Mal sen: čo to znamená pre rôzne knihy snov

Výklad, prečo je taký nepríjemný sen, ako je zabíjanie, môže závisieť od mnohých faktorov: kto zabíja, kto je zabíjaný atď.Ak ste zabijakom v nočnom videní, sľubuje to oslobodenie od stereotypov, ktoré sú v skutočnosti uložené, ktoré bránia osobnému rastu a rozvoju seba samého.Ak chcete zistiť, čo takýto sen predznamenáva, musíte študovať knihu snov podrobnejšie.

) Výklad snov: zabíjanie

Ak zabijete dieťa vo sne, potom chcete sami prekonať neprijateľné detské správanie.

Vražda vášho rodiča vo vašom sne je symbolom skutočnosti, že teraz s nimi chcete nadviazať vzťahy a dosiahnuť vzájomné porozumenie.Pokúste sa za to neviniť.

Moderná kniha snov sa domnieva, že zabíjanie je veľmi pozitívnym symbolom, nie negatívnym.Ak ste snívali o tom, že ste boli zabití, potom prvá vec, ktorú musíte urobiť, je stať sa majstrom svojho života a často sami robiť zásadné rozhodnutia.Zhromaždite všetku svoju vôľu do päste a ovládajte svoj osud.Lepšie byť víťazom ako porazeným.

Snívanie o Wangi

  • Zabitie podľa výkladu Wanginho sna môže sľubovať ťažkosti spôsobené nepriateľmi a nešťastníkmi.
  • Ak ste snívali o tom, že by vám niekto čoskoro vydal smrteľnú ranu, ale stále by ste ho mohli zastaviť, potomčoskoro zažijete silný zážitok.Pokúste sa byť mentálne pripravený.
  • Akýkoľvek sen o vrahovi sa vás snaží varovať.Pamätajte, že môžete očakávať machinácie nepriateľov, o ktorých ani nemáte podozrenie.
  • Ak ste vo sne niekoho zabili, potom by ste sa v skutočnosti mali zbaviť vzťahov, z ktorých ste už dosť unavení.Nadarmo sa snažíte presvedčiť sami seba, že je stále čo bojovať.V skutočnosti ste sa vy a váš partner už dlho prestali milovať a váš vzťah už nie je možné nadviazať.
  • Podľa knihy snov Vanga, ak vo sne máte pocit, že na vás čaká vrah, čaká vás ťažký zážitok.

Freudova kniha snov

Freudov názor je podobný názoru Wanga na vraždu vo sne.Ak niekoho vo svojom sne zabijete, mali by ste zastaviť vzťah, z ktorého ste už dosť unavení.Nie prvýkrát, keď sa pokúsite presvedčiť sami seba, že môžete vzťah zachrániť, ale po pravde povedané, o čom sa vzťah dlho končil, vy a váš partner premýšľate o zmenách v živote.Svedectvo o vražde vo sne znamená, že vo vašich myšlienkach a snoch je príliš veľa krutosti.Vďaka tomu všetkému nemáte pocit, že nie každému sa vám páči hrubosť.Platí to najmä pre sex - nebývajte v posteli sebecký.

Miller Dream Book

Zabitie vo sne podľa Millera predznamenáva smútok spôsobený chorými priaznivcami.Je dokonca možné, že pred vašimi očami dôjde k násilnej smrti.Keby ste to boli vy, kto spáchal vraždu vo sne, budete do toho vtiahnutíhanebné udalosti, ktoré sú stigmatizované vo vašom mene.Ak ťa zabili v nočnom videní, znamená to, že vaši nepriatelia robia všetko pre to, aby vám pokazili život.Ak chcete pripraviť život ozbrojeného útočníka alebo nebezpečného zvieraťa, ktoré na vás zaútočilo, zvyčajne vám prinesie veľa šťastia vo všetkých veciach a rýchle vyliečenie na kariérny rebrík.Ak sa dozviete o samovražde svojho priateľa - počas riešenia veľmi dôležitého problému môžete očakávať dlhé nepokoje.

Predpovede Lynn a Maya

Vidieť vraždu vo sne môže znamenať rôzne veci.Interpretácia snu Lynn vám odporúča pamätať si presne to, čo ste cítili počas spánku.To je veľmi dôležité, pretože práve emócie sú kľúčom k interpretácii spánku.

Sen, v ktorom ste útočníkom, veľmi často sľubuje, že sa zbavíte nepotrebných nápadov.Takéto znamenie je dôkazom toho, že v súčasnosti míňate svoj vlastný energetický potenciál veľmi rýchlo.

Mayský ľud interpretuje, prečo sa takýto sen vyskytuje .Sú presvedčení, že tento obrázok má rôzne interpretácie: dobré a zlé.Ak sa snažíte vyriešiť vraždu vo sne, v skutočnosti môžete očakávať dobré správy.A ak ste snívali o tom, že ste zabili osobu alebo zviera - v skutočnosti urobíte nemorálnu chybu, ktorú budete ľutovať po dlhú dobu.Pokúste sa tomu zabrániť.

​​

Interpretácia snov o Medea

Ak ste vo sne ste boli svedkami vraždy, znamená to, že tento objekt je pre vás v skutočnom živote nepríjemný.Vražedný je veľmi častozosobnenie tých vlastností, ktoré sa chcete zbaviť.Ak ste zabili cudzincov vo sne, vaše obavy vás v skutočnosti opustia a váš život bude pokojnejší.Ak ste zabili niekoho blízkeho alebo známeho - počkajte, kým sa s touto osobou nebudete hádať alebo sa vám nepodarí v nejakej veci podniknúť.

Rôzne interpretácie sna

Kniha Wanderer Dream Book sľubuje získať nečakané bohatstvo alebo dedičstvo.Ak ste snívali o tom, že ste niekoho murovali, potom musíte v skutočnosti niečo skrývať.Ak ste vo sne niekoho otrávili, pokúsite sa zachrániť dlho ochladený vzťah.

Ak ste vo svojom sne zabili býka a jedli jeho mäso, budete mať v skutočnom živote veľmi veľký zisk.

Ak ste snívali o zabití koňa alebo somla, čoskoro budete piť alkohol a budete mať dobrú desiatu, inými slovami, budete mať nejakú hostinu.Ak sa zabije korytnačka - bude smútok, malý vrabec - čakajte na problémy spôsobené dušou, smrťou kohúta alebo kačice - neuveriteľné šťastie!

Subjekt, ktorým ste si vzali život niekoho, je pre liečbu spánku pomerne dôležitý.Ak bola napríklad vražda spáchaná nožom, potom očakávajte úspech v intímnom vzťahu, príťažlivosť vášho partnera sa výrazne zvýši, a to sa stane vzájomne.Ak vražda bola zo zbrane - čoskoro sa zbavte problémov v sexuálnom živote.

Podľa vysnívanej knihy ročných období sen, v ktorom ste niekoho uškrtili, znamená, že naozaj potrebujete diverzifikovať svoj intímny život,skúste napríklad niečo nové alebo predstavuje zmenu.