahnuť úspech.

Sníval som o trénerovi predátorov, ktorý obratne velil svojim miláčikom - skvelé znamenie pre obchodnú ženu.Profesionálny prístup k podnikaniu, kompetencie a skúsenosti pomôžu vyhlásiť sa za osobu, ktorá pozná podnikanie.To zvýši vašu autoritu v očiach vplyvných mužov, ktorí vás predtým nebrali vážne.

Mladý lev v dievčenskom sne sľubuje nové romantické zoznámenie a rande.Tieto vzťahy môžu viesť k vytvoreniu silnej a priateľskej rodiny, ak prejavíte starostlivosť a náklonnosť, čo mu umožní vládnuť a starať sa o vás.

Počuť zavrčanie leva znamená získať slávu a úspech z úspechov, ktoré boli dlho a tvrdohlavo dosiahnuté.Vaša starostlivá práca bude ocenená a prinesie rodine značné bohatstvo.

Nostradamus

Tento kráľ šelem predstavuje významné a vznešené osoby, ktoré majú v spoločnosti moc, peniaze a vplyv.Pre týchto ľudí je charakteristická výstredná povaha, tendencia k krutosti, tyranii, hromadnému potlačovaniu a ničeniu tých, ktorí s nimi prichádzajú do konfliktu.

​​

Priateľstvo psa so levom je znakom oddanosti a úprimnosti toho, kto je teraz vo vašom okolí.Toto je skutočný prejav pocitov blízkych,ktorí vás vidia ako vodcu, mentora na základe vašich rozhodnutí a žiadostí.

Vidieť predátora zraneného v srdci znamená uraziť ušľachtilého a vplyvného človeka.Táto urážka môže významne ovplyvniť kariéru snívateľa.Nemalo by sa to oneskorovať s ospravedlnením poškodenej strany, inak budúcnosť nesľubuje príjemné vyhliadky.

Kráľ zvierat, ktorý spal na veľkej posteli, sníval o bohatstve a konsolidácii svojej finančnej situácie.Váš príjem a bohatstvo porastú a získaný kapitál vám umožní trochu sa uvoľniť.Autorita a úcta k druhým vám umožní hrať úlohu spravodlivosti mieru.