Mal snubný prsteň: ako interpretovať

Každý má sen vo svojom živote aspoň raz.Každú noc sa ponoríme do oblasti snov a nevieme, čo tam uvidíme.Každý sen má svoju osobitnú úlohu.A ak správne interpretujete to, čo ste videli, môžete sa dokonca chrániť pred hroznými, nepredvídateľnými udalosťami.

Zásnubný prsteň, ktorý vidíme vo sne, je určite veľmi silným znamením, ktoré nám bolo zhora poslané.Tento symbol čistej lásky nesníva len tak.Aká kniha snov veriť, je na vás, aby ste sa rozhodli, ale skutočnosť, že snubný prsteň v snu bodky len spája všetky knihy snov.

Na čo je snubný prsteň, odpoveď z knihy snov Wangiho

Podľa Wangy je vidieť snubný prsteň vo sne symbolom čistoty, vernosti, integrita a séria nepredvídaných udalostí.

Ak ste vo sne náhodou dali prsteň na ten istý prst vášmu milovanému alebo milovanému - symbol skutočnosti, že v láske sa správate zdržanlivo, nesľubujete „zlatým horám“, ale zároveň ste blízko vernému spoločníkovi.Koniec koncov, „raj je so svojím milovaným a v chate“, však?

Ak sa vám zdá, že vám zvoní cudzinec - v budúcnosti budete pri rozhodovaní pomáhaťhlavné problémy, ktoré ťa trápia.

Neviete zistiť, aká veľkosť je potrebná?Takýto sen je výklad, že vaše srdce, ako bocian na oblohe, je zadarmo pre novú lásku.
Ak máte pocit, že prsteň pre vás nie je dostatočný, stlačí prst alebo ho nemôžete zložiť, nedáte lásku a náklonnosť svojmu druhému.


Snubný prsteň - kniha snov 21. storočia

 • Chôdza so snubným prsteňom na prste vo sne - k bezprostrednému narodeniu novej rodiny, vzhľadu dieťaťa,
 • Pokus o snubný prsteň vo sne je realizáciou starého sna.
 • Ak stratíte prsteň vo sne - na vlastnú žiadosť zničíte minulé vzťahy, staré vzťahy alebo priateľstvá.
 • Vyskúšať snubný prsteň niekoho iného vo sne - „zakázané ovocie je sladké“ alebo vás príliš zaujíma to, čo je nemožné.
 • Vidieť vo sne lesklý, lesklý prsteň pre ženu je absencia starostí a problémov, ktoré vážia.Takýto sen znamená, že v každodennom živote nerobíte veci, ktoré by ste nechceli.
 • Nájdenie snubného prsteňa v snive je stretnutie, ktoré môže zmeniť život.Možno nadviazať nové vzťahy alebo silné priateľstvá.
 • Získať zásnubný prsteň - čoskoro k pohody.
 • Ak prstenec nemôžete odstrániť z prstu - pre nedostatok slobody vo vzťahu.
 • Snubný prsteň vo sne je Millerovou snovou knihou
 • Ak vo sne zistíte, že nesiete prsteň na prste, čoskoro vás budú čakať zaujímavé veci, ktoré budú „nové“, ale šťastie ich bude sprevádzať.
 • Ak vidíte zlomený prsteň - množstvo opomenutí, nedorozumení a hádok v každodennom živote.Možné prerušenie vzťahov, manželstvo z dôvodu brúsenia domácnosti.
 • Ak sa mladé dievča snívalo o tom, že dostáva prsteň, znamená to, že váš milovaný je teraz úplne váš, pripravený zdieľať s vami svoj život a venovať sa rodine.
 • Vidieť prsteň cudzinca vo sne - nové stretnutia v budúcnosti, ktoré prinesú domu zisk.

Strašidelný prsteň - výklad snovej knihy psychológa D. Loffa

Zlatý prsteň, zásnubné, cenné alebo iné šperky - taký sen sa interpretuje ako podpísanie dohody.prevziať zodpovednosť porovnateľnú s manželstvom.Snový prsteň symbolizuje vlastnú túžbu vyrovnať sa s povinnosťami, ktoré život prináša.

Symbol kovaný na zemi alebo v kruhoch na pšeničnom poli je symbolom ochrany.Od staroveku sa ľudia bránili pred zlými duchmi nakreslením kruhu na vodorovnú plochu.To, čo chceli chrániť - predmety, deti, sami - malo byť v epicentre kruhu, pretože sa verilo, že zlo nemôže prejsť týmto kruhom.Takýto sen sa tiež interpretuje ako potreba ochrany pred okolitými problémami.

​​

Interpretácia snov - zásnubný prsteň

Zásnubný prsteň je symbolom skutočnosti, že v budúcnosti legitimizujete svoj vzťah so svojím blízkym.

Ak vo sne sníva milovaná osoba - prsteň - dlhá láska, silná rodina a srdečný krb.Takýto sen symbolizuje absenciu domácich problémov a vo všeobecnosti dobrýfamily.

Ak je zásnubný prsteň viditeľný s diamantmi - znamenie, že v bývalej ľahkej komunikácii s opačným pohlavím nájdete ľahkosť, a tiež čoskoro sa stretne osoba na vašej ceste, s ktorou pôjdete cez svojetrnitá životná cesta.S touto osobou to nebude nevyhnutne milostný vzťah, je možné dobré priateľstvo.


Zásnubný prsteň podľa snovej knihy Nostradamusa

Ak si svoj snubný prsteň užijete vo sne, je to symbol bezprostrednej svadby a vzhľadu dieťaťa.

Ak vo sne zámerne zlomíš alebo vyhodíš prsteň - znamenie bezprostredného odlúčenia, rozvodu.

Prsteň podľa ženskej snovej knihy

Nosenie snubného prsteňa v snoch je symbolom materiálnej pohody, úspechu v obchodných záležitostiach.

Vidieť svadobný prsteň u cudzinca je v budúcnosti novým známym.
Na svadbe padol zásnubný prsteň - život pre vás pripravil skúšku, ktorú je možné odovzdať iba osobe, ktorá vám je verná.

Freudova kniha snov - o čom sníva snubný prsteň?

Zásnubný prsteň je symbolom ženského pohlavia.

Ak v snoch obliekate alebo odoberáte prsteň, taký sen preberie zmysel sexuálneho styku so svojím milencom.

Ak ste dostali snový prsteň vo sne, niekto sa vás snaží potešiť, aby ste mohli ďalej uzavrieť dlhý vzťah, prípadne manželstvo.

Ak na prstenníku vidíte niekoľko snubných prsteňov:

 • pre ženu takýto sen zosobňuje jej tajné lesbické túžby
 • pre muža, tento sen je tendencia neustále meniť partnerov, je tiež varovaním, že promiskuitné sexuálne styky zahŕňajú sexuálne prenosné choroby.

Ak ste vo sne stratili prsteň - znamenie, že čoskoro dôjde k prerušeniu vzťahov s pravidelným sexuálnym partnerom.