Ľudové príznaky pre tehotné ženy

Zástupcovia spravodlivého sexu počas tehotenstva majú osobitnú pozornosť, aby si vypočuli najrôznejšie presvedčenie.Známky pre tehotné ženy zaručujú psychologický pokoj.Materský inštinkt sa zároveň prebúdza aktívne, je náchylný na výskyt podozrievania, túžby byť v bezpečí, a to na lekárskej aj energetickej úrovni.A ak túto tému študujete podrobnejšie, je zrejmé, že veľa populárnych názorov má veľmi skutočné vedecké vysvetlenia.

Čo by sa nemalo robiť počas tehotenstva

 • Je zakázané, aby tehotné ženy šili, niečo porcovali alebo naťahovali nášivky (to môže spôsobiť objavenie sa materských znamienok u dieťaťa).).Je to tiež kvôli tomu, že žena, ak sa náhodou pichne, je veľmi vystrašená, čo negatívne ovplyvní pokožku dieťaťa.
 • Tehotná žena by nemala prekračovať guľatinu a sedieť na prahu, pretože v staroveku existovala povera, že prah je hranicou medzi naším svetom a druhým svetom.V našom svete má žena svojho vlastného anjela strážneho, ale v druhom svete ju nemôže chrániť.A pri prekročení metiel a guľatiny riskujete, že vás rozbije.V každom prípade musíte prahy starostlivo prekročiť, pretože na ne môžete jednoducho náhodou spadnúť.
 • Tehotné ženy by sa s mačkami nemali hrať, inak môže mať dieťa v budúcnosti zákerné nepriateľov.Je potrebné poznamenať, že toto označenie je z vedeckého hľadiska úplne logicky vysvetlené- Mačky často pôsobia ako nositelia toxoplazmózy (patológia, ktorá ničí nervový systém).Počas infikovania dieťaťa nesmie žena pociťovať žiadne klinické príznaky.Ak je pre vás neprijateľná možnosť žiť bez vašich milovaných domácich miláčikov, musíte určite urobiť testy tohto ochorenia, aby ste sa ochránili pred možnými katastrofálnymi následkami.
 • Počas tehotenstva nie je potrebné jesť veľa červených bobúľ, inak môže mať dieťa diatézu.Predtým si ľudia neuvedomovali alergické reakcie, verili, že bobule môžu rovnako ľahko ovplyvniť zmenu farby kože.Patria sem aj iné výrobky, ktoré majú jasnú farbu (pomaranče, broskyne), stojí za to obmedziť ich množstvo v strave.
 • Mali by ste sa tiež držať zásady „mlčania je zlato“ a nikomu, najmä cudzincom, nehovoriť o svojej zaujímavej situácii.Nezabudnite, že ostatní sa vyznačujú zvýšenou závisťou a môžu dieťaťu ublížiť.A naši predkovia verili, že zlé sily dokážu odniesť dušu dieťaťa.V priebehu prvého trimestra zažívajú mnohé ženy potraty, pravdepodobne kvôli zvýšenej komunikatívnosti.Pokúste sa skryť svoje tehotenstvo tak dlho, ako je to možné, pretože to nie je také ťažké, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.
 • Všeobecná viera zakazuje tehotným ženám dotýkať sa povrazov, ako aj tkania uzlov.V staroveku boli uzly považované za symbol beznádeje a bezvýchodiskovej situácie.Umbilikálna šnúra teda môžekrútiť sa okolo krku a uškrtiť dieťa, čo výrazne skomplikuje proces pôrodu a nepriaznivo ovplyvní zdravotný stav.
 • Existuje tiež náznak, že ak sa dievča počas tehotenstva vyleje vodou, začne sa zrážka.Dá sa to vysvetliť skutočnosťou, že od pradávna bola žena spojená s plodnosťou.

Známky týkajúce sa pohlavia nenarodeného dieťaťa

Upozorňujeme vás na povery, ktoré vám pomôžu určiť pohlavie nenarodeného dieťaťa.

 1. Ak bruško vyčnieva silne smerom von a líši sa v špicatom tvare, sľubuje ti to vzhľad chlapca a ak je guľatý a široký, pravdepodobne sa narodí dievča.
 2. Keď ste tehotná, všimli ste si na nohách veľké množstvo vlasov - inak tu bude chlapec.
 3. Tvrdia tiež, že v zákonnom manželstve je pravdepodobnejšie narodenie dievčaťa, a ak sa manželia práve chystajú vydávať, oplatí sa na chlapca čakať.
 4. Ak je láska manžela k jeho manželke silnejšia ako manžel manželky, narodí sa chlapec, a naopak, dievča.
 5. Ak ste sa pravidelne milovali, čakajte na dievča, ale ak ste si niekoľko dní robili prestávky, pripravte sa na narodenie chlapca.
 6. Ak hlava rodiny uprednostňuje pevné spodné prádlo, narodí sa chlapec a ak je voľný, narodí sa dcéra.
 7. Ak žena rada spí na juh, objaví sa dievča a na severe chlapec.
 8. Ak sa nastávajúca matka počas celého tehotenstva sťažuje na pocit, že sa jej nohy veľmi chladia, pravdepodobne budete mať syna.
 9. Ak dôjde k zhoršeniu vzhľaduženy, počkajte na dievča, a ak dôjde k zlepšeniu, chlapec.
 10. Vypracované pre sladkosti?Staňte sa rodičmi dcéry.Ak dávate prednosť vajciam, syrom, mäsovým výrobkom, narodí sa chlapec.
 11. Ak nos počas tehotenstva opuchne a mierne opuchne, bude chlapec.
 12. Ak sa žalúdok nakloní doľava, objaví sa dievča a napravo chlapec.
 13. Ak stmavnú svetlá okolo bradaviek, narodí sa dcéra, a naopak, rozjasní sa syn.
 14. Toxikóza je zvyčajne závažnejšia, keď žena nosí dievča pod jej srdcom.
 15. Prítomnosť silnej pigmentácie na bruchu znamená narodenie dievčaťa, a ak vlasy začnú rásť, narodí sa chlapec.
 16. Mučení silnými palpitáciami?Očakávajte chlapca.
 17. Ak sa telesná teplota zvýši, narodí sa chlapec a keď klesne, narodí sa dievča.

Existuje niekoľko spôsobov, ako skontrolovať, kto sa narodil.V prvom prípade musíte prsteň držať na nite priamo nad ľavou dlaňou, ak sa pohybuje v kruhu, bude tam dievča, a ak sa otočí tam a späť, stanete sa rodičmi syna.

Japonci prišli s oveľa jednoduchšou metódou - rozdelia vek ženy na tri roky a jej otec na štyri roky.Ak s matkou ostáva väčšie percento, čakajte dievča a ak je s otcom, potom chlapec.

Môžete veriť znameniam, alebo ich môžete obísť, ale v zaujímavom postavení nebude vhodné obrátiť sa k pôvodu ľudovej múdrosti, aby sa narodilo zdravé a šťastné dieťa.,