Mal škrtenie muža: interpretácia populárnych snov

Človek, ktorý sníva o tom, že sa uškrtí, je takýmto snom zvyčajne vystrašený a so zvedavosťou horí a chce poznať jeho význam.Interpretácia takejto vízie je nejednoznačná: sen sa môže spájať ako so zdravotným stavom, tak aj s „prekrývajúcim sa kyslíkom“ v dôležitej veci pre snílek.Kniha snov a dobrá spomienka, v ktorej sú zachované kľúčové podrobnosti obrázku videného v noci, pomôžu pochopiť, prečo sny škrtia človeka.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Škrtiace zvieratá, tvory
 3. škrtiace predmety
 4. sen Karatov
 5. sen Millera
 6. Ezoterická kniha snov
Všeobecná interpretácia

Sen, v ktorom je zasnený snívateľ, sa neuspokojuje dobre.Spánok sľubuje problémy v ktorejkoľvek oblasti života spojené s činmi chorých.Je potrebné zvážiť, ktorý z vás môže byť nepriateľom, ktorý môže mať negatívny vplyv na zdravie, finančné záležitosti a spoločenské postavenie.

Ak dievča sníva o tom, ako ju niekto uškrtí, je to zlé znamenie: mali by ste byť opatrní pri komunikácii s atraktívnymi, ale podozrivými mužmi zapojenými do nebezpečných vecí.Nové zoznámenie s nimi neprinesie nič dobré a zanechá iba sklamanie a ťažké spomienky.

Sen, v ktorom manžel uškrtí manželku, predpovedá manželskému páru silné manželstvo kvôli zblíženiu dosiahnutému prekonaním spoločných prekážok a ťažkostí.Ak žena vidí sen, v ktorom ju uškrtí iný predstaviteľ spravodlivého sexu - stojí za to dohliadať na svojho manžela, aby sa neotáčal doľava.

Zvieratá, stvorenia

Sen, v ktorom snívatelia nie sú vo sne snívaní zvieratami ani inými tvormi, ktoré existujú alebofiktívny, má tiež svoj vlastný výklad.

 • Had stlačený ľudským hrdlom varuje pred nebezpečenstvom.Hrozba sa očakáva od konkurentov, závistivých osôb alebo iných chorých.Pre tých, ktorí sa podieľajú na konaniach, ktoré porušujú zákon, spánok spôsobuje problémy s orgánmi činnými v trestnom konaní.
 • Sen, v ktorom diabol pôsobí ako škrtiaci človek, stelesňuje nemorálne správanie, neschopnosť odolávať pokušeniu.Ak budete aj naďalej podľahnúť pokušeniam, čoskoro prestanú prinášať uspokojenie, ale budú aj naďalej odďaľovať vykonávanie dlhodobo plánovaných plánov.
 • Démon, ktorý uškrtil osobu, mu hovorí o nesprávnej ceste.Symbol snu je, že snívateľ sa pred časom rozhodol zle, a ak sa nič nezmení, následky budú nepríjemné.
 • Ak sa mŕtvy človek uškrtí v nočnom videní spiaceho človeka, takýto sen symbolizuje bremeno minulosti, ktoré visí na rojko.Spomienka alebo vina niekoho iného nezabezpečujú pokoj.V prvom prípade pustite z minulosti a v druhom požiadajte o odpustenie.
 • Ak bol zosnulý muž, ktorý v reálnom živote stlačil hrdlo, blízkym priateľom, mali by ste navštíviť jeho hrob a obnoviť poriadoka nechaj jedlo.Kupodivu, týmto spôsobom si zosnulý pripomína vrúcny vzťah medzi ním a snílkom.
 • V prípade, že zosnulý príbuzný uškrtil osobu vo svojom sne, podáva sa táto interpretácia spánku: s cieľom dosiahnuť svoje vlastné ciele, snívateľ kráča po hlave a zabúda na pocity a záujmy ľudí okolo seba.Vznikajúce sociálne nesúhlas zabráni tomu, aby sa niekto priblížil k tomu, čo je potrebné, takže stojí za to prehodnotiť svoje správanie.

Škrtiace predmety

Niekedy v snoch nie je dôvodom škrtenia ruky iných, ale predmety obklopujúce osobu, ktorá sa náhodne prekrýva.mu kyslík.

 • Reťaz s krížom prechádza dychom - taký sen symbolizuje pocity viny.Rojko by malo požiadať o odpustenie tým, ktorých sa úmyselne alebo náhodne dopustil dotknutia.
 • Drahá výzdoba hrtana stláča - sen symbolizuje sýtost, nadmernú prosperitu.Je vhodné uchýliť sa k tajnej charite, zdieľať dostupné výhody s tými, ktorí ich potrebujú viac, ale nie s cieľom pobaviť pýchu.
 • Amulet stláča krk - symbol skutočnosti, že v skutočnosti človek obetoval svoje princípy pre akýkoľvek úžitok.
 • Kravata alebo šatka sú veľmi napnuté a zabraňujú dýchaniu - interpretácia takéhoto sna hovorí o hromadených domácnostiach a pracovných záležitostiach.Vyplatí sa vyložiť, aby ste si nezaslúžili nadmernú prácu, ktorej riziko je veľmi veľké.Pravdepodobne budú ostatní schopní vyrovnať sa s niektorými časťami záležitostí, bez toho, aby museli niesť všetko.

Výklad snov Karatova

Ako sa uvádza v knihe snov, škrtenie človeka vo sne nie je celkovo zlým znamením.Rojko, ktorý pozoroval takéto nočné videnie, bude čoskoro v závideniahodnej polohe.K dispozícii bude veľa materiálnych a duchovných výhod, ale dôvodom tejto frustrácie bude, že snílek nebude mať dostatok slobody konania, voľného času.

​​

Sen, v ktorom spiaci človek uškrtil niekoho, kto predpovedá agresívnu a divokú rivalitu, sa čoskoro v skutočnosti očakáva.Stojí za to sa na to pripraviť.

Miller's Dream Book

Sen, v ktorom sa človek cíti na dlani so zovretými dlaňami, naznačuje, že prebudený človek bude musieť vytrvalo nasledovať plán, aby dosiahol, čo chce.Nedostatok slobody konania deprimuje a rozrušuje snílka.

Sen, v ktorom sa niekto uškrtil alebo obesil, vyvoláva ťažkosti, smútok, zlé udalosti a zničené plány.

Ezoterická kniha snov

Ak ste mali možnosť uškrtiť niekoho vo sne, mali by ste venovať pozornosť svojmu zdravotnému stavu.Ak sa sám spiaci človek stal obeťou škrtenia - môže to znamenať nedostatok pohodlia a nevyhnutného vybavenia v dome.