Mal posteľ - správna interpretácia kníh snov

Posteľ je odpaľovacou podložkou pre dobré ráno a dobrý deň.Naša nálada, celková pohoda, túžba žiť a pracovať v prospech prosperity závisí od zdravého spánku v pohodlnej posteli.Aký je sen postele v populárnych knihách snov.

Všeobecná tlmočenie

) Posteľ je zaujímavým a kontroverzným symbolom.Najskôr zosobňuje osobný priestor snívateľa, jeho súkromný a niekedy aj súkromný život.Niektorí psychológovia to považujú za oblasť ľudskej činnosti: prichádza tu jeho počatie, narodenie, smrť.

Posteľ je miesto, kde sa človek uvoľní, uvoľní pocity, emócie, vášne, úniky z choroby alebo depresie, spí, spojí sa s bezvedomím a poslúži inštinktom svojho tela.Toto je miesto zjavenia pred sebou, kde človek nemusí predstierať a reprezentovať niečo zo seba, zohrávajúci úlohu.

V prípade spiaceho muža takéto vízie odhaľujú emocionálnu stránku jeho života, vzťahy s ostatnými a zdravotné problémy.Čakajú na tých, ktorí snívali o ľahnutí na snehobielej podstielke, pocítili pocit ľahkosti, pokoja a idyly, čakajú na dobré zmeny.

Negatívna interpretácia môže predpovedať scenár, v ktorom bola osamelá posteľ, matná bielizeň a pochmúrna atmosféra vroom.Je to príznak choroby, neočakávaných nešťastí v osobnom, rodinnom živote, nezhôd medzi manželmi.Negatívne javy by ste mali očakávať aj od sna, kde ste si prikrývali deku, ležali v prázdnej posteli, ležali vo vlhkej a špinavej posteli.

Pre správnu predpoveď je dôležité miesto, kde sa posteľ nachádza, a tiež to, čo sa nachádza pod podlahou.Zvyčajne sa tu hromadí prach, ktorý zabudneme včas vyčistiť.Pozerať sa pod posteľ vo sne a vidieť veľa špiny a prachu je znakom nepohodlného stavu spiaceho človeka.Dôvodom sú skúsenosti z minulosti, chyby, zmeškané príležitosti.Nemôžete premýšľať o budúcnosti, robiť plány na život, kým neuvoľníte situáciu v minulosti.Neustále výčitky svedomia a ľútosti iba zhoršujú depresívnu náladu.Aby ste sa toho zbavili, dajte si šancu posunúť sa vpred.

Čo iné možno očakávať od postele vo sne

 • žena si robí posteľ - k novej, závratnej romantike a škandalóznej vášni;
 • na zakrytie plachty pre mužov - pre kariérny rast a vyššie platy;
 • veľké, široké - pre zisk a šťastie v manželstve;
 • úzke, na ktoré sotva zapadáte - v skutočnosti potrebujete vážne vzťahy, rodinnú stabilitu a budúce potomstvo;
 • pre ženu, ktorá nájde hada pod prikrývkou - v skutočnosti stretnite súpera, ktorý vytrvá s vaším mužom;
 • hmyz na plachte - na menšie problémy, za riešenie ktorého trávite veľa úsilia, času a trpezlivosti;
 • muž, ktorý ležíStranger - okolnosti sa znížia na osobu, ktorá sa následne stane blízkym priateľom a spoľahlivým partnerom;
 • zmena plánu prechodu na presun do iného mesta alebo krajiny;
 • urobiť posteľnú bielizeň vedľa postele - uzavrieť pochybný intímny vzťah, ktorý by sa mohol skončiť veľkým škandálom a rozvodom od manžela;
 • spanie v posteli pod jabloňou na čerstvom vzduchu je vynikajúcim znakom, ktorý sľubuje splnenie tajných túžob a rozširuje hranice možností;
 • oprava rámu manželského lôžka - pokusy o obnovenie už dávno zastaraných vzťahov.Nezažite ilúzie, hľadajte nové príležitosti pre šťastný osobný život.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Podľa tlmočníka je posteľ vo sne snom matky.Šetrí pred nepriateľstvom vonkajšieho sveta a morálnymi zážitkami.Umožňuje snívateľovi zakrývať jeho komplexy, pochybnosti a obavy, takže neskôr sa v skutočnosti javí sebavedomý, plný sily a energie.

Snehobiela manželská posteľ vo sne môže odrážať lásku a harmóniu v intimite.Na takomto pozemku nie je miesto pre zradu, bočné spojenia.Ste úplne ponorený do svojho partnera, spokojný so sexom s ním a chcete mu porozumieť novým pocitom intimity na mnoho rokov.

Muž sa cítil ako rytier v posteli, na ktorého zaútočil lev - sen naznačuje sexuálne problémy spiaceho muža.Je nespokojný s jeho nespokojnosťou, obžerstvom, zvieracími inštinktami.To sa môže prejaviť v hrubom, nekontrolovanom správaní v porovnaní s druhou polovicou.Intimita môže byť dominantná, násilná.

Gustov Miller

Posteľ v snoch je schopná odrážať emócie a vzťahy s blízkymi, ako aj podnikateľskú sféru života snívateľa.Muž v podivnej posteli - v skutočnosti uzavrite zmluvu alebo obchod, ktorý sa vám zdá byť veľmi pochybný a nerentabilný.

Pocit, že lietate do priepasti ležiacej na matraci, je závažné chronické ochorenie.Toto ochorenie bude ťažké vyliečiť, ak sa včas neporadíte s lekárom.Pocit nevoľnosti môže ovplyvniť ducha spánku a viesť k depresii.Príbuzní sa tomu môžu vyhnúť, ak ich pomoc neodmietnete.

Videl som, ako sme si ľahli a zaspali - sen naznačuje, že často chodíte po svojich túžbách, neobmedzujú sa len na príležitosti.To môže viesť k zhoršeniu finančnej situácie a strate autority.Kultivujte postavu v sebe, nenechajte svoje rozmary, slabosti a lenivosť ovplyvniť váš úspešný stav.

David Loff

Negatívny výklad predpovedajú tí, ktorí vidia ležať v posteli.To môže naznačovať nejaký druh psychického nepohodlia pre snílek v blízkej budúcnosti, zlé zdravie alebo únava.Mali by ste skontrolovať svoj pracovný rozvrh, ísť na šport alebo ísť na rande.Všetko, čo môže prebudiť vašu energiu a poškodiť emocionálnu stránku duše, pomôže ovplyvniť imunitný systém ako celok.

Evgeny Tsvetkov

Pred snírom ležiacim vo veľkej a mäkkej posteli je veľa pozitívnych udalostí.Ležte uvoľnene a venujte si čas - to znamená prosperitu, prosperitu a úspech.Všetko, čo bolo naplánované na nadchádzajúce obdobie, sa splní bez akýchkoľvek ťažkostí a problémov.

Sníval som o prázdnej posteli - zlé znamenie varovania pred utrpením a osamelosťou.Dôvodom môže byť silný nesúlad, hádka s príbuznými alebo strata blízkej osoby.

Byť v posteli s cudzincom opačného pohlavia je dobrá správa, ktorá významne ovplyvní váš osud.Nemali by ste robiť unáhlené rozhodnutia a vyvodzovať unáhlené závery, inak vám môže chýbať dobrá šanca usadiť sa v živote.