Mal som boj, na ktorom sa zúčastňujem - ako interpretovať podľa kníh snov

Mnoho ľudí sa pýta, prečo sa zúčastňujem boja.Boj vo sne - prejav potlačenej alebo ťažkej agresie.V skutočnosti nepovažujete boj alebo iné vyjadrenie hnevu za neprijateľné pre seba a radi by ste svojim realistickým manžérom dali manžety.

Moderná spoločnosť nevíta skutočné bitky, človek musí byť spokojný s bojovými scénami vo sne.Sú to sny, ktoré odrážajú vaše najcennejšie túžby a najstrašnejšie obavy.Ľudská psychika je tak zložitá, že tieto pojmy sú často zamieňané.V každom prípade, ak vás zaujíma, „prečo snívam o boji, na ktorom sa zúčastňujem“ - jedna z odpovedí - pretože o tom snívate.

]

Skutočné hodnoty boja vo sne

Ak často snívate o boji s vašou účasťou, je to príznak zvýšenej produkcie hormónov agresie a úzkosti a môžu sa zhoršiť funkcie nadobličiek.V nich sa vyrába adrenalín a kortizol.

Ak nenájdete východisko z agresie, zvýšenej sexuálnej energie, je celkom možné ochorieť, upadnúť do ťažkej depresie.Choďte k endokrinológovi a zaregistrujte sa do športovej sekcie.Nie je potrebné ísť na box alebo karate.Horolezectvo, gymnastika, tanec, plávanie - vyrovnať sa s akýmkoľvek športom s výraznou fyzickou aktivitou a súťažounadbytočné hormóny.

Na identifikáciu možných kontraindikácií a metabolických porúch je potrebná návšteva lekára.Napríklad pri cukrovke sa musí pohybová aktivita vyberať s veľkou starostlivosťou, vyžaduje sa špeciálny režim odbornej prípravy.

Skrytá agresia, ktorá sa prejavuje bojmi vo sne, môže byť spôsobená alkoholom alebo inými účinnými látkami, nevhodnou stravou a nadmerným množstvom živočíšnych bielkovín v potrave.Pri budovaní telesnej hmotnosti a pri kulturistike pomocou stimulátorov rastu svalov existuje nebezpečenstvo zvýšenej hladiny kortizolu v krvi.

Vysvetľuje to vzplanutia hnevu u kulturistov.Telo sa nedokáže vyrovnať s vysokými dávkami hormónov.Zmeňte stravu a okamžite zlikvidujte všetky doplnky.Agresia a boje, v ktorých sa zúčastňujete sna, sa môžu kedykoľvek v reálnom živote rozliať.

Hlavné významy spánku

  • Masívny boj, na ktorom ste nútení zúčastniť sa, aby ste sa dostali k východu - buďte opatrnínových priateľov a kolegov.Môžu sa pokúsiť obviňovať všetky chyby a prepočty od vytvorenia sveta.Hromadné bitky sú znakom všeobecnej nedôvery a zrady, tvrdej konkurencie v spoločnosti.
  • Bojujete za jeho ukončenie - na vás čakajú vážne udalosti, ktoré môžu zmeniť váš život.
  • Víťazne v zápase je dobré znamenie, máte dobrú šancu vyrovnať sa so situáciou.
  • Ak vo sne bežíte a doháňate niekoho, aby ste začali bojovať - ​​ukazuje sa to silnýhnev, zlosť, túžba potrestať páchateľa.Zabiť v takom boji - ste vážne.Choďte k psychológovi a zistite skutočné príčiny vnútorného konfliktu, pretože vo vašom sne sú obe postavy iba vašou vlastnou fantáziou.
  • Krv v boji znamená rodinu, rodinné vzťahy medzi stranami konfliktu.Pokúste sa vyriešiť záležitosť so svetom.Ak ide o závažnú záležitosť, ktorá sa týka majetku, navštívte právnika a získajte dobré právne poradenstvo v prípade záujmu.Je to lepšie ako emocionálne argumenty a argumenty.
  • Boj žien, na ktorom sa zúčastňujete - zdá sa, že ste si položili oči na jedného mladého muža, ktorý sa teší vašej pozornosti a dostáva dividendy a výhody od všetkých strán konfliktu.

Čo znamená účasť na boji za knihy snov

  • Millerova interpretácia boja vo sne, v ktorom steZúčastnite sa ako bitka medzi vedomým a nevedomím, vnútorným bojom.Slávny psychológ varuje pred nebezpečenstvami skutočných stretov a bojov, ktoré môžete vyprovokovať.
  • Medová kniha snov pripúšťa, že boj, v ktorom sa zúčastňujete snu, je znakom silného sklamania v láske.Možný hnev na najbližších ľudí.Tento stav sa často vyskytuje u adolescentov.Dospelí zvyčajne vedia, ako ovládať svoje emócie.Ste na pokraji kolapsu a potrebujete pomoc od priateľov a príbuzných.Ak niekomu neveríte, choďte k psychológovi.
  • Kniha snov pre ženy interpretuje boj vo sne ako znak možného násilia.S najväčšou pravdepodobnosťou vásNadmerný tlak zo strany rodiny alebo v práci.Boj, na ktorom sa zúčastňujete, je znakom vnútorného protestu.Je však celkom možné, že vyvíjate nátlak, kladiete prehnané požiadavky na ostatných a neznášate ich neochotu poslúchať.Boj vo sne je pokusom o kríženie týchto ľudí a využitie ich zdrojov bez ich účasti.
  • Freudova kniha snov považuje boj, v ktorom sa zúčastňujete, za energický sexuálny styk s určitou agresiou.Sen môže byť spôsobený tendenciou k dominantným vzťahom alebo k masochizmu rovnako.

Záver

Najskôr by sa mala položiť otázka, v čom spočíva boj, na ktorom sa zúčastňujem.Boj je vždy poškodený, roztrhaný a poškodený odev, možné sú vážne zranenia.Stojí to za to, aby sa toľko bálo a robilo obete?Existuje cieľ, ktorý ospravedlňuje boj, dokonca aj vo sne?Odpoveďou je spravidla nie.agresívni ľudia bojujú za ochranu svojho vlastného ega, ambícií, bez sebemenších výhod pre seba.

V sebe nemôžete hromadiť skrytú agresiu.Padák alebo bungee, bojujte v ringu.Ak je agresia a boj vo sne sexuálnej povahy - nájdite príslušný záujmový klub.Požiadajte priateľa, aby vás plácol - je celkom možné, že budete mať veľkú radosť.