Mal som bozk s dievčaťom: tlmočíme v knihách snov

Čo by mohlo byť príjemnejšie ako ženská láska a náklonnosť, ktorá sa prejavuje hrejivým vzhľadom, jemnými rukami a jemnými dotykmi pier.Nie je prekvapujúce, že po tom, ako sa počas dňa objavia emócie, je vidieť bozk s dievčaťom vo sne.Aký je sen tohto pozemku, zistite v populárnych knihách snov.

Najprimeranejšia forma uznania a lichotenia

Symbolika bozku je rôzna.Toto bolo pôvodne demonštráciou životnej sily človeka prostredníctvom výdychovej sily.Neskôr sa stalo zosobnením obdivu pre niekoho.Okrem osobného významu bol bozk aj znakom duchovnej jednoty, vernosti, požehnania.

Bozk pre niektorých vyjadruje pokoru, dôveru, náklonnosť.Pre ostatných je to symbol záväznosti zmluvy.

V každom prípade bozk s dievčaťom v podstate znamená príjemné a príjemné chvíle života.

Existujú rozdiely vo výklade takýchto snov pre mužov a ženy, ktoré súvisia so všetkými okolnosťami a nuansami spánku.

Niekedy môže žena mlčať iba tým, že bozkáva

Nezosobášený jarm, ktorý vidí svojho priateľa so svojou priateľkou - sen naznačuje, žepodozrenia zo zrady nie sú neopodstatnené.Fanúšik využíva vašu dôveryhodnosť a naivitu, hlavnou vecou je premýšľať o tom dvakrát a nepriniesť záležitosť na svadbu.

Videli manžela mladého v náručí súpera - v skutočnosti sa cítia túžiť po mladých a bezstarostných rokoch.Možno vďaka monotónnemu rodinnému životu a obvyklým domácim prácam ste nudili a neatraktívne pre svojho manžela.Pridajte twist, zmeňte vzhľad alebo príďte s novými koníčkami a koníčkami dohromady.Manžel sa na teba pozrie rôznymi očami.

Stretli sa horúce bozky s niekým, kto bol vo sne - tvoje pocity sa neopustia a s najväčšou pravdepodobnosťou vyblednutá láska zaplaví obnovená energia.

Snívalo sa mi o pároch v láske, ktoré sú pred vašimi očami pripútané k pohladeniu - v nasledujúcich dňoch očakávam túžbu a skleslosť z pocitu osamelosti.Aby sa depresia netiahla, skúste byť na verejnosti viditeľnejšia a viac komunikujte.

Slávne hollywoodske hviezdy bozkávajú vo vašom sne - to je skôr náznak, že ste na niekoho nahromadili veľa závisti, hnevu a hnevu.Vždy sa snažíte porovnať s niekým a zdá sa, že nie je horšie ako vaše úspešné priateľov.Je to však iba maska ​​a kontroverzné zistenia.Problém je s vami a vašimi pochybnými hodnotami.

Podnikateľka mala mladú matku obklopenú horlivým obdivovateľom - dobrý dôvod na plánovanie výnosných finančných transakcií a začatie vykonávania sľubných projektov.Úspešné obdobie na objavovanie nových talentov a príležitostí vo vás.Váš skrytý potenciál sa odhalí na maximum a partnerom sa môžete bezpečne preukázaťčo sú schopné.

Cudzinec sa vás pokúša snívať vo sne - pripravte sa na pokušenie urobiť niečo veľmi nemorálne, ktoré cudzinci odsúdia.Už vás nebaví nudný a predvídateľný život.Zdá sa, že keď sa dopustíte nepríjemného a nemorálneho konania, prinesiete do svojej rutiny trochu zmätku a zábavy.Hlavná vec tu nie je ísť príliš ďaleko, aby sme neľutovali, čo sa stalo.

Je dobré byť mužom, pretože nemusíte bozkávať trojdňovú strnku

Bavte sa so svojím bývalým - váš pruh stagnácie a zlyhania sa oneskoril kvôli túžbe po minulých víťazstvách.Je čas urobiť plány a snívať o budúcich výhodách.Staré pocity vám nedovolili odísť a zdá sa, že všetko sa dá stále vrátiť.Ale to je zle, táto situácia vás iba spomaľuje.Nepokúšajte sa vstúpiť do tej istej rieky dvakrát.

