Mal som bozk na tvár - nuansy interpretácie populárnych kníh o snoch

Niekedy, aby sme vyjadrili naše úprimné emócie, uchýlime sa k taktilným konaniam.Dotknutie sa pier pera drahej a blízkej osoby je jednou z foriem prejavu lásky, uznania, úcty, úcty.Čo je to sen na tvári, poznáme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Sigmund Freud
  4. Gustov Miller
  5. David Loff
  6. Evgeny Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Bozk na tvár vo sne má veľmi priaznivé udalosti.Snílek by sa mal pripraviť na neočakávané zmeny.Pozitívny výhľad je však ovplyvnený okolnosťami.Bozk by mal pochádzať od niekoho, kto je vám blízky.To sa môže pochváliť šírkou vašich možností.Choďte odvážne a sebavedome k svojim cieľom.Musia však byť skutočné a dosiahnuteľné, inak sa nedá vyhnúť sklamaniu.

Takéto vízie často predpovedajú zmeny v osobných vzťahoch s ostatnými alebo spôsoby sebarealizácie.Čím viac vás bozkávacia postava zaujíma, tým väčšia bude zmenená realita.Samotný bozk sníva naznačuje osobný záujem o nejakú významnú udalosť.Znakom zmeškaných príležitostí bude sen, v ktorom ste nevenovali pozornosť ani si nepamätali osobu, ktorá vás pobozkala.

Mama bozkáva mladú dámu - v skutočnosti nenájdete šťastie ženy bez verného a spoľahlivého spoločníka.Snažíte sa o nezávislosť a slobodu od mužského vplyvuzabudnúť na jednoduché slabiny a nejasnosti.Môže si ich dovoliť iba dievča, ktoré cíti lásku a pozornosť mužov.

Otec sa pobozkal vo sne - nasledujúce obdobie života sa neobíde bez stresu a prepracovania.Nepriaznivé situácie môžu čakať všade: v práci, doma, v spoločnosti priateľov.Aby ste nespadli do dlhodobej depresie, musíte nájsť spôsob, ako sa vysporiadať so svojou vlastnou slezinou.Dobrým spôsobom, ako to dosiahnuť, je chôdza na čerstvom vzduchu alebo spontánne nakupovanie.Jednou z najlepších možností je šport.Krásne tónované telo sa bezpochyby stane záležitosťou pýchy a zvýšenej sebadôvery.

Jeho pery sa dotkli tváre kolegu alebo šéfa - sen naznačuje, že sa cítite zaviazaný tejto osobe.Pre ženu to bude príležitosť spochybniť ich schopnosti a profesionalitu.Možno nepotrebujete niekoho ochranu, ale stále cítite ochranu tohto človeka.Bude vhodné otvorene vyjadriť moju vďaku a ukončiť ďalšiu starostlivosť o vás.

Muž sníval o dotyku tváre neznámeho dievčaťa - vaša formálna komunikácia s ňou môže byť veľmi neformálna.Vážna pripútanosť k tejto osobe zmení vaše dispozície milujúce slobodu.Existuje dôvod myslieť na rodinné hniezdo a budúce potomstvo.

Ak má dievča odvahu a bozkávať chlapa, je to dobré znamenie pre tých, ktorí chcú robiť závratnú kariéru.Páči sa vám prevziať iniciatívu a získať za ňu primeranú odmenu vo formenová pozícia a vysoký poplatok.Takáto vízia pre študenta predpovedá veľkú šancu ukázať sa ako úspešný a cieľavedomý vynikajúci študent.

Bozkávanie tváre mŕtvych je zlým znamením.Očakávajte celý rad problémov, ktorých dôsledkom budú veľké finančné výdavky a materiálne ťažkosti.Ak však zosnulý sníval ožive a snaží sa vám niečo povedať - v skutočnosti počúvajte hlas rozumu a svoju vlastnú intuíciu.Nemali by ste sa zapájať do dobrodružstiev a pochybných vecí.Ľahké a bezplatné peniaze nikdy ľuďom neprinášajú šťastie.

Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Bozk na líci vo sne symbolizuje nespokojnosť niekoho, kto je bozkávaný.Dotknúť sa ženskej tváre mužskými perami znamená vzdať sa pocitom, emóciám, ukázať väčšiu pozornosť, ktorá jej milencovi tak chýbala.Pre ženu takýto scenár naznačuje nedostatok hmatových pocitov.Musíte nájsť partnera pre sexuálny kontakt.Nemali by ste sa naladiť, aby ste našli osobu, ktorá vám po prvom intimite ponúkne oficiálne zapečatenie únie.Buďte pripravení na flirtovanie, zvádzanie a meniace sa milovníkov.

Sledujte oknom, ako sa niekto objíma a bozkáva - trpí vnútornými komplexmi podradenosti, uprednostňuje sebavedomie pred zdravými sexuálnymi vzťahmi s opačným pohlavím.Je to pokus oklamať sami seba, že nepotrebujete intímne kontakty.Na podvedomej úrovni máte veľké nepohodlie.

Gustov Miller

Bozkávanie a trasúcimi sa rukami s vysokým úradníkom - vysporiadať sa s byrokratickými predsudkami a dosiahnuť pokrok v ich podnikaní.Pre podnikateľov je to dobrá príležitosť obísť prekážky a začať s realizáciou nového projektu.Určite sa dokážete v osobe cisárskej a vplyvnej osoby.

Rodičovské bozky vo sne sa javia ako známka požehnania.Ak je niečo v rozpakoch a prestane robiť dôležité, osudové rozhodnutie, je čas konať.Buďte odvážnejší a vytrvalejší.Pokiaľ sa budete držať stability a pohodlia, niekto blízko stelesňuje vaše sny a plány.

V prípade manželov sa o takejto nežnosti sníva o harmónii a vzájomnom porozumení v rodine.Skupina hádok, žiarlivosti a tvrdení už dlho zostala vo fáze vášho brúsenia.Aby romantika a každodenný život nezmizli, flirtovali medzi sebou, flirtovali, šarm s prekvapením, zdieľali intímne rozhovory a podporovali túto iskru vášne a túžby.Ocenený je partner, ktorý má záujem a preukazuje, že chce byť okolo.

David Loff

Tlmočník upozorňuje na pocity snívateľa, ktoré prežil vo sne s bozkom na líci.Príjemné emócie a dobré prebudenie naznačujú priazeň osudu.V okamihu, keď by ste mali dôverovať svojim želaniam a neustále presadzovať svoje záujmy.

Pre tých, ktorí snívali o pozorovaní intimity zamilovaného páru, sen naznačuje nadmernú účasť spiaceho muža na osude týchto ľudí.Môžete spôsobiťrozlúčka alebo hádka.V každom prípade venujte pozornosť svojmu osobnému životu a hľadajte hodného spoločníka.

Evgeni Tsvetkov

Milovaní vás bozkávajú na líci, nie na pery - v skutočnosti bude dôvod pochybovať o vernosti druhej polovice.Možno prejavujete nadmernú žiarlivosť a podozrenie a pravdepodobne vaše podozrenia budú mať presvedčivé dôkazy.Nemennosť pocitov v druhej polovici, a to aj pod náporom smrteľných pokušení, je veľmi cenná.

Vernosť partnera voči vašej duši a telu, lojalita k sebe samému, vaša viera a názory sú pre vás veľmi dôležité.Nedržte zradcu, hľadajte niekoho, kto má skutočne cenné vlastnosti.Koniec koncov, je to dar osudu.