Mal ducha: ako správne interpretovať knihy snov

Niektoré udalosti, ktoré sú v reálnom živote nemožné, nie sú vo svete snov neobvyklé.Jedným príkladom je stretnutie s duchom.Nie je ľahké vyriešiť záhadu snu, v ktorom sa objavil tento záhadný nehmotný obraz.Ak chcete zistiť, o čom ten duch sníva, musíte otvoriť knihu snov a porovnať interpretáciu sna s jeho podrobnosťami.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia ostatných podrobností
 3. Kontakt s iným svetom
 4. Kniha Wangiho snov
 5. Ezoterická kniha snov
 6. Anglická kniha snov
Všeobecná interpretácia

Spánok je možné interpretovať rôznymi spôsobmi vrátane duchov.Jedna z interpretácií je založená na tom, kto bol vo sne.

 • duch ženy, zvlášť oblečený v čiernej farbe a dosť dlhý, dosť podivne, predáva snílek vedeckému objavu, nápadu, vynálezu.
 • Duch človeka, keď sníval o dievčati, symbolizuje jej túžbu po stabilite a harmónii, ktorá vychádza z podvedomia.
 • Duch dievčaťa, najmä dlhosrstý, sľubuje snívateľovi dlhú cestu, ktorej dojmy nebudú z jeho nervózneho, konfliktného temperamentu najpríjemnejšie.
 • Ak chcete vidieť vo svojom nočnom videní, duch živej osoby, s ktorou je snílek v skutočnosti oboznámený, je mimoriadne zlým znamením.Varuje, že jeho snívatelia alebo obchodní partneri ho chcú odstrániť zo spoločných záležitostí a sú pripravení na to prejsť mnohými základmi.Je potrebné vyhnúť sa situáciám v EÚktorí snívatelia môžu byť uznaní vinnými a ukončiť spoluprácu na tomto základe.
 • Duch dievčaťa stúpajúci po oblohe, napodiv, dobré znamenie.Pri realizácii projektov bude sprevádzať šťastie, bude stúpať zisk, ale stále musíme pracovať na harmónii a pokoji mysle.
 • Ak sa snílok sám stal duchom sna, tento sen symbolizuje túžbu vystúpiť z šedej omše a upozorniť na seba.A tiež sklamanie z toho, že v skutočnosti si snílek nevšimne.
 • Duch dieťaťa naznačuje vôľu rodiča starať sa o neho alebo iných príbuzných.

Interpretácia ďalších podrobností

Ak by dievča sledovalo dom s duchmi v nočnom videní, v skutočnosti by jej zdravie mohlo byť otrasené.- pre stály pobyt v strese.Ak spiaci človek vo sne vyzerá v zrkadle, ale namiesto toho, aby tam videl ducha, taký sen hovorí o jeho nízkej sebaúcte, pochybnostiach, neschopnosti otvoriť sa cudzincom, odcudzeniu.

Pre mladú slobodnú osobu vidieť sen, v ktorom ho prenasledujú duchovia, znamená varovanie: v skutočnosti by ste mali byť opatrnejší pri rozhovore s dievčatami.Ak mladá dáma sníva o tom istom sne, prednáša jej vzhľad mnohých nepríjemných obdivovateľov, ktorí neprinesú nič iné ako prázdne problémy.

Sen, v ktorom spiaci človek zabije ducha, hovorí o jeho túžbe bojovať proti svojim nedostatkom v skutočnosti.Ak sa mu to podaril, potom v reálnom živote bude schopnýpozitívne zmeniť, prehodnotiť životné hodnoty a objaviť nové horizonty.

Ak chcete vidieť ducha na diaľku, bezpečná vzdialenosť musí v skutočnosti zostať na pochybách.Snílek sa nemôže rozhodnúť o niečom, rozhodnúť sa.Neistota ho depresuje.Oplatí sa spoliehať na vnútorné pocity, počúvať srdce - potom bude výber jednoduchší.

Ak sa o mŕtvej osobe sníva ako o duchu, akonáhle je známy snívateľovi, ide o stelesnenie neúplnosti.Duchovné spojenie s zosnulým nie je prerušené kvôli nedokončenému obchodovaniu.Ak snívateľ neodpustil zosnulému - stojí za to odpustiť, ak nesplnil sľub - splniť.

Kontakt s mimozemskou bytosťou

Jedna vec je pozorovať ducha vo vašom sne a druhou je kontaktovať ho.Symbolické významy majú sny, v ktorých človek musel komunikovať s iným svetským tvorom.

 • Sen, v ktorom duch prisahá na spiaceho človeka, obviňuje ho alebo za niečo kritizuje, nalieha na snívanie, aby sa zobudil svojou vlastnou cestou a nikoho nepočúval.Význam spánku spočíva v tom, že rady, ktoré ľudia poskytujú v reálnom živote, sú iluzórne.Nepodliehajte ich tlaku.
 • Byť priateľmi s duchom v jeho sne je dokonalým znamením.V živote príde jasný pruh, ktorý pokryje všetky sféry - od záležitostí srdca po prácu a podnikanie.
 • Ak kontakt s duchom vystrašil spiaceho človeka a spôsobil mu pocit strachu a hrôzy, nejde o varovanie pred akoukoľvek hrozbou, ale jednoduchozosobnenie bdelých emócií a úzkosti.Pozitívnou stránkou sna je, že hovorí o neopodstatnenosti strachu snívateľa, jehofantómu .Problémy sú pravdepodobne priťahované a prehnané.
 • Uteknúť z ducha - v skutočnosti sa snaží uniknúť ťažkostiam.Ale to navždy nefunguje, skôr alebo neskôr sa musia obrátiť proti nim.

Dream Book of Wangi

Ako hovorí kniha snov od známeho veštera, duch videný vo sne je obvykle zlý symbol.Snívať o sebe vo forme fantómu je choroba.Mnoho duchov - na možnú smrť príbuzného.

Vidieť vo sne živú osobu za duchom - znamenie, ktoré hovorí o smrteľnom nebezpečenstve pre túto osobu.Ak duch zavolá snílka so sebou - stojí za to preskúmať jeho telo, môže byť diagnostikovaná vážna choroba.

Strašidelné, strašidelné strašidelné duchovia nič nestínajú sen.Iba podvedomie a telo sú momentálne „vyložené“.

Ezoterická kniha snov

Sen, v ktorom bol snový dom plný duchov, má dve interpretácie:

 • Keby duchovia boli dobrí - k radosti, šťastiu;
 • Zlí duchovia majú problémy, nešťastie, smútok;

Duch, ktorý hovorí snívateľovi niečo vo sne, ho varuje, že čoskoro dostane správy, ktoré ho vrhnú do šoku a vydesia ho.Ale nebojte sa - môže to byť lož.

Ak duchovia videní vo sne zmiznú -rovnakým spôsobom sa odstránia problémy a ťažkosti v skutočnosti.Zapojte sa do bitky s neobvyklým súperom a vyhrajte - dokonale prekonajte životné ťažkosti v realite.

Anglická kniha snov

Duch vo sne je symbolom sklamania.Takmer úplné plány môžu náhle zlyhať.Takmer dobyté ženské srdce môže byť obsadené iným mužom.Možné hádky s blízkym priateľom, nebezpečenstvo na cestách, strata financií.