Mal sen: tlmočíme do populárnych kníh snov

Domov je bežným symbolom sna.Dom sníva o zmene, o riešení zložitých problémov, o porozumení sám.

Podľa interpretácie Freuda je dom v jeho základnej práci „Interpretácia snov“ symbolom človeka.Freud veril, že moderné budovy, priame a jasné línie symbolizujú človeka, zakrivené a prepracované línie - žena.Freud vnímal balkóny a dekorácie priamo ako genitálie.To znamená, že dievča stojace na balkóne s priateľským úsmevom Freud interpretuje priamo ako pozvanie na milostný pomer.

Interpretácia snov bola po stáročia pred príchodom Freuda a jeho psychosexuálnej teórie dosť úspešná.Mnoho ľudí bolo zmätených a interpretovali svoje sny výlučne z hľadiska prítomnosti alebo neprítomnosti sexuálnej intimity.Nedorozumenie - ako to, že som ju vo sne videl na balkóne, prečo ma odmietla, pretože sny nemôžu klamať - sa stalo súčasťou života.

Problém s Freudovým výkladom spočíva v tom, že skutočne popiera slobodnú vôľu a všetko redukuje na sexuálne inštinkty.Musí sa zohľadniť psychoanalýza, najmä v kontexte vnímania západnej kultúry.Zároveň je nežiaduce vylúčiť ďalšie, širšie interpretácie.

O čom tento dom sníva podľa tradičných kníh snov

  • Kniha Millerových snov venuje osobitnú pozornosť navštevovaniu detských miest, starého domu.Pohybovanie sa vníma ako túžba po zmene a putovaní.Strata domu je stratou základných životných zásad.
  • Podľa Wangiho snovej knihysladký domov je symbolom najcennejšej túžby.Pohľad na opustený opustený dom je znakom pokusov, ktoré budete schopní prekonať vynaložením maximálneho úsilia.Dobré znamenie je robiť opravy, uviesť veci do poriadku.Usporiadanie nábytku, prestavba - znamenie zmien v živote, ktoré sa už odohrávajú a vás zachytia.
  • Freudova kniha snov zdvojnásobuje význam pojmu „Interpretácia snov“, teplý a pohodlný dom svedčí o harmónii a pokoji.Opustený a pustý dom demonštruje vnútornú devastáciu.
  • Kniha snov Nostradamusa je plná prorockých a desivých znamení.Fantastický dom na oblaku na vrchole hory, ľadové jaskyne pozdĺž Nostradamusu - znamenie bezprostrednej smrti.Dom, ktorý sa hemží švábmi alebo iným hmyzom, potkanmi - vás prenasledujú neúspechy a zlí priatelia.Ak sa priatelia zhromaždia v dome vo sne, máte podporu v skutočnom živote.
  • Drevený dom znamená, že máte radi jednoduchú pohodu, blízkosť prírody.Výškové budovy - neobmedzená snaha o dokonalosť, možno aj samotná krutosť a nadmerné požiadavky.Vysoké budovy vo sne často znamenajú úspešnú kariéru.
  • Neznámy dom znamená pochybnosti.
  • Turistické zaujímavosti.Ak snívate o kultúrnych miestach a historických pamiatkach, možno ste zabudli na niečo dôležité a stratili zo zreteľa niektoré jednoduché a známe fakty.
  • O rodinnom dome, o ktorom sa sníva okrem iných, sa sníva nielen o domácej chorobe.To je samo osebe túžba, odmietanie miestnej reality, príznak stresu apsychologický tlak.Musíte nájsť spôsob, ako si oddýchnuť a mať dobrý odpočinok, obnoviť pokoj.Určite si nájdite nejakú zásuvku pre seba.Kreslenie, modelovanie, vyšívanie, použitá kreativita môžu pomôcť pri hľadaní vnútorného mieru.

Akcie v dome a ich interpretácia

Kúpa domu, stavba s aktívnou účasťou - postupujete k svojmu snu.

Dom, z ktorého sa od strechy odtrháva vietor alebo iná prírodná katastrofa, je znakom šialenstva niekoho blízkeho.Toto nie je diagnóza.Možno sa niekto iba správa čudne a potrebuje radu alebo pozornosť.

Ak snívate o tom, že váš dom je zničený, zaplavený, zapálený ohňom, bojíte sa stratiť seba, neodolať novým výzvam.Zistite, aké skutočné sú vaše obavy a sú oprávnené, neodvracajte sa od problémov.S najväčšou pravdepodobnosťou to zvládnete.

Vražda, obťažovanie - častý spánok s domom.Tieto sny sa stali základom anglickej literárnej detektívnej tradície.Sny s násilím znamenajú neprimeranú krutosť, rozlúčku s vlastnými snami a nádejami, násilie voči sebe samému za iným účelom.

Ak ste nútení utiecť zo svojho domu alebo ste z neho vyhnaní, potrebujete novú realitu, nové zásady.Staré, pohodlné pravdy sú zastarané a už nie sú relevantné.Musíte hľadať nové riešenia pre seba.

podpaľačstvo doma, ničivé činy - zaoberáte sa sebazničením a hľadaním.Choďte do posilňovne alebo bazéna, na štadión.daťstriekajúca nahromadená energia.Možno, že v procese behu po trati prídete s rozhodnutiami, ktoré vám ešte nie sú celkom zrejmé.

Strach zo vstupu do domu, neochota byť v ňom, prítomnosť vysokého plotu okolo domu hovorí o odmietnutí seba samého, tajomstvách, vnútorných problémoch.

Ak ste doma v kúpeľni, sprchovanie alebo namáčanie v teplej vode je zmyselný erotický symbol.

Ak sa v dome zhromaždila skupina priateľov, nebuďte naštvaní, že vás nezavolajú na svoje miesto a bavia sa bez vás.To je len sen.Všetci ľudia, ktorých vidíte vo svojom dome vo sne, sú pre vás životne dôležití a významné.Vo sne vidíte projekciu najbližších ľudí.

Záver

Vidieť dom vo sne je významným posvätným symbolom.Dom je s najväčšou pravdepodobnosťou vy.Všetko, čo sa stane s domom, je priamo spojené s vami.Venujte pozornosť tomu, ako sa vo vašom sne cítite o dome - to je váš postoj k vašej osobnosti.