Mal sen - čo to znamená pre rôzne knihy snov

jama vo sne má nepriaznivé znamenie pre snílka.Na čo je sen jamy?Podrobná analýza sna, ako aj slávne knihy snov pomôžu nájsť odpoveď na túto otázku.

Vidieť dieru vo sne - spoločný výkladobraz

Na zaistenie presnejšie predpovede je potrebné pamätať tento obrázok a analyzovať všetky detaily sna.Interakcie, okolnosti, terén a ďalšie.To všetko pomôže nájsť odpovede na otázku.

Pád do diery

Tento obrázok varuje, že v blízkej budúcnosti dôjde k vážnym problémom na hlavu snívača.Zaobchádzanie s nimi bude veľmi ťažké.Tieto problémy určite zanechajú stopy po živote spiaceho človeka.Tento obrázok sa zosilňuje, ak nepracoval mimo jamy.

Ak ste upadli do jamy, na ktorej dne sú nejaké agresívne zvieratá, tieto problémy sa objavia v dôsledku vašej neopatrnosti.Nefungujte rovnako neľútostnemusíte starostlivo premýšľať o každej minúte svojho života.

Vykopajte dieru vlastnými rukami

Svoje chyby môžete rozoznať a opraviť.Za zmienku stojí aj vaše správanie a životný štýl.Predtým vám osud pomohol nespadnúť do „diery“, ale od toho dňa budete musieť za chyby platiť veľmi vysokú cenu.

Ale nebuďte voči sebe príliš kritickí.Všetci ľudia robia chyby.Akýkoľvek prehľad o ceste života sa dá napraviť a ísť ďalej.

Veľká priepasť

 • Tento obraz je pre ženy veľmi nepriaznivý.Osamelé dievčatá na dlhú dobu nebudú schopné nájsť spriaznenú dušu a vydaté ženy môžu stratiť svoju milovanú vinou;
 • A pre silnejšie pohlavie je priepasť priaznivá.Tento sen znamená muža, ktorý štartuje na kariérnom rebríku.Čoskoro tiež budete môcť založiť rodinu, ak sa tak ešte nestalo.

Vykopanie diery

Čoskoro sa dopustíte činu, ktorý úplne zmení názor ostatných na vás.Tento názor sa môže zmeniť, k horšiemu aj k lepšiemu.

Skok z vlastnej slobodnej vôle

Vaše súčasné podnikanie vám nebude schopné priniesť zisk.Symbolizuje tiež to, že ste si vybrali nesprávnu životnú cestu.Mali by ste zvážiť zmenu oblasti činnosti.Možno na novom pracovisku sa vám podarí preniesť svoje plány do reality.Tento obraz sa zintenzívňuje, ak ste vo sne zažili silný strach z pádu alebo zobudenia.

Stojí za to sa pripraviť na skutočnosť, že osoba blízko vás sa môže dostať do „otvoru“.Toto oslabí vašu vieru v ľudí a bude veľmi ťažké obnoviť stratenú dôveru.

Tento obrázok tiež symbolizuje skutočnosť, že vlastnými rukami môžete zničiť to, čo ste už dlho stavali.To prinesie veľké sklamanie a stratu.

Posadenie sa do jamy a čakanie na spasenie

Ak ste sa opakovane pokúsili dostať von z jamy, ale zlyhali ste, jediný spôsob, ako vyjsť, je kričať a čakať na spasenie.Tento obrázok označuje snílka, že v reálnom živote sa stane predmetom posmechu a špinavých klebiet.Vaša reputácia sa zhorší a problémy v práci sa začnú.V tomto ťažkom období života by ste nemali byť sami so svojimi myšlienkami.Trávte viac času s vernými priateľmi a blízkymi.Spoločne môžete nájsť cestu z „diery“.Za zmienku tiež stojí dlhá cesta.

Pit s nepreniknuteľným dnom

Čoskoro budete mať ťažkú ​​životnú voľbu, od ktorej závisí budúci osud.Môže to súvisieť s prácou alebo vecami na osobnom fronte.Interpreti tlmočníkov odporúčajú pristupovať k tejto voľbe s maximálnou zodpovednosťou, aby v budúcnosti nedošlo k žiadnym sklamaniam.

Získajte osobu

 • Ak ste dostali svojho priateľa alebo známeho z diery, potom v reálnom živote čoskoro bude potrebovať vašu pomoc.Možno ho môžete nasmerovať na správnu cestu v živote;
 • Ak sa z jamy dostane cudzinec, potom v blízkej budúcnostiMusíte sa s touto osobou stretnúť.Výklad snov nezaručuje, že toto stretnutie bude príjemné.

Pohrebná jama

 • Pohrebná jama na dvore.Tlmočníci tvrdia, že ide o mimoriadne negatívny znak.Označuje smrť blízkeho snívača alebo vážnu chorobu;
 • Ak začnete kopať pohrebnú jamu na neznáme miesto, znamená to, že čoskoro sa vaše srdcové záležitosti zlepšia.Slobodní ľudia sa stretnú so svojim duším a páry budú môcť posilniť ich vzťah.

Interpretácia tohto príbehu podľa známych kníh snov

Millerova kniha snov

 • Polož niečo do jamy - do hmotnej pohody.Rýchlo začnete postupovať po kariérnom rebríčku.Môžete dostať veľké dedičstvo;
 • Pád do jamy.Tento obrázok predstavuje problém na ceste života.Tieto problémy sa navyše objavia v dôsledku nezodpovednosti spiaceho človeka;
 • Vykopať dieru - uznáte všetky svoje chyby, ale bude veľmi neskoro ich opraviť.

Dreambook of Wangi

Bulharský jasnovidca si je istý, že diera vo sne symbolizuje iba problémy.Začnete mať vážne problémy s prácou a všetky chyby a pochybenia sa čoskoro stanú známymi verejnosti.

Dream of Freud

 • Vykopajte dieru.Tento obrázok symbolizuje skutočnosť, že skrývate nejaké strašné tajomstvo.Bojíte sa, že bude známa verejnosti;
 • Pád do jamy.Tento sen symbolizuje to, čo máteintímne problémy.Možno je to kvôli vašej neskúsenosti.Tieto problémy by ste mali prediskutovať a vyriešiť so svojím partnerom.