Čo pripravuje bozk s pôvabným dievčaťom, ak:

  • je krása - dajte si pozor na významné výdavky a nepredvídané výdavky;
  • mladí - niečo musí byť veľmi prekvapené, ale bude to pekné;
  • rustikálne - očakávať prírastky do rodiny;
  • tanec - v priateľskej a vrelej atmosfére v rodine;
  • ​​
  • s nezdravou pleťou a veľmi tenkou - pripravte sa na to, že niekto z vašej rodiny ochorie.

Milovajte sa s tým, ktorý je už dlho v ďalšom svete - sen varuje pred hroziacimi zdravotnými problémami.Ak sa niečo obáva, mali by ste sa okamžite poradiť s lekárom a podrobiť sa vyšetreniu.

Veríme iba v bozky z prvej ruky.Kniha snov autora

Sigmund Freud

Ak vášnivo a dychtivo pobozkáte dievča vo sne - to naznačuje vašu dominanciu nad slabším sexom.Vaša postava a návyky mužského víťaza vám pomôžu dosiahnuť nový sexuálny zážitok.Keď sa vás mladá slečna snaží pobozkať - v skutočnosti ste príliš infantilní a nie ste zvyknutí na niekoho starať a niekoho hľadať.Ukážte viac aktivity, necháte za sebou vedúcu úlohu a uvidíte, o koľko bude život jasnejší, iskrí novými farbami.

Videli, ako jeden z vašich priateľov pobozká vašu dámu srdca - na skutočnú žiarlivosť, ktorú nemôžete ovládať.Pokúste sa ovládať a nerobiť nič hlúpe.

Prichytený v horúcom bozku s priateľkou manželkou - sen sľubuje príjemné, ale zakázané potešenie, možno potom budete odsúdený a obviňovaný zo sprostosti.

Gustov Miller

Videl som, ako sa dotknete pier vašich milovaných za súmraku - v skutočnom živote sa pred ňou musíte skrývať.Ale vaše milostné záležitosti na strane vás neobťažujú.Tento cynizmus sa môže čoskoro ukázať, že nie je v váš prospech.Zjavné sa dá odhaliť a vy zostanete sami.

Vzdajte sa nežnosti s očarujúcou slečnou vo svetle jasného slnka - dobré znamenie.Budete mať možnosť ukázať svoje ušľachtilé mužské vlastnosti, za ktoré dostanete veľkorysú odmenu.

Niekto tlačí na vašu milovanú osobu - pripravte sa na vážne skúšky, od ktorých bude závisieť jej ďalší postoj k vám.

Prostredníctvom nenápadného objatia cudzinca sa rozumiešialené činy v skutočnosti.Buďte serióznejší a opatrnejší, inak sa nemôžete vyhnúť ťažkostiam a urážkam.

Cítiť pery manžela sľubuje súlad a prosperitu rodinného života.Vaša láska v priebehu rokov rastie a vernosť sa stáva kľúčom k vášmu šťastiu.

Zistiť, ako sa deti bozkávajú - zmieriť sa a nadviazať dobré vzťahy a nadviazať partnerstvá s tými, ktorí sa predtým vyhýbali rozprávaniu a obchodným kontaktom.

Radostná sestra vás tlačí - očakávajte priaznivé dni na oddych a potešenie.

Evgeny Tsvetkov

Bozkávate prvýkrát krásu, ktorú vidíte - očakávajte skúšky pre svoju pokoj a trpezlivosť.Pre vydatého muža takýto sen sľubuje skúšku lásky a vernosti.

Ak žena predstierala, že jej manžel bol s niekým milosrdný, dajte si pozor na podvod a podvod.Počas tohto obdobia je lepšie vyhnúť sa preplneným miestam, dajte si pozor na verejnú dopravu.Pravdepodobnosť krádeže alebo straty vecí.