Mačacie sračky - interpretácia snov v mnohých detailoch

Stále nie je isté, ako naša podvedomie funguje počas spánku.Niekedy sú obrazy, ktoré sme videli v noci, veľmi podivné, dokonca smiešne, ale každý z nich má napriek tomu svoj symbolický význam.Dokonca ani výkaly sa v našich snoch neobjavia presne takto.Aby ste pochopili, o čom sakra sníva, musíte si zobrať knihu snov a nájsť v nej vhodnú interpretáciu.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Najnepriaznivejšie sny
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Millerova snová kniha
 5. Loffova snová kniha
 6. ) Výklad snov Felomenov
Všeobecný výklad

Jedným zo spôsobov tlmočenia snov je tlmočiť podľa miesta, kde sa nachádzal kľúčový a najpamätnejší objekt.sny.A sny s výkalmi sa dajú interpretovať aj týmto spôsobom.Spomeňte si, kde ste našli „darček“ od vášho domáceho maznáčika:

 • Ak sračky vo sne ležali priamo na tanierovom tanieri, jedná sa o mimoriadne dobré znamenia, ktoré mu sľuby, ktoré potrebujú a chudoba, neohrozujú.Finančné blaho ho neopustí.
 • Ak sa exkrement nachádza v blízkosti domáceho prahu - spiaci človek, ktorý vidí tento sen, dostane oneskorené peniaze za svoju dlho dokončenú prácu.
 • Ak sa domáce zviera v ľudskom sne vyprázdnilo na posteli spiaceho človeka, sen by mohol byť dieťaťom.
 • Ak sa vo sne objavilo niekoľko hromád mačiekvýkaly roztrúsené po záhrade alebo záhrade - tento sen predurčuje návštevu bohatých hostí v blízkej budúcnosti.
 • Feline sračky, nájdené na balkóne alebo parapete, sníva o tom, že snílek vráti svoj starý dlh.

Najnepriaznivejšie sny

Sny, v ktorých spiaci človek interagoval s exkrementom domáceho maziva najnepríjemnejším spôsobom, majú tiežich posvätný význam a sen nie sú len.

Vidieť sračky v ústach je dosť zaujímavé znamenie: predpovedá snívateľovi výrazné zvýšenie kapitálu, ktoré sa dosiahne vďaka jeho schopnosti presvedčiť a hovoriť.Podľa inej, negatívnejšej verzie interpretácie nočného videnia, sen znamená, že snívateľ nie je schopný držať ústa zatvorený a zvyk neustále konzultovať jeho názor - nezáleží na tom, či sa ho na to opýtajú.

Sen, v ktorom bol spiaci človek znečistený výkaly a nemohol ich umyť, je nesmierne dobrým znamením, ktoré sľubuje snívateľovi stály príjem.Ak bude hovno okamžite prané, príjem peňazí bude jednorazový a skromný.

Ako sa zbaviť exkrementov a cítiť ich - získajte skvelý a drahý darček.Ak sa vo sne sníva iba za ruky, osud mu dá šancu zarobiť si slušné peniaze v skutočnom živote.

Rozmazávanie výkalov vo vlastnom tele je jemným znamením, ktoré vedie k osobe, ktorá vidí bohatstvo a materiál.blahobyt, nedostatok núdze.Keby sa hovno nachádzalo na hlave sníva a niekto to mohol cítiť, tento sen sprostredkuje známosť s finančne úspešným obdivovateľom.

Interpretácia ďalších podrobností

Ak sa o snoch o mačkách sníva osoba, ktorej činnosť súvisí s poľnohospodárstvom a poľnohospodárstvom, tento sen mu predstavuje vynikajúcu úrodu, podnikatelia vidia taký obrázok.spať pred dosiahnutím veľkých ziskov.

Ak milenec sračiek ležiacich na zemi vidí muža v láske, nie je to veľmi dobré znamenie: predpovedá snivému klamstvu a opomenutiu romantických vzťahov.Človek, ktorý mal vo sne šancu krotiť malé mačiatko na podnose, môže byť v skutočnosti konfrontovaný s neodôvodnenými očakávaniami - žiadny projekt nebude taký výnosný, ako sa zdalo.

Sen, v ktorom sa cudzí človek zašpinil výkalmi mačiek, vedie k osobe, ktorá v skutočnosti vidí takýto obrázok ako ťažkú ​​voľbu.Nočné videnie, v ktorom snílek pozoroval mačacie sračky, ale necítil to, predstavuje snílek úspešnú a ľahkú cestu z nebezpečnej situácie.

Je neúmyselné vykročiť vo svojom sna - získať neočakávaný zisk.Ak ste vo sne museli zoškrabať vysušené výkaly mačiek, prijaté finančné prostriedky zmiznú tak rýchlo a ľahko, ako boli získané.

Je veľmi dôležité odmietnuť uzatvárať pochybné transakcie a zúčastňovať sa na dobrodružstvách, ak ste tak dávno mali sen, v ktorom ste videli mačku sračky a pohŕdali ju.Počkajtena strane, aj keď sa zdá, že dohoda bude prínosom pre všetkých.

Miller Dream Book

Podľa interpretácie tejto knihy snov nie je mačka s prekvapením to najhoršie znamenie.Tí, ktorí sledovali pohyb čriev mačky v reálnom čase v nočnom videní, si budú môcť vytvoriť slušné podmienky bez toho, aby na ne vynaložili veľké úsilie.

​​

Kočka, o ktorej sníva človek, môže tiež symbolizovať výrečnosť sníva v reálnom živote, schopnosť prikláňať ľudí k sebe, presadiť si svoje vlastné postavenie a vôľu.

Ak osoba vo svojom sne videla výkaly mačiek ležiace v hromade hnoja, bude mať príjemné prekvapenie.Dar bude príjemný, ale nie drahý, ale ak ide o peniaze, suma bude malá, ale nezníži pozitívne emócie.

Loffova kniha snov

Podľa tejto knihy snov mačacie sračky nevyhnutne neznamenajú konkrétny príjem peňazí.Môže tiež predstavovať vedomú alebo podvedomú túžbu snívateľa po bohatstve.Rojko často premýšľa o tom, ako a kde zarobiť viac peňazí, a preto sníva o mačacích sračkách, bez akýchkoľvek posvätných významov a predpovedí.

Sen, v ktorom si človek uvedomí, že niekde v jeho blízkosti sú výkaly mačiek, ale nemôžu ich vidieť, stelesňuje obavy snívateľa o zasahovaní cudzincov do jeho vecí v reálnom živote.

Interpretácia snov Felomenov

Podľa neho je sračka pre mačky nepriaznivým symbolom.Zosobňuje tiežsituácia, ktorá sa v súčasnosti vyvinula alebo ktorá poukazuje na vznik nepríjemnej situácie.Spánok môže tiež znamenať negatívny zážitok v reálnom živote.

Aj sen s výkaly môže byť zosobnením vnútorného sveta snílek, a preto, keď videl taký sen, stojí za to kopať sa hlboko do seba